INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 14-10-2005, 11:14 PM   #1
yahoo
김정일
 
yahoo's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: North Korea
yahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to behold
Send a message via MSN to yahoo Send a message via Yahoo to yahoo
Cu ocazia stabiliri urnelor pt extragerea din Ianuarie am decis sa deschid acest topic!
Acestea sunt urnele dupa coeficientul Fifa:

Urna I:

Grecia
Olanda
Portugalia
Anglia
Cehia
Franta
Suedia

Urna a II-a:

Germania
Croatia
Italia
Turcia
Polania
Spania
Romania

Urna a III-a:

Serbia si Montenegru
Rusia
Danemarca
Norvegia
Bulgaria
Ucraina
Slovacia

Urna a IV-a:

Bosnia-Hertegovina
Irlanda
Belgia
Letonia
Israel
Scotia
Slovenia

Urna a V-a:

Ungaria
Finlanda
Estonia
Tara Galilor
Lituania
Albania
Islanda

Urna a VI-a:

Georgia
Macedonia
Belarus
Armenia
Irlanda de Nord
Cipru
Moldova

Urna a VII-a:

Liechtenstein
Azerbaijan
Andorra
Malta
Insulele Feroe
Kazakhstan
Luxembourg
San Marino

La prima vedere o grupa ideala pt Romania ar contine-o pe Grecia,Bulgaria,Bosnia,Estonia,Armenia,San Marino!Dupa mine acestea sunt cele mai usoare echipe pentru nationala noastra!Pana in Ianuarie mai este insa sa speram ca va fi Grecia din prima grupa!
yahoo is offline   Reply With Quote
Old 15-10-2005, 06:05 PM   #2
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

Cred ca ar fii mai convenabil sa cadem cu Anglia , suntem un complex pt ei, trebuie sa evitam neapaprat pe sarbi, Slovacia ar fi iun adversar ideal din grupa 3, Bosnia sau Belgia din grupa 4, ungaria neaparat din grupa 5 ! Moldova sau Armenia din grupa 6 si preferabil patria lui Borat sau azerii pt ca astia mai stiu ceva fotbal si episoadele nu-s 10 stejari in careu , sunt 11 cu tot cu portar pot fii evitate.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 15-10-2005, 07:00 PM   #3
yahoo
김정일
 
yahoo's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: North Korea
yahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to behold
Send a message via MSN to yahoo Send a message via Yahoo to yahoo
Default

Slovacia nu ar fi un adversar chiar atat de usor!Au jucat bine in preliminarile acestea iar Ungaria joaca destul de bine acasa!Belgia e acceptabila iar cu moldova putem aranja! :P Insa raman la parerea ca Grecia ar fi cel mai usor adversar din prima urna!
yahoo is offline   Reply With Quote
Old 15-10-2005, 07:00 PM   #4
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

Cu cine as vrea sa nu cadem :
Din urna I :Olanda , Cehia si poate Franta
Din urna III :Serbia ( neaparat vorba lui Blue ) , Ucraina
Din urna IV : Scotia

Din urna V vreau cu BOZGORIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!
Din urna VI: Irlanda de Nord
Din urna VII : nimeni !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 15-10-2005, 07:18 PM   #5
[K4]RedDog17
Member
 
[K4]RedDog17's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Location: Bucuresti
[K4]RedDog17 is on a distinguished road
Default

cea mai usoara grupa
grecia
romania
slovacia
letonia
estonia
moldova
luxemburg( daca avem grupa de 7)

cea mai grea
franta
romania
danemarca
irlanda
ungaria
belarus
liechenstein
[K4]RedDog17 is offline   Reply With Quote
Old 15-10-2005, 07:44 PM   #6
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

Cea mai usoara grupa ar fi cu Grecia, Slovacia, Slovenia, Albania, Moldova si San Marino sau Luxemburg. Cea mai grea ar fi cu Franta, oricare fara Slovacia, Belgia sau Irlanda, Finlanda, Georgia si Liechtenstein. As vrea sa cadem cu Anglia, Norvegia, Slovenia (Mutu si compania au ceva lucruri de demonstrat), Tara Galilor sau Finlanda (ca sa avem parte de transmisiuni decente si la meciurile din deplasare), nu Belarus si nu Moldova, nu Feroe si nu Andorra (in Feroe un meci se poate termina lejer 0-0 din cauza cetii, iar andorrezii sunt niste nesimtiti).
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline   Reply With Quote
Old 15-10-2005, 08:48 PM   #7
yahoo
김정일
 
yahoo's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: North Korea
yahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to behold
Send a message via MSN to yahoo Send a message via Yahoo to yahoo
Default

Prefer Grecia!Adica totusi ne trebuie un adversar usor din prima urma iar eu sunt!Iar cu Tara Galilor sau Irlanda nu ar fi usor!Cu Irlanda chiar ar fi super greu!Toate echipele sunt dificile!
yahoo is offline   Reply With Quote
Old 15-10-2005, 09:08 PM   #8
Tuby
tzac pac..
 
Tuby's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Bucharest
Tuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to Tuby
Default

Domne` sa pice cu cine o fi, doar sa se califice ca eu unul m-am saturat sa tot vad ca ratam la mustata toate calificarile, bineinteles pe mana noastra.
Tuby is offline   Reply With Quote
Old 15-10-2005, 09:14 PM   #9
stefanm14
Member
 
Join Date: Dec 2004
stefanm14 is on a distinguished road
Default

cea mai usoara :

grecia
romania
bulgaria
scotia
albania
moldova
gr a 7-a oricine

grupa aceasta eu zic ca o putem castiga fara mari probleme...grecia e f slaba in acest moment...

echipe de evitat ! :
franta
serbia, ucraina
irlanda (neaparat ...mi se pare cel putin la nivelul greciei in acest moment !!!)




__________________
Prostia e infinit mai atragatoare decat inteligenta,
inteligenta are limite, prostia nu!!!
stefanm14 is offline   Reply With Quote
Old 15-10-2005, 09:20 PM   #10
Time2Chill
-****-
 
Time2Chill's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Location: Pitesti-Bucuresti
Time2Chill has a spectacular aura aboutTime2Chill has a spectacular aura about
Default

Cel mai mult imi place ideea lui Tuby, indiferent cu cine picam, ar cam fi cazul sa ne calificam!

Grecia(parca nici cu suedia nu mi-ar fi asa frica)
Slovacia (mi-e cam frica de Bulgaria, desi ii putem bate)
Israel sau Slovenia
Estonia/Tara Galilor/Lituania/Islanda(mi-e indiferent)
Georgia/Irlanda de Nord/Cipru/Moldova
Mai bine nu mai avem echipa si din urna 7
__________________
I'M BACK, for the moment!!!
Time2Chill is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:45 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL