INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 10

Reply
 
Thread Tools
Old 12-01-2010, 02:21 PM   #1021
chaplin
Member
 
Join Date: Jan 2009
chaplin is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
Nu stiu care poate fi cauza, tocmai de aceea n-am raspuns. Eu n-am patit asa ceva la vreun joc pana acum!



Posteaza scriptul aici si voi incerca sa-l repar!
Mersi mult, insa am reusit. cei de pe site (managerfifa.com) au retras patch-ul, prinzandu'se ca l'au facut cu erori si au postat optiunea de a lua scriptul original. Asa ca l'am luat, l'am copiat, l'am introdus in joc si acum merge. Mai mentionez ca iesea mereu din joc, am crezut ca e din cauza ca sunt cam la limita cu cerintele jocului, insa de cand am scos patch-ul asta, merge ok.

Oricum, multumesc Astristule!
chaplin is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2010, 02:33 PM   #1022
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Cu placere!
Stiu ca era problematic. Au sesizat mai multe persoane erori in acel script.

Quote:
Originally Posted by cooper View Post
Stie cineva cum fac sa imi arate salariul intreg al unui jucator ??? Deci nu vreau sa imi arate cat castiga el pe saptamana. Am vazut niste poze de la cineva si lui ii arata salariul intreg al unui jucator.
Singura solutie este sa instalezi si sa joci FIFAM 10 in alta limba decat engleza.

Quote:
Originally Posted by dny_ro View Post
Salut. Pentru cei care joaca in Liga 1 , se merita pana la urma sa instalez update 3 ? am vazut ca se spune ca dispar pozele jucatorilor , care si asa erau putine inainte...ce parere aveti?
Eu zic sa-ti instalezi Update 3. Cel mai bine functioneaza jocul cu toate update-urile oficiale instalate. Singura problema e ca pozele jucatorilor stelisti care veneau odata cu jocul, acum nu mai sunt, dar fiti siguri ca vor fi odata cu aparitia RLSP FIFAM 10!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2010, 08:14 PM   #1023
CR3
Member
 
CR3's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
CR3 is on a distinguished road
Default



cum rezolv problema cu backgroundul ? am citit pe la pag. 36-40 dar nu am inteles nimic ..
CR3 is offline   Reply With Quote
Old 13-01-2010, 09:56 AM   #1024
yor083rt
Member
 
yor083rt's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
yor083rt is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to yor083rt
Default

Quote:
Originally Posted by George05 View Post
yor083rt, aceeasi problema am intampinat-o si eu pe un laptop, desi este widescreen si rezolutia maxima suportata este 1366x768.

LATER EDIT: De cate trofee este nevoie pentru a creste prestigiul clubului ? In 4 sezoane am castigat 3 titluri, o cupa a angliei, o cupa a ligii, 2 x champions league, 2 supercupe ale angliei, 2 supercupe ale europei si 2 campionate mondiale ale cluburilor.
La inceputul carierei aveam 18 cu 15, acum am la fel.
sa inteleg ca numai pe laptopuri este aceasta problema? pe un desktop merge normal? adica fara benzile negre in lateral de la rezolutia 1024x768?ar fi simplu de rezolvat, il instalez pe desktop, numai ca si acolo am widescreen, sper sa nu intimpin aceeasi problema, e deranjant cu partile alea negre pe laterale. merci oricum George05.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
yor083rt is offline   Reply With Quote
Old 13-01-2010, 01:32 PM   #1025
George05
Member
 
George05's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Constanţa
George05 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by yor083rt View Post
sa inteleg ca numai pe laptopuri este aceasta problema? pe un desktop merge normal? adica fara benzile negre in lateral de la rezolutia 1024x768?ar fi simplu de rezolvat, il instalez pe desktop, numai ca si acolo am widescreen, sper sa nu intimpin aceeasi problema, e deranjant cu partile alea negre pe laterale. merci oricum George05.
La desktop tot Widescreen am monitorul, si am pus rezolutia 1680x1050 fara probleme.
George05 is offline   Reply With Quote
Old 14-01-2010, 12:24 AM   #1026
cezardumy
Member
 
cezardumy's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Bucuresti
cezardumy is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to cezardumy
Default

salut imi poate spune careva de unde fac rost de fisiere training?? la tactici am gasit dar la training stie careva?? un link ceva ??
cezardumy is offline   Reply With Quote
Old 14-01-2010, 10:02 AM   #1027
dny_ro
Member
 
Join Date: May 2009
dny_ro is on a distinguished road
Default

Dupa instalare update 3 , trebuie inceput un joc nou ca update-ul sa aiba efect ?
dny_ro is offline   Reply With Quote
Old 14-01-2010, 11:04 AM   #1028
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Nu. Update 3 nu afecteaza baza de date! Decat adauga niste scripturi pentru tarile in care liga de rezerve nu putea fi activata (cum ar fi Bulgaria, Moldova etc.).
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 14-01-2010, 11:10 AM   #1029
yor083rt
Member
 
yor083rt's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
yor083rt is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to yor083rt
Default

Quote:
Originally Posted by George05 View Post
La desktop tot Widescreen am monitorul, si am pus rezolutia 1680x1050 fara probleme.
ok, am sa incerc pe desktop, desi nu inteleg de ce pe laptop am singura rezolutie 1024x768, vroiam doar sa vad daca s-a mai lovit cineva de problema asta.multumesc!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
yor083rt is offline   Reply With Quote
Old 14-01-2010, 02:59 PM   #1030
chaplin
Member
 
Join Date: Jan 2009
chaplin is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by cezardumy View Post
salut imi poate spune careva de unde fac rost de fisiere training?? la tactici am gasit dar la training stie careva?? un link ceva ??
ce fisiere de tactics ai? si de unde le'ai luat, imi spui si mie? nu de alta, dar la tine am auzit prima data de astea (acum) si sunt tare curios cum se comporta...
chaplin is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:15 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL