INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 11 > Manager Mode

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 25-07-2011, 12:06 AM   #11
wubb_blade
Banned
 
Join Date: Mar 2009
Location: Bucuresti
wubb_blade is infamous around these partswubb_blade is infamous around these partswubb_blade is infamous around these partswubb_blade is infamous around these partswubb_blade is infamous around these partswubb_blade is infamous around these parts
Default

se pare ca am lasat echipa pe maini bune
wubb_blade is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2011, 11:30 AM   #12
Stefan_ManUtd
Member
 
Stefan_ManUtd's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Stefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to all
Default

Etapa a 6-a

Zaragoza 0-1 Atletico Madrid
- / Forlan 89'
Omul meciului: Diego Forlan
A fost un meci echilibrat cu ocazii mari si de o parte si de alta. In defensiva fundasii si portarul se corectau unii pe altii si au colaborat foarte bine, desi nu vroiam sa existe nimic de corectat pentru ca asta inseamna greseli. Pot sa spun ca inima mi-a stat in loc in minutul 89 cand Forlan a intrat in careu cu mingea la picior din partea dreapta, dar un sut cu efect la coltul lung m-a facut sa-mi revin. Sper ca in viitor sa numai fim in aceasta situatie si sa avem victoria asigurata cu mult inainte de fluierul de final.

PS: Am modificat dupa meciul asta la 6 minute repriza.
Stefan_ManUtd is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2011, 11:31 AM   #13
wubb_blade
Banned
 
Join Date: Mar 2009
Location: Bucuresti
wubb_blade is infamous around these partswubb_blade is infamous around these partswubb_blade is infamous around these partswubb_blade is infamous around these partswubb_blade is infamous around these partswubb_blade is infamous around these parts
Default

asta nu este echipa pe care o stiu eu, trebuie sa faci ceva .Echipa poate sa castige lejer cu 2-3 goluri pe meci
wubb_blade is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2011, 11:39 AM   #14
Alecu Valentin
Member
 
Alecu Valentin's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Location: comuna Gorgota
Alecu Valentin is on a distinguished road
Send a message via AIM to Alecu Valentin Send a message via Yahoo to Alecu Valentin
Default

mergi bine ai un lot bun si sper sa-ti indeplinesti obiectivul bafta
Alecu Valentin is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2011, 11:51 AM   #15
raulik07
Member
 
raulik07's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Hunedoara
raulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to behold
Default

Ai obtinut un rezultat norocos..cred ca a fost dureros pt Zaragoza sa piarda in acest fel..dar conteaza cele 3 puncte!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

--------------------------------------------------

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


raulik07 is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2011, 11:57 AM   #16
Stefan_ManUtd
Member
 
Stefan_ManUtd's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Stefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to all
Default

Etapa a 7-a

Atletico Madrid 7-0 Villareal
Forlan 11' 36' 45' 62'
Uffalusi 15'
Bale 68'
Aguero 75'
Omul meciului: Diego Forlan
Cani de la Villareal a fost eliminat in minutul 30.
Daca era 15-0 nu se mira nimeni. Am dominat cap-coada, am avut o multime de ocazii, nu i-am lasat sa se apropie de poarta noastra si rezultatul s-a vazut pe tabela. Nu cred ca a contat foarte mult eliminarea lui Cani pentru ca si la scorul acela era deja 3-0. Dupa meciul asta am urcat pe primul loc la egalitate de puncte cu Real, dar cu un golaveraj superior.

PS: Dupa meciul asta m-am mai uitat o data la dificultate ca sa ma asigur ca nivelul de dificultate era la World Class. Si asa era. Asa ca m-am decis sa-l maresc la Legendary.
Stefan_ManUtd is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2011, 11:58 AM   #17
Barca11
Member
 
Join Date: Sep 2010
Barca11 is on a distinguished road
Default

E bine ca castigi nu conteaza la ce diferenta !
Barca11 is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2011, 11:59 AM   #18
Skat™
Banned
 
Join Date: Oct 2009
Location: Iaşi
Skat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these parts
Default

Asa da, un meci foarte bun, echipa incepe sa joace dupa ideile tale! Felicitari!
Skat™ is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2011, 11:59 AM   #19
Stefan_ManUtd
Member
 
Stefan_ManUtd's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Stefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to all
Default

Cred ca la prima portita de transferuri o sa-mi reinnoiesc perechea de mijlocasi centrali pentru ca sunt cam greoi si cand ii lansez singuri cu portarul sunt ajunsi usor de fundasi.
Stefan_ManUtd is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2011, 12:05 PM   #20
wubb_blade
Banned
 
Join Date: Mar 2009
Location: Bucuresti
wubb_blade is infamous around these partswubb_blade is infamous around these partswubb_blade is infamous around these partswubb_blade is infamous around these partswubb_blade is infamous around these partswubb_blade is infamous around these parts
Default

asa da mai vi de acasa
wubb_blade is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:30 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL