INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 11

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 22-10-2010, 02:41 PM   #11
andries.alexandru
Member
 
andries.alexandru's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Location: Arad
andries.alexandru is on a distinguished road
Send a message via Skype™ to andries.alexandru
Default

Quote:
Originally Posted by Mr_Oli View Post
sa cumperi originalu
Cred ca nu mai eu am problema asta. Nu-i bai, am sa il cumpar, cred ca pana pe 15 il iau, sa pot juca pe sv ea sports. Acolo trebuie sa mearga fara probleme.
andries.alexandru is offline   Reply With Quote
Old 22-10-2010, 06:20 PM   #12
BughyRy
Member
 
BughyRy's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Baia Mare, Romānia
BughyRy will become famous soon enoughBughyRy will become famous soon enough
Default

merge foarte bine. daca joci cu jucatori cu latency 3 linii verzi, cu restul e posibil sa mearga mai greu, dar nu sunt multi de acest gen.
__________________
Thierry Henry for life !! Alez Henry !


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
BughyRy is offline   Reply With Quote
Old 31-10-2010, 04:45 PM   #13
forsaaken
Member
 
Join Date: Oct 2010
forsaaken is on a distinguished road
Default

cu asta merge 100%
forsaaken is offline   Reply With Quote
Old 29-11-2010, 07:15 PM   #14
mirelciurez
Member
 
Join Date: Nov 2010
mirelciurez is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by andries.alexandru View Post
Cand joc pe gameranger, mi se blocheaza mereu cand ajunge la imaginea cu petr cech, iar apoi cand ajung in arena, fiind nevoit sa il bag in bara si dupa sa intru iar. E enervant, ce as putea face?
aceeasi problema o am si eu, daca ai gasit solutia imi zici si mie ce trebuie facut???? plss
id: mirel_ciurez_84
mirelciurez is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2010, 10:03 AM   #15
Alex86
Member
 
Alex86's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Alex86 is on a distinguished road
Default

Si eu am problema cu Cech cand joc cu gameranger. Cand intru normal prin executabil se incarca imediat. Mi-a recomandat cineva sa dau tab+alt si cand dau iar maximize, trece de imaginea aia, dar sta blocat in arena. Se poate da very low la rendering quality si atunci se incarca imediat, dar se pierde mult din calitate. Sunt curios daca e o metoda sa se incarce repede si pe high. Jocul ruleaza foarte bine pe high, nu inteleg de ce sta atat de mult la acea imagine.
Alex86 is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2010, 10:07 AM   #16
LSR415
Member
 
Join Date: Oct 2010
LSR415 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Alex86 View Post
Si eu am problema cu Cech cand joc cu gameranger. Cand intru normal prin executabil se incarca imediat. Mi-a recomandat cineva sa dau tab+alt si cand dau iar maximize, trece de imaginea aia, dar sta blocat in arena. Se poate da very low la rendering quality si atunci se incarca imediat, dar se pierde mult din calitate. Sunt curios daca e o metoda sa se incarce repede si pe high. Jocul ruleaza foarte bine pe high, nu inteleg de ce sta atat de mult la acea imagine.
da'ti' pe very low si anti alliasingul sa fie la 4x.O sa va mearga garantat,aceiasi problema am avut'o si eu pana acum cateva saptamani.
LSR415 is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2010, 11:25 AM   #17
Alex86
Member
 
Alex86's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Alex86 is on a distinguished road
Default

Stiu ca merge asa, dar nu se vede nici pe departe ca pe high. Si pe high parca se si misca un pic mai lent, ceea ce e bine cand joci pe fast.
Alex86 is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2010, 09:31 PM   #18
Fabregas
Member
 
Join Date: Nov 2010
Fabregas is on a distinguished road
Default

Nustiu frate am o problema la fifa 11 prin retea de cand am win7. am pc bun 92% imi arata acolo. Dar de cand am win7 imi merge aiurea rau. Deci, dupa ce imi aleg echipa, fac tactica sii ii dam drumul la joc, cand sa intru in arena imi apare cerculetul ala alb care se incarca pe un fond negru, uneori se incarca un pic si gata merge, alteori se blocheaza de tot... stiti dc mi se intampla asta..Va rog spunetimi. MS
Fabregas is offline   Reply With Quote
Old 31-12-2010, 09:16 PM   #19
connectrzv
Member
 
Join Date: Dec 2010
connectrzv is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Fabregas View Post
Nustiu frate am o problema la fifa 11 prin retea de cand am win7. am pc bun 92% imi arata acolo. Dar de cand am win7 imi merge aiurea rau. Deci, dupa ce imi aleg echipa, fac tactica sii ii dam drumul la joc, cand sa intru in arena imi apare cerculetul ala alb care se incarca pe un fond negru, uneori se incarca un pic si gata merge, alteori se blocheaza de tot... stiti dc mi se intampla asta..Va rog spunetimi. MS
Aceeasi problema o am si eu,ai rezolvat ?
connectrzv is offline   Reply With Quote
Old 03-01-2011, 01:14 PM   #20
DanyNesta13
Member
 
DanyNesta13's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
DanyNesta13 is on a distinguished road
Default

Buna Baieti as vrea sa joc si eu online Fifa 11 cu Gameranger cine ar vrea sa ma ajute?
si sa jucam?
DanyNesta13 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:21 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL