INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 05-07-2005, 05:01 PM   #11
stefan
Guest
 
Default

eu zic ca nu aduce pe nimeni si de data asta le ia Poli Iasi 6 puncte, nu 4
 
Old 05-07-2005, 09:19 PM   #12
Time2Chill
-****-
 
Time2Chill's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Location: Pitesti-Bucuresti
Time2Chill has a spectacular aura aboutTime2Chill has a spectacular aura about
Default

dream on dream on :P
si cu lotul actual putem face ceva, chiar dak e cam de vis... dar sincer in romania nu prea sunt jucatori buni.... vezi cazu Dinamo care a inceput cu bine 0-2 cu tiraspolul... si au pretentii europene

Ady in gsp e dat tot ca andrei nu adelin
__________________
I'M BACK, for the moment!!!
Time2Chill is offline  
Old 05-07-2005, 10:30 PM   #13
Tuby
tzac pac..
 
Tuby's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Bucharest
Tuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to Tuby
Default

Pentru Dinamo eu zic ca e foarte bun rezultatul...nu de alta dar acum stiu ce modificari trebuiesc facute si stiu ca un lot valoros nu te duce catre victorii in lant...ci mai trebuie sa fie si omogen...cat mai multe meciuri jucate si se vor vedea si rezultatele...
Iar la Steaua nu ma intereseaza daca face vreun transfer sau nu...m-am obisnuit sa-l detest pe domnul Becali care se pare ca nu mai il lasa mana sa bage bani in echipa...ba mai are si pretentia absolut ridicola de a lua 2 milioane pe Dica...crede ca nemtii sunt neam de tampiti..
Atata timp ca Protasov se descurca cu lotul actual si avem norocul sa ajungem si in grupe nu are rost sa ne cramponam de faptul ca majoritatea echipelor au facut mai multe trasferuri decat Steaua..
Tuby is offline  
Old 05-07-2005, 11:58 PM   #14
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

meciul de azi a demonstrat ce echipe de cacat avem in divizia a...pai uitati-va ce jucatori simpli au aia, ce stadion si ce baza au ... si sunt in moldova...pai la noi nu vom vedea asa ceva nici in 100 de ani...la noi ma uitam si toti fotbalistii erau cu fite si figuri in cap...ca sa nu mai zic de gel...numai floricele si fluturasi pe teren


cat despre baza celor de la tiraspol, poate unii o sa zica...eee...pai stai nene ca doar o echipa are asa ceva si la ei...dar la noi nici o echipa nu are un asemenea stadion si o asemenea baza sportiva....la noi numai bufoni si chitibusari si bisnitari is la cluburi...

pai numai uitati-va cine conduce si ce se intampla la cele mai importante 4 echipe de la noi

dinamo - jiovani becali, borcea si mai stiu eu ce mafioti...care se mandresc cu cea mai moderna pista de atletism pe care se incalzesc rezervele de 2 bani

la rapid 2 handicapati...vama si copos...care nu mai stiu cum sa fenteze jucatorii si cluburile la transferuri

steaua unde il avem pe prostu satului in frunte si papusa lui gonflabila de meme...ma intreb la cine lasa steaua jiji dupa ce il baga astia la puscarie

la poli iar ... mafioti de-ai petrolului...dar astia sunt mai est europeni totusi ca nu ies asa in fata si...

asta ii supuneam si la mozarto...la noi in conduceri avem mafioti de duzina care vor bani din fotbal...in ucraina, rusia si moldova si alte tari avem mafioti adevarati care baga bani in fotbal...
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline  
Old 06-07-2005, 12:14 AM   #15
stefan
Guest
 
Default

Chiar daca eu sunt fan Zimbru Chisinau, chiar imi place ceea ce se petrece la Tiraspol...a venit ala hotarat sa investeasca, a facut o baza cum in romania nu o sa vedem in urmatorii 50 de ani, si-a tras 3 echipe in prima divizie (FC Tiraspol e satelitul lui Sheriff, si Tiligul Tirspol e si ala un fel de satelit) si a investit destul de mult in jucatori tineri, punand accentul chiar pe jucatorii din propria pepiniera (la noi numai Sportul are curajul sa faca asa ceva) Si Romanii aia care s-au dus la ei nu au apucat sa joace in Divizia A, sa-shi toarne un borcan cu gel in cap si sa-si ia masini de 50000$ din care sa se auda numai manele (Cocis si Florescu au venit direct de la Cluj din B, Hutan de la UTA tot din B, si acum sunt titulari in nationala de tineret)

Si cand ne gandim ca majoritatea echipelor din A au stadioanele inchiriate...
 
Old 06-07-2005, 03:30 AM   #16
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

Iauzi pe jiji il cauta baietii de la liga zale si dungi, daca ne-a aratat prin presa si pe sticla cum behaie oaia sper sa demontreze si cum sta capra de dupa zabrele...cat mai rapid.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline  
Old 06-07-2005, 10:15 AM   #17
Ady
Member
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucharest
Ady is on a distinguished road
Default

Florescu nu e la tineret
aia de la gsp s-au prostit in ultima vreme
e cam greu sa joci primul meci in fata unei echipe care e pregatita la maxim ca saptamana viitoare joaca in ucl fata de una care abia a jucat primul amical cu 4 jucatori noi in prima echipa si cu sistem nou , e cam greu nu?
cel putin noi n-am luat bataie ca Rapidul de Yverdon care abia a promovat
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Ady is offline  
Old 06-07-2005, 10:42 AM   #18
stefan
Guest
 
Default

nu mai cautati atatea scuze :P
 
Old 06-07-2005, 12:42 PM   #19
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

sper ca toti jucatori veniti de la Craiova la Dinamo in sezonul asta sa joace prost ( mai putin in Uefa) Blestemul Craiovei (Guso a cam luat 2 boabe care zic eu ca se puteau apara ...... Blestemullll )
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline  
Old 06-07-2005, 12:57 PM   #20
stefanm14
Member
 
Join Date: Dec 2004
stefanm14 is on a distinguished road
Default

dupa parerea mea, in aceasta pauza singura care s-a intarit clar este poli. in rest steaua, numai maciucasi din astia, la rapid un expirat , mara, si ala pe care l-au dat afara ca nu mai avea copos maruntis, la dinamo bratu tot un expirat, si kulmea kulmilor, de la craiova (pai cum pot sa zici mah ca te intaresti cu 5 jucatori de la o echipa care a retrogradat clar ). hai sa zicem mai iei 1-2 jucatori care sunt buni , da nu au avut cum sa salveze doar ei o echipa, da sa iei jumatate din echipa de pe locu 16 si sa ai obiectiv cupa, campionatu, gr cupei uefa cam deplasat...

APROPO, cik jucam meciurile in nocturna..........ca sa ii orbim pe aia de la vanju mare sa nu mai vada mingea (ups, astia au retrogradat :P )
__________________
Prostia e infinit mai atragatoare decat inteligenta,
inteligenta are limite, prostia nu!!!
stefanm14 is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:38 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL