INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern

View Poll Results: Credeti ca Olaroiu trebuie sa plece?
Da 21 55.26%
Nu 17 44.74%
Voters: 38. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 11-03-2007, 05:08 PM   #11
liquid
Student wanna' be...
 
liquid's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: In the hood
liquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond repute
Default

las' ca nu il aduce ca el a zis ca Oli e nu e antrenor de locurile 1 si 2 si el la asta aspira doar
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

walk on...
liquid is offline  
Old 11-03-2007, 05:31 PM   #12
KlaU
Member
 
KlaU's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
KlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud of
Default

Daca pleaca acum echipa chiar o sa ajunga la pamant echipa . Olaroiu trebuie tinut pana in vara , dupa care sa fie adus alt antrenor . Grigoras ar fii o varianta
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
KlaU is offline  
Old 11-03-2007, 05:46 PM   #13
Varaloi
Guest
 
Default

Eu cred ca sigur ar trebui demis.Steaua are nevoie de un antrenor cu mai multa imaginatie,nu de un antrenor care crede ca vechea schema,centrare-cap-gol este singura varianta.
 
Old 11-03-2007, 05:48 PM   #14
Kilmster
Nick vechi: Deeny
 
Kilmster's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Timişoara
Kilmster is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Kilmster Send a message via Skype™ to Kilmster
Default

Nu stiu ce sa zic...Dar eu cred ca nu trebuie demis.Cred ca jucam prost ca ei au pierdut forma din turul campionatului.Totusi am votat "NU".
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Kilmster is offline  
Old 12-03-2007, 12:15 PM   #15
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Am votat NU! Daca s-ar aplica schemele tactice ale antrenorilor, atunci toate echipele ar juca super! Numai ca in teren joaca oameni, ma rog, jucatori profesionisti si cam nu prea respecta indicatiile! Bine, Oli a dat chix cu transferurile, dar, daca avea un buget mai mare atunci alta era situatia!
__________________



gianni is offline  
Old 12-03-2007, 04:10 PM   #16
nigga_thebest
Member
 
Join Date: Nov 2005
nigga_thebest is on a distinguished road
Default

cum asa ? 2 milioane sau 3 sau cate a cheltuit steaua in iarna nu sunt de ajuns ?
cu banii aia puteau sa cumpere jucatori de valoare foarte mare ,poate nu tineri de 20 de ani dar jucatori de 25-26 ani se puteau aduce linistit. Si sa nu ziceti ca s-au gandit la viitor & shit , astia pleaca de la steaua cu prima ocazie.
nigga_thebest is offline  
Old 13-03-2007, 09:00 AM   #17
Valentin79
Member
 
Valentin79's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Valentin79 is an unknown quantity at this point
Send a message via Yahoo to Valentin79
Default

Am votat DA! E un antrenor prea "fricos" pentru stilul Stelei si in campionatul asta s-a bazat doar pe sclipirile lui Dica.
Valentin79 is offline  
Old 16-04-2007, 07:32 AM   #18
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Pai uite ca nu va mai prinde Liga Campionilor. Dupa meciul cu Gloria, s-a dus locul 2 si nu inteleg ce mai cauta Olaroiu inca la echipa.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline  
Old 16-04-2007, 07:36 AM   #19
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Se pot intampla multe pana la finalul campionatului in lupta pentru locul 2! Un lucru este cert, inca de acum, faptul ca Dinamo este noua campioana!
Iar Olaroiu si-a facut cat de cat treaba, mai rau este ca la Steaua este o mare zapaceala!
__________________



gianni is offline  
Old 16-04-2007, 08:21 AM   #20
stephen
I Don't Believe a Word
 
stephen's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Bucuresti/Constanta
stephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond repute
Default

daca pleaca Olaroiu acum situatia o sa fie si mai grava.O sa fie o brambureala totala.Daca exista o sansa cat de mica sa-si revina Steaua trebuie lasat antrenorul,pe moment,pana cand se termina campionatul.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
stephen is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:41 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL