INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern

Reply
 
Thread Tools
Old 20-10-2010, 08:12 PM   #91
dolcenike
Member
 
dolcenike's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Anywhere i want to be!
dolcenike is an unknown quantity at this point
Default

Parerea mea este ca Federatia a gresit atunci cand a hotarat ca meciul sa fie jucat la Botosani!
Meciul trebuia jucat pe o arena mult mai mare unda sa vina mult mai multa lume!
Echipa sa vazut ca a luptat pana in ultimul minut insa nu a fost sa fie!
Ne calificam la anul!
Tineretul arata foarte bine spre deosebire de Seniori(AU AJUNS PE 50! SUB BURKINA FASSO!)
__________________
Edit by mod.
dolcenike is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2010, 09:18 PM   #92
Cătălin
Nick vechi: cata_dinamo
 
Cătălin's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Cătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant future
Default

Quote:
Originally Posted by dolcenike View Post
Ne calificam la anul!
Cu cine ? Deocamdata nu avem o echipa. La precedenta generatie aveam jucatori care jucau meci de meci in prima liga la echipele lor, si aveam si un lider, pe Torje. Acum avem foarte putini jucatori sub 20 de ani, romani, in prima liga, care sa joace.
__________________
DARUIRE
IUBIRE
NOROC
ALTRUISM
MAGIE
ONOARE
Cătălin is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2010, 01:00 PM   #93
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Am avut o "Generatie de Aur", tocmai pentru ca existau oamenii din fotbal care se implicau in cautarea tinerelor talente...mergeau prin sate, prin comune si cautau potentialul fotbalistic...acum asteapta cu totii sa vina jucatorii la club...
Dar nu fac nimic ca sa creasca acesti pusti...
Inainte li se asigura tot ( cazare, haine, invatatura, etc)...acum...
__________________



gianni is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2010, 01:24 PM   #94
sdc
Member
 
sdc's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Focsani
sdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by dolcenike View Post
Parerea mea este ca Federatia a gresit atunci cand a hotarat ca meciul sa fie jucat la Botosani!
Meciul trebuia jucat pe o arena mult mai mare unda sa vina mult mai multa lume!
Echipa sa vazut ca a luptat pana in ultimul minut insa nu a fost sa fie!
Ne calificam la anul!
Tineretul arata foarte bine spre deosebire de Seniori(AU AJUNS PE 50! SUB BURKINA FASSO!)
arena din Botosani e supermoderna,am fost personal acolo cu o ocazie,stadion mai mare se gasea dar decat sa ne facem de ras fata de suporterii englezi si delegatia din Anglia cu conditii improprii de functionare,mai bine asa.Stadionul din Botosani a fost facut de Oprisan dupa standarde europene
sdc is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2010, 01:55 PM   #95
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Pe mine ma nedumereste faza aceasta cu stadionul...indiferent unde ar fi jucat trebuia sa dea totul...da, conteaza atmosfera creata pentru impulsionarea jucatorilor, dar aceasta impulsionare trebuie sa vina din interiorul lor...fiindca reprezinta o natiune...se presupune ca sunt cei mai buni...
__________________



gianni is offline   Reply With Quote
Old 27-10-2010, 02:55 PM   #96
Cătălin
Nick vechi: cata_dinamo
 
Cătălin's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Cătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant future
Default

Sandoi a declarat ca il vrea pe Dumitru Cardoso la tineret. Mi se pare o idee buna sa i se dea sansa, pentru ca joaca la o echipa buna si poate deveni om de la baza si la echipa mare. Dar mai intai sa se impuna la Napoli.
__________________
DARUIRE
IUBIRE
NOROC
ALTRUISM
MAGIE
ONOARE
Cătălin is offline   Reply With Quote
Old 02-02-2011, 09:37 PM   #97
Stefanutz97
Member
 
Join Date: Feb 2011
Stefanutz97 is on a distinguished road
Default

Am auzit ca un brazilian unu nustiu cum il cheama vrea sa vina la nationala romaniei ar fi chiar smecher nu credeti?
Stefanutz97 is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2011, 01:46 AM   #98
XaNdRys
Banned
 
XaNdRys's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Miami Beach, Florida
XaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these parts
Default

Dumitru Cardoso ? sau cine ? Eric ?
XaNdRys is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2011, 12:22 PM   #99
@lyn reloaded
Member
 
@lyn reloaded's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Location: Botoşani
@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute
Send a message via Yahoo to @lyn reloaded
Default

Quote:
Originally Posted by dolcenike View Post
Parerea mea este ca Federatia a gresit atunci cand a hotarat ca meciul sa fie jucat la Botosani!
Meciul trebuia jucat pe o arena mult mai mare unda sa vina mult mai multa lume!
Echipa sa vazut ca a luptat pana in ultimul minut insa nu a fost sa fie!
Ne calificam la anul!
Tineretul arata foarte bine spre deosebire de Seniori(AU AJUNS PE 50! SUB BURKINA FASSO!)
De abia acum am vazut postul asta. Stadionul din Botosani are al treilea gazon din tara. Poate nu e el extraordinar de mare, dar mereu cand va veni nationala stadionul va fi plin, iar atmosfera extraordinara. Atat Emil Sandoi cat si baietii au declarat ca s-au simtit extraordinar aici atat cu Feroe, Rusia, cat si cu Anglia. Decat sa mearga la Craiova, sau in alta parte unde pe un stadion de 20000 locuri iti vin 5000 de oameni, mai bine la Botosani, unde stadionul e plin. Sper ca si in urmatoarea campanie de calificare Sandoi sa aduca nationala la Botosani.

By the way, grupa de calificare a Romaniei pentru Campionatul European 2013: Franta, Slovacia, Letonia si Kazahstan.
__________________
Nu voi fi un om obisnuit pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar!
@lyn reloaded is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:55 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL