INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern
Register FAQ Community Calendar

View Poll Results: care echipe crezi ca se vor duce in semifinale?
Valencia 8 53.33%
Bordeaux 0 0%
Celtic Glasgow 0 0%
Villareal 2 13.33%
Inter Milano 1 6.67%
Olimpique Marseille 1 6.67%
PSV Eindhoven 0 0%
Newcastle United 3 20.00%
Voters: 15. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 16-04-2004, 10:33 PM   #11
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

am vazut ca scria la topic, categoria a doua de echipe sau ceva de genul asta, dar daca ne uitam acum la UCL si vedem ce echipe sunt si acolo, nici nu mai stii care e UEFA si care UCL :P
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2004, 02:27 PM   #12
r5m
Member
 
Join Date: Nov 2003
r5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to behold
Default

ai dreptate mns

cand am vaz ca au fost eliminate si real si arsenal nam stiut ce sa fac
__________________


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
r5m is offline   Reply With Quote
Old 19-05-2004, 04:59 PM   #13
danutz_andrey
Guest
 
Default

Azi este marea finala :Valenci-Marseille la ora 21:45!
P.S>eu am zis inca din 9 aprilie ca Valencia va ajunge in finala!Si acum zic ca va castiga Marseille!
  Reply With Quote
Old 19-05-2004, 08:10 PM   #14
Gladiator
Member
 
Join Date: Mar 2004
Location: Cluj-Napoca
Gladiator is on a distinguished road
Send a message via MSN to Gladiator
Default

Bate Valencia pt. ca e mult mai buna.
__________________
CAINE PANA LA MOARTE!
Gladiator is offline   Reply With Quote
Old 20-05-2004, 03:37 PM   #15
danutz_andrey
Guest
 
Default

Pana la urma a castigat Valencia ....pacat,mare pacat!Eu m-as fi bucurat mai tare daca ar fi castigat Marseille,dar...n-a fost sa fie !Oricum tre' sa recunosc ca,Valencia e o echipa buna,poate una dintre cele mai bune echipe din Europa care,nu are cine stie ce vedete(singurii care pot fi numiti vedete sunt Aimar si Baraja),dar care joaca foarte bine,dar..spectacolol lasa de dorit!
Bravo Valencia!
  Reply With Quote
Old 20-05-2004, 10:00 PM   #16
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

Uratu' ala trebuia sa-i dea galben lui Barthez. A fost penalty, dar nu se impunea rosu. A stricat o finala deja plictisitoare cu aplicarea asta stricta a regulamentului. OM ar fii castigat cu siguranta daca Barthez nu primea rosu, dominand prima repriza cu usurinta.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 21-05-2004, 09:12 AM   #17
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

Am auzit, in timpul meciului, de la comentatori o chestie care ma bucura enorm si oarecum ma consoleaza pentru faptul ca Steaua s-ar putea sa nu castige campionatul... Este vorba despre introducerea unui nou sistem de desfasurare al Cupei UEFA, care ar permite Stelei, in cazul in care ar trece de primele 3 tururi (ceea ce este foarte probabil) sa ajunga sa joace mult mai multe meciuri in aceasta competitie, pentru ca ar fi repartizata intr-o grupa, alaturi de alte 3 echipe! Da, se pare ca, de la anul (ma rog, de la toamna), vom avea o Cupa UEFA foarte asemanatoare cu Champions' League! De asemenea, se va trece, pentru meciurile in sistem knock-out, de la regula golului de argint, la o noua regula: prelungirile vor fi reprezentate de o repriza de 30 de minute! Initiative foarte bune din partea FIFA si UEFA...
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline   Reply With Quote
Old 22-05-2004, 09:44 PM   #18
Sirius
Shipwrecked Pioneer
 
Join Date: Nov 2002
Location: Londra
Sirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally posted by blue boy@May 20 2004, 10:00 PM
Uratu' ala trebuia sa-i dea galben lui Barthez. A fost penalty, dar nu se impunea rosu. A stricat o finala deja plictisitoare cu aplicarea asta stricta a regulamentului. OM ar fii castigat cu siguranta daca Barthez nu primea rosu, dominand prima repriza cu usurinta.
Ba este regulamentara si corecta decizia. Barthez era in postura de ultim aparator si a mai si intrat cu picioarele inainte (ca Lia Roberts ).
Chiar daca nu-l dadea afara pe Barthez, tot Valencia castiga fiindca asta-i stilul lor: ii lasa pe ceilalti sa atace si sa oboseasca iar apoi lovesc letal pe contra-atac
__________________
In Romania se poate orice!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Sirius is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:15 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL