INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > Editare

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 06-03-2010, 03:17 PM   #591
Ultra_ss
Member
 
Ultra_ss's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Ultra_ss is on a distinguished road
Default

ai inebunit cu ionescu, ce iti place frate la el ca omu nu e chiar asa bun
Ultra_ss is offline   Reply With Quote
Old 06-03-2010, 03:21 PM   #592
ionescu20
Member
 
ionescu20's Avatar
 
Join Date: May 2009
ionescu20 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Ultra_ss View Post
ai inebunit cu ionescu, ce iti place frate la el ca omu nu e chiar asa bun
chiar crezi ca e trb ta? chiar crezi ca ma int parerea ta? tineti frate parerea pt tn ... am zis eu ceva de jucatoru tau favorit asta fiind C. Ronaldo ? zimi ? vezeti de trb ta si de oala ta cu laturi aklo
ionescu20 is offline   Reply With Quote
Old 06-03-2010, 03:28 PM   #593
Ultra_ss
Member
 
Ultra_ss's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Ultra_ss is on a distinguished road
Default

bai 1. esti un incult, pentru ca nu sti sa scrii romaneste
2. jucatorul meu favorit este G. Hagi
si 3. nu ma jigni ca eu nu te-am jignit, dar de ce sa faci cand esti limitat mental si nu sti ce sa raspuzi incepi sa deviezi de la subiect.

Scz Alex ca te off topic da nu puteam sa nu ii raspund acestui personaj.
Ultra_ss is offline   Reply With Quote
Old 06-03-2010, 05:07 PM   #594
aLexBN
Member
 
aLexBN's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Bistrita , Romania
aLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to behold
Default

Decāt să faceţi atāta off-topic mai bine aţi căuta nişte poze cu jucători.
@codrut_hrciu: Aş vrea să pot să fac la toate echipele din liga I tot lotul dar 1. nu am poze BUNE , la cāteva echipe (Astra , Gaz Metan ...) am cāte o poză sau două, 2.nu am timp să fac atātea feţe şi aş vrea ca fiecare echipă din prima ligă să aibă cel putin o faţa , deci trebuie să mă ocup de toate.
@ionescu20: Ţi-am mai spus că nu-l fac pentru că nu este un jucător important şi după ce ai furat feţele mele şi prin alte părţi ai spus că sunt ale tale nu ştiu de unde atāta curaj să vi să-mi ceri iar să-l fac pe Ionescu.
@sad: Răzvan Lucescu?
__________________
aLexBN
FifaRomania facemaker
aLexBN is offline   Reply With Quote
Old 06-03-2010, 05:55 PM   #595
sad
Member
 
sad's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
sad is on a distinguished road
Default

Da.
Uite aici o poza cu el :
sad is offline   Reply With Quote
Old 06-03-2010, 06:38 PM   #596
ionescu20
Member
 
ionescu20's Avatar
 
Join Date: May 2009
ionescu20 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by aLexBN View Post
Decāt să faceţi atāta off-topic mai bine aţi căuta nişte poze cu jucători.
@codrut_hrciu: Aş vrea să pot să fac la toate echipele din liga I tot lotul dar 1. nu am poze BUNE , la cāteva echipe (Astra , Gaz Metan ...) am cāte o poză sau două, 2.nu am timp să fac atātea feţe şi aş vrea ca fiecare echipă din prima ligă să aibă cel putin o faţa , deci trebuie să mă ocup de toate.
@ionescu20: Ţi-am mai spus că nu-l fac pentru că nu este un jucător important şi după ce ai furat feţele mele şi prin alte părţi ai spus că sunt ale tale nu ştiu de unde atāta curaj să vi să-mi ceri iar să-l fac pe Ionescu.
@sad: Răzvan Lucescu?
pi nici inainte nu vroiai sa-l faci pe Ionescu :-j ... barem cei de la ******* au facut :-j si e rau de urat daca e si la voi in PATCH Claudiu Ionescu nu? da man faci ce vrei :-j eu team rugat de 3-4 ori sa-l faci pe Ionescu da tu faci numai jucatori de la STEAUA & DINAMO :-j ... si daca nu e jucator de valoare atunci chiacu, kozak, curtean, sepsi etc sunt nu? :-j cate fete de la Poli Timisoara sunt facute pana acum? maxim 5 :-j in loc sa fie mai multe ca este aklo sus printre primele echipe ... nu zic sa faci toate fetele la toti jucatori de la Timisoara tiam cerut sa-l faci doar pe Claudiu Ionescu daca erai de treaba il faceai da asta e :-j
ionescu20 is offline   Reply With Quote
Old 06-03-2010, 06:41 PM   #597
asroma-botosani
Member
 
asroma-botosani's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Botosani
asroma-botosani is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to asroma-botosani
Default

Quote:
Originally Posted by aLexBN View Post
Decāt să faceţi atāta off-topic mai bine aţi căuta nişte poze cu jucători.
@codrut_hrciu: Aş vrea să pot să fac la toate echipele din liga I tot lotul dar 1. nu am poze BUNE , la cāteva echipe (Astra , Gaz Metan ...) am cāte o poză sau două, 2.nu am timp să fac atātea feţe şi aş vrea ca fiecare echipă din prima ligă să aibă cel putin o faţa , deci trebuie să mă ocup de toate.
@ionescu20: Ţi-am mai spus că nu-l fac pentru că nu este un jucător important şi după ce ai furat feţele mele şi prin alte părţi ai spus că sunt ale tale nu ştiu de unde atāta curaj să vi să-mi ceri iar să-l fac pe Ionescu.
@sad: Răzvan Lucescu?
Mie nu mi-ai raspuns la pozele cu Ghiceanu si Tincu
asroma-botosani is offline   Reply With Quote
Old 06-03-2010, 06:47 PM   #598
aLexBN
Member
 
aLexBN's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Bistrita , Romania
aLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by ionescu20 View Post
pi nici inainte nu vroiai sa-l faci pe Ionescu :-j ... barem cei de la ******* au facut :-j si e rau de urat daca e si la voi in PATCH Claudiu Ionescu nu? da man faci ce vrei :-j eu team rugat de 3-4 ori sa-l faci pe Ionescu da tu faci numai jucatori de la STEAUA & DINAMO :-j ... si daca nu e jucator de valoare atunci chiacu, kozak, curtean, sepsi etc sunt nu? :-j cate fete de la Poli Timisoara sunt facute pana acum? maxim 5 :-j in loc sa fie mai multe ca este aklo sus printre primele echipe ... nu zic sa faci toate fetele la toti jucatori de la Timisoara tiam cerut sa-l faci doar pe Claudiu Ionescu daca erai de treaba il faceai da asta e :-j
Timişoara are 8 feţe , la fel cāt Dinamo, Rapid, etc.
Quote:
Originally Posted by asroma-botosani View Post
Mie nu mi-ai raspuns la pozele cu Ghiceanu si Tincu
Nu avem destule feţe la Liga I, nu mă apuc de liga a II-a...
Lacina Traore (CFR Cluj):

Īn joc:
__________________
aLexBN
FifaRomania facemaker

Last edited by aLexBN; 06-03-2010 at 06:50 PM.
aLexBN is offline   Reply With Quote
Old 06-03-2010, 06:53 PM   #599
ionescu20
Member
 
ionescu20's Avatar
 
Join Date: May 2009
ionescu20 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by aLexBN View Post
Timişoara are 8 feţe , la fel cāt Dinamo, Rapid, etc.
si alea 8fete de la Timisoara sunt cele din patchul pt fifa 09 nu ? mai mult ca sigur ca in afara de Goga nu am vazut alt jucator de la Timisoara pe care lai postat
ionescu20 is offline   Reply With Quote
Old 06-03-2010, 07:27 PM   #600
tygger_bogdan
Member
 
tygger_bogdan's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
tygger_bogdan is on a distinguished road
Default

vezi ca Lacina are freza aia cu codite paote faci un update
tygger_bogdan is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:35 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL