INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 08

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 28-10-2007, 11:31 AM   #101
cristiano_ronaldo
Member
 
cristiano_ronaldo's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Bucharest
cristiano_ronaldo is an unknown quantity at this point
Send a message via Yahoo to cristiano_ronaldo
Default

In legatura cu acel patch " ticket money in Manager Mode" ... este destul de bun..Nu mi s-a intamplat sa imi arate -1 miliard...Cateodata imi mai scadea din bani dupa meciuri, dar eu va dau un sfat...castigati meci de meci si nu o sa va mai arate asa.
__________________
Cum trec dintii prin maslina, asa trec eu de fundasi la FIFA!!!!

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
cristiano_ronaldo is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2007, 01:21 PM   #102
CHaNc3
Member
 
CHaNc3's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: Craiova
CHaNc3 will become famous soon enoughCHaNc3 will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by cristiano_ronaldo View Post
In legatura cu acel patch " ticket money in Manager Mode" ... este destul de bun..Nu mi s-a intamplat sa imi arate -1 miliard...Cateodata imi mai scadea din bani dupa meciuri, dar eu va dau un sfat...castigati meci de meci si nu o sa va mai arate asa.
ba o sa arate pentru ca are o limita, si osa inceapa sao ia invers ppana se echilibreaza
CHaNc3 is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2007, 02:07 PM   #103
_christi_
Member
 
_christi_'s Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Location: ROMANIA
_christi_ is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by CHaNc3 View Post
can ajungi la 1 miliard dezinstalezi patchul si iti raman banii aia, si de acolo vezi tu ce faci cu ei, iar in cazul in care scad foarte mult instalezi patchul astepti pana iti cresc la loc si il dezinstalezi iar, s.a.m.d
asta pare cea mai buna solutie si o sa o aplic si eu......mersi de idee
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
_christi_ is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2007, 02:46 PM   #104
giutong
Member
 
giutong's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Location: Piatra Neamt
giutong is on a distinguished road
Default

Mie mi se pare prea exagerat patchu asta ticket money . Prea multi bani faci (in viata reala nu m-as plange ) . Nu mai ai aceeasi satisfactie ca atunci cand il transferi pe kaka la echipa ta , dupa sezoane intregi de munca . . .
__________________
- - - Not enough ink in the pen for a signature - - -
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
giutong is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2007, 03:41 PM   #105
_christi_
Member
 
_christi_'s Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Location: ROMANIA
_christi_ is on a distinguished road
Default

mie mie se pare ca pierzi prea mult timp jucand sezoane intregi doar ca sa cumperi un jucator foarte scump pe care ti-l doresti.
dar cel mai bine se aplica patchul daca incepi cariera cu o echipa mai mica la care banii se strang foarte greu.
la o echipa mare de gen Liverpool sau Milan eu zic ca te poti descurca destul de bine si fara patch.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
_christi_ is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2007, 03:52 PM   #106
CHaNc3
Member
 
CHaNc3's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: Craiova
CHaNc3 will become famous soon enoughCHaNc3 will become famous soon enough
Default

o sugestie pentru cei care vreti sa jucati fara acest patch de bani, cu orice echipa:
cand trebuie sa iti alegi un sponsor la inceputul unui sezon, cauta sponsorul care iti ofera cei mai multi bani pe joc + bonusul acela care il primesti la victorie adica 20%, 30%, 50% si cautati sponsorul cu cel mai multi bani care iti ofera si un bonus peste 40%, asa nu veti mai avea probleme cu bani, dar trebuie sa cautati
CHaNc3 is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2007, 03:55 PM   #107
Bogdan_RBF
Member
 
Bogdan_RBF's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Bistrita
Bogdan_RBF will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by CHaNc3 View Post
can ajungi la 1 miliard dezinstalezi patchul si iti raman banii aia, si de acolo vezi tu ce faci cu ei, iar in cazul in care scad foarte mult instalezi patchul astepti pana iti cresc la loc si il dezinstalezi iar, s.a.m.d
chestia asta am ziso si io mai demult...da ma asculta cineva?

Quote:
Originally Posted by Bogdan_RBF View Post
bagi pretu la bilete pe low...si asa o sa iti scada bugetu,asta in cazu in care ai salarii mari la jucatori...sau copiezi vechiu config.dat si pui biletele pe low si o sa scada bugetu
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Bogdan_RBF is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2007, 03:56 PM   #108
petredinfzn
Member
 
petredinfzn's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Location: Constanta,Romania
petredinfzn is on a distinguished road
Default

puneti fatza lu mutu la download daca tot ziceti ca e facuta
__________________
Traim in romania si asta ne ocupa tot timpu
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


<a href="
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
src="
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
border="0"></a><p><div style="font-family:Arial,sans-serif;font-size:11px;">Sign by Dealighted - <a href="
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Discount Shopping</a></p></div>
petredinfzn is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2007, 01:01 AM   #109
Bogdan_RBF
Member
 
Bogdan_RBF's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Bistrita
Bogdan_RBF will become famous soon enough
Default

o aparut versiunea finala de la MONKEYDRAGON SERIES ( http://monkey.fifapoland.net )
Enjoy !!! ---> http://monkey.fifapoland.net/files/08mdse2.zip
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Bogdan_RBF is offline   Reply With Quote
Old 30-10-2007, 02:26 PM   #110
petredinfzn
Member
 
petredinfzn's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Location: Constanta,Romania
petredinfzn is on a distinguished road
Default

eu am facut o minifatza la monkeydragon...cum sa fac sa imi arate emblema echipeidupa capu jucatorului???? sau mai in stanga ca imi arata negru sau alb........deci??
__________________
Traim in romania si asta ne ocupa tot timpu
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


<a href="
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
src="
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
border="0"></a><p><div style="font-family:Arial,sans-serif;font-size:11px;">Sign by Dealighted - <a href="
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Discount Shopping</a></p></div>
petredinfzn is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:20 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL