INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > Fifa 06 > Editare

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 12-08-2006, 09:32 PM   #1
stelistu21
Member
 
Join Date: Jun 2006
stelistu21 is on a distinguished road
Default

Stiti din plictiseala neavand ce face si dorind sa vad cam in cat timp pot face eu o echipa la fifa 06 de la a la z am facut echipa FC Onesti care nu mai exista pentru ca era singura echipa care o cunosteam era din judetul bacau si nu era facut in rlsp v2.0 asa ca dupa 5 ore de munca am facut un patch care inlocuieste echipa FC Wacker Tirol din Austria cu FC Onesti!

Daca vrea cineva sa io (sunt batut in cap si nu stiu sa folosesc limba romana) dau desi nu cred ca vor fi intereseati vo dau cu mare placere!



PS Abia acum realizez cat de mult muncesc cei de la fifa romania cand scot un patch cu 60 de echipe cand eu am facut o singura echipa in 5 ore!


Bv FIFAROMANIA si daca se poate tinetio tot asa
stelistu21 is offline   Reply With Quote
Old 12-08-2006, 09:34 PM   #2
Jokes
Invincible
 
Jokes's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Bucureşti
Jokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to beholdJokes is a splendid one to behold
Default

Mai bine pune niste poze sa vedem.
Jokes is offline   Reply With Quote
Old 12-08-2006, 09:58 PM   #4
Alex
Banned
 
Join Date: Nov 2005
Location: Piatra Neamt
Alex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really nice
Default

La prima vedere am observat doua lucruri:
1. Rating-uri prea mari.
2. Calitatea echipamentelor!
Alex is offline   Reply With Quote
Old 12-08-2006, 10:01 PM   #5
stelistu21
Member
 
Join Date: Jun 2006
stelistu21 is on a distinguished road
Default

Da cat vrei sa pun la rating 10 la toti?
Ce au echipamentele?
stelistu21 is offline   Reply With Quote
Old 12-08-2006, 10:03 PM   #6
Alex
Banned
 
Join Date: Nov 2005
Location: Piatra Neamt
Alex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really nice
Default

Pai in ce divizie e FC Onesti?
Alex is offline   Reply With Quote
Old 12-08-2006, 10:09 PM   #7
stelistu21
Member
 
Join Date: Jun 2006
stelistu21 is on a distinguished road
Default

Normal era in B dar acuma sa desfiintat!
Dar nu avea jucatori atat de prosti atunci in ultimu sau an!



Ce au kiturile??


Si in niste poze nu se vede logoul in prima poza parca nu se vede logoul am remediat situtia acum dar nu stiu de ce acum se vede logoul dar cu o linie subtire neagra in jurul lui! Cum scot linia???
stelistu21 is offline   Reply With Quote
Old 12-08-2006, 10:12 PM   #8
Alex
Banned
 
Join Date: Nov 2005
Location: Piatra Neamt
Alex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really nice
Default

Pai pentru o echipa din B nu trebuie ratinguri mai mari de 45 si in nici un caz echipa nu are mai mult de o stea! Si la kit emblema e prea mare si din cate vad nu ai facut guler!
Alex is offline   Reply With Quote
Old 12-08-2006, 10:14 PM   #9
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

Eu zic ca nu e deloc rau ca prima tentativa, asta, bineinteles, daca nu e nimic copiat de undeva.
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline   Reply With Quote
Old 12-08-2006, 10:14 PM   #10
stelistu21
Member
 
Join Date: Jun 2006
stelistu21 is on a distinguished road
Default

Da guleru ai dreptate poate si la ratinguri ai dreptate dar la kit te contrazic logourile sunt mari ca asa is ele si in mod normal
E un kit mai tampit, asa e el din cate am vazut pe poze!



PS nu are cum sa fie copiat nimik mah ca nimeni in afara de mine ) nu sta sa faca o echipa care sa lasat acuma 4 sau 5 ani si mai era si prin divizia b ! Daca vreti am dovezi ca nimik nu e copiat!


Iar cu linia din jurul logoului ce ma fac? Cum o scot???
stelistu21 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:14 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL