INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal extern si discutii generale

Reply
 
Thread Tools
Old 02-05-2009, 05:01 PM   #331
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

Quote:
Originally Posted by DarkComy View Post
Iubesc: U Craiova
Urasc: restul

Din strainatate: Napoli, Arsenal si Marseille
"U" Craiova Am mostenit iubirea pentru cele mai sacre culori (alb-albastru) de la bunicul meu, Dumnezeu sa-l odihneasca. Craiova (ma refer la echipa+suporteri) este o o stare de spirit aparte ce nu poate fi descrisa in cuvinte. Chiar daca multi ne urasc pentru orgoliul nostru, trebuie sa recunoasteti ca suntem sarea si piperul Ligii I.

SSC Napoli Cea mai iubita si "nebuna" echipa din Italia. Daca "U" Craiova l-a avut pe Balaci, Napoli l-a avut pe marele Maradona iar suporterii lor sunt cei mai fanatici. Daca in Liga II si a III Napoli avea ~20-30.000 de suporteri la meciuri (cat nu strang multe echipe din seria A) asta spune multe despre atasamentul lor.

Quote:
“LA VOI CA LA NAPOLI !”

Gianfranco Menegalli (Italia)
Asta a declarat arbitrul meciului "U" Craiova - Leeds din 1979

Olympique de Marseille Este echipa din Franta care imi place cel mai mult...ca stil de joc, ca suporteri ca si CULORI (alb-albastru FOREVER)

Arsenal Londra Chiar daca nu sunt alb-albastrii, nu pot sa nu tin cu ei. Sunt singura echipa din Premier League care imi place cum joaca...TEHNIC!! cu balonul jos si in viteza, o reala placere sa ii vezi.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 17-05-2009, 06:52 PM   #332
maryutz7
Banned
 
maryutz7's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: IASI
maryutz7 can only hope to improve
Send a message via Yahoo to maryutz7
Default

Iubesc poli iasi

mai iubesc si steaua

si pe man utd

si pe barcelona

urasc dinamo

uras rapid

Last edited by Sirius; 17-05-2009 at 07:31 PM.
maryutz7 is offline   Reply With Quote
Old 19-09-2009, 02:05 AM   #333
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Iubesc RAPID BUCURESTI,Man City ,Aston Villa,Liverpool,Lokomotiv Moscova,Rapid Viena,TSG 1899 Hoffenheim. Urasc steaua,dinamo,Real Madrid,Chelsea,Inter,Bayern,Lyon ,Cska Moskova.
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2011, 08:34 PM   #334
cata cfr
Member
 
cata cfr's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Cluj-Napoca, Jamaica
cata cfr is just really nicecata cfr is just really nicecata cfr is just really nicecata cfr is just really nice
Default

Ma scuzati ca "dezgrop" acest topic dar chiar sunt curios de preferntele userilor mai noi

Echipe care imi plac :
CFR Cluj(echipa mea),
Gaz Metan Medias(o echipa care tace si face),
Arsenal,
Man U',
Barcelona,
FC Porto

Echipe care nu imi plac :
"U" Cluj(rivala),
Steaua Bucuresti(cea mai ciudata -ca sa nu zic altceva- echipa din liga I, parerea mea),
Man City,
Real Madrid,
Benfica
__________________
Quote:
"Stiu ca ati venit sa ma omoriti. Trageti, veti ucide doar un om"


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by cata cfr; 11-09-2011 at 08:53 PM.
cata cfr is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2011, 08:48 PM   #335
Stefan_ManUtd
Member
 
Stefan_ManUtd's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Stefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to all
Default

Echipe care imi plac: Manchester United, Borussia Dortmund, Gaz Metan Medias, Malaga(echipa favoritului meu Van Nisterlooy)
Echipe care nu imi plac(cele care abuza de bani): Manchester City, Real Madrid, Anzhi.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Champions Cup - Play By Yourself - Editia 1: Locul 1
Stefan_ManUtd is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2011, 08:53 PM   #336
kevin10
Member
 
kevin10's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Piatra - Neamt
kevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to behold
Default

Echipele care imi plac :

Steaua Bucuresti [ O dragoste mostenita din familie de la o varsta frageda] , FC Barcelona , Arsenal Londra , FC Porto , B. Dortmund , Ceahlaul Piatra-Neamt [ se putea sa nu ador echipa locala ) ? ] , Zenit St. Petersburg .

Echipele care nu imi plac :

Dinamo , Marseille , FC Schalke 04 , Everton .
__________________
** Best username -> 2nd Place
** Best avatar -> 2nd Place
kevin10 is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2011, 09:59 PM   #337
RapidGoat
Banned
 
Join Date: Aug 2011
RapidGoat is infamous around these partsRapidGoat is infamous around these partsRapidGoat is infamous around these parts
Default

Echipe care imi plac:
Arsenal London,Manchester United,Hertha Berlin,Bayern Munchen,Real Madrid,Anzhi
Echipe care nu imi plac:
Chelsea London,Everton,Liverpool,Steaua,Schalke 04
RapidGoat is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2011, 10:15 PM   #338
ionutz2009
Member
 
ionutz2009's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: Bucharest
ionutz2009 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to ionutz2009
Default

Echipe care imi plac:
Dinamo(favorita mea),Real Madrid,Manchester United,Liverpool,Kuban Krasnodar,Juventus(Del Piero jucatorul favorit),Santos(Neymar jucatorul favorit),FC Porto,Lyon,Bayern Munchen,CS Viscofil si Intergaz Bucuresti(echipe locale).
Echipe care nu imi plac:
Steaua,Rapid,Barcelona,Chelsea,Ol Marseille,Wolfsburg,AC Milan si mai sunt dar nu imi amintesc de ele nu imi vin pe loc.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ionutz2009 is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2011, 11:07 PM   #339
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

Quote:
Originally Posted by RapidGoat View Post
Echipe care imi plac:
Arsenal London,Manchester United,Hertha Berlin,Bayern Munchen,Real Madrid,Anzhi
Echipe care nu imi plac:
Chelsea London,Everton,Liverpool,Steaua,Schalke 04
Iarta-ma ca te intreb, dar tu ai vazut vreun meci al lui Anzhi Makhachkala?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2011, 07:23 AM   #340
RapidGoat
Banned
 
Join Date: Aug 2011
RapidGoat is infamous around these partsRapidGoat is infamous around these partsRapidGoat is infamous around these parts
Default

DA Am vazut mai multe meciuri (CSKA,Volga..) Sunt unele meciuri difuzate pe net!
RapidGoat is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:22 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL