INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 25-11-2007, 11:34 PM   #21
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

Aş fi preferat grupa cu Grecia cap de serie, dar şi asta putea fi mai grea. Cu Feroe, Austria şi Lituania probabil nu ar trebui să fie probleme, toate trei au scăzut în ultimii ani (primele două chiar foarte mult). Sârbii, în schimb, au arătat promiţător cât i-am văzut în ultima campanie de calificare şi chiar dacă au eşuat vor fi probabil un adversar dificil, dar în faţa căruia suntem favoriţi, echipa a fost şi întinerită de la Campionatul Mondial încoace. Franţa bineînţeles că e Franţa şi dispune de mult talent, dar cu siguranţă nu e imposibil de bătut pentru naţionala noastră, de văzut însă dacă vor rămâne cu Domenech după Euro.

Nu cred că va fi uşor, dar în mod normal prindem barajul sau mai mult.
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2007, 01:21 AM   #22
andrei_fcmbacau
Member
 
andrei_fcmbacau's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Location: in fata calculatorului
andrei_fcmbacau is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to andrei_fcmbacau
Default

vom scapa de Thuram si Makelele care se retrag dupa Euro si din cate am vazut serbia are jucatorii care joaca la echipe mari de exemplu Vidici la Manchester
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
andrei_fcmbacau is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2007, 09:23 AM   #23
stephen
I Don't Believe a Word
 
stephen's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Bucuresti/Constanta
stephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond repute
Default

Nu mi se pare o grupa exagerat de grea. Mi se pare destul de asemanatoare cu asta de la Euro.Avem adversarul puternic Franta,cum a fost Olanda...avem adversarul de aceeasi valoare cu noi, Serbia,cum a fost Bulgaria...si ceva adversari sub noi valoric,dar care ar putea pune probleme...Austria,Lituania,un fel de Slovenia ,Albania sau Belarus.Daca jucam ca pentru Euro,nu vad de ce sa nu ne calificam.

Sper sa joace cu Franta la Constanta
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
stephen is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2007, 11:00 AM   #24
sdc
Member
 
sdc's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Focsani
sdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to behold
Default

la prima vedere grupa noastra pare cea mai grea,iar cea mai usoara mi se pare grupa B
sdc is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2007, 11:03 AM   #25
eLiTe
Member
 
eLiTe's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bucuresti
eLiTe is an unknown quantity at this point
Default

Grupa mai grea decat la preliminarii EURO
__________________

eLiTe is offline   Reply With Quote
Old 27-11-2007, 09:06 PM   #26
DFA1
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Bucureşti
DFA1 is an unknown quantity at this point
Send a message via MSN to DFA1 Send a message via Yahoo to DFA1
Default

Quote:
Originally Posted by da_stephen91 View Post
Nu mi se pare o grupa exagerat de grea. Mi se pare destul de asemanatoare cu asta de la Euro.Avem adversarul puternic Franta,cum a fost Olanda...avem adversarul de aceeasi valoare cu noi, Serbia,cum a fost Bulgaria...si ceva adversari sub noi valoric,dar care ar putea pune probleme...Austria,Lituania,un fel de Slovenia ,Albania sau Belarus.Daca jucam ca pentru Euro,nu vad de ce sa nu ne calificam.

Sper sa joace cu Franta la Constanta
adevar graiesti
Ne calificam de pe primul loc, Hai ceau v-am pupat pe portofel :P
DFA1 is offline   Reply With Quote
Old 28-11-2007, 09:56 AM   #27
eLiTe
Member
 
eLiTe's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bucuresti
eLiTe is an unknown quantity at this point
Default

Eu spun ca nu avem grupa grea.Austira,Feroe si Lituania sunt clar de depasit, iar Serbia in afara de vreo 3-4 jucatori mai acceptabili nu sunt cine stie ce mai ales ca au ratat calificarea la EURO.
__________________

eLiTe is offline   Reply With Quote
Old 28-11-2007, 03:01 PM   #28
mil
Member
 
mil's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: Alba Iulia
mil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by eLiTe View Post
Eu spun ca nu avem grupa grea.Austira,Feroe si Lituania sunt clar de depasit, iar Serbia in afara de vreo 3-4 jucatori mai acceptabili nu sunt cine stie ce mai ales ca au ratat calificarea la EURO.
Asta vom vedea cand se vor disputa meciurile. Nici Armenia nu era o echpa care sa puna probleme Romaniei acum ceva vreme, dar a reusit sa faca un 1-1... mai sunt si alte exemple.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Cu mototoreta prin timicir...
mil is offline   Reply With Quote
Old 28-11-2007, 06:36 PM   #29
eLiTe
Member
 
eLiTe's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bucuresti
eLiTe is an unknown quantity at this point
Default

Nu intodeauna echipele mari/favorite castiga.
__________________

eLiTe is offline   Reply With Quote
Old 29-11-2007, 05:46 AM   #30
reikko26
Nick vechi: John_Terry
 
reikko26's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Bacău
reikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nice
Default

Avem o grupa destul de grea. Am cazut tocmai cu Franta si Serbia.
__________________
Origin: Reikko26

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reikko26 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
fara, romania


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:48 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL