INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > Fifa 06 > RLSP 2006
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 18-01-2006, 08:23 AM   #1
iohannfus
Member
 
Join Date: Jan 2006
iohannfus is on a distinguished road
Default

k ... salut ...
am instalat patch-ul exact cum am vazut pe forum ... pe fifa 06 instalat full, pe curat (mi-am sters si save-urile din my docs) ...
totul a mers ok pina cind am inceput sa joc (nu imi iese din joc ... e ok) dar nu am minge si nici echipamente la arbitri (missing textures)...

problema este : la cornere se vede mingea iar arbitrii nu dispar cind le dau din optiuni sa dispara ... no problemmm ...

reinstalez fifa 06 apoi patch-ul ... eroare la fifafs.exe la fisierul 12 pe care trebuia sa-l dezarhiveze si apoi sa arhiveze prin ~~tmp parca ... iar la builder exact la acelasi fisier imi da eroarea binecunoscuta

daca il iau de acolo si il pun in alta parte este totul ok dar aceleasi simptome in joc (minge si arbitri) ...

k ... mersi mult ... destul de acceptabil si de interesant patch-ul ... bafta multa

ps : reinstalare fifa 06 inseamna stergerea inclusiv din registry a tuturor inregistrarilor (asta inseamna la mine)
__________________
nu am semnatura ... :censored:
iohannfus is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2006, 08:43 AM   #2
r5m
Member
 
Join Date: Nov 2003
r5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to behold
Default

incearca sa iei patch-ul din nou de pe site... si instaleaza-l iar pe fifa curat...
__________________


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
r5m is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2006, 12:27 PM   #3
stefan
Guest
 
Default

cand instalezi patchu e bine sa nu ai deschise alte aplicatii, pentru ca FifaFS despacheteaza o gramada de fisiere in memorie cand ruleaza, si e posibil sa apara erori
  Reply With Quote
Old 18-01-2006, 09:37 PM   #4
alecs
Member
 
alecs's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Location: Timisoara
alecs is an unknown quantity at this point
Default

Yo am instalat rlsp NU pe fifa curat! Si am un PC : AMD Duron de 1200si imi merge f bine. Ma mir ca la voi apar probleme!
__________________
AMD Athlon II X4 640 Quad Core, 3000MHz ||Asus M4A77T || Gainward GTX460 768MB GDDR5 || 4GB 1600MHz DDR3

"If the brain were simple enough for us to understand it, we would be too simple to be able to do so."

(Ken Hill)
alecs is offline   Reply With Quote
Old 19-01-2006, 02:47 PM   #5
iohannfus
Member
 
Join Date: Jan 2006
iohannfus is on a distinguished road
Default

am reusit dupa ce am instalat si vindozele ... parerea mea este ca :
daca vrei sa instalezi asha ceva trebuie avut in vedere ce servicii ruleaza (WinXP), ce aplicatii ai instalate, registrii, etc

oricum acum merge f. bine ... la Windows-ul meu erau probleme fiindca de fapt instala tot in folderul vechi deoarece in registry nu reusise sa stearga key-ul cu calea instalarii

mersi mult ...

astept patchul cu Universitatea Craiova se pare ca suntem mai multi
__________________
nu am semnatura ... :censored:
iohannfus is offline   Reply With Quote
Old 20-01-2006, 12:52 PM   #6
blader
Member
 
Join Date: Jan 2006
blader is on a distinguished road
Default

am instalat si eu acum rlsp2006.ce vreau sa va intreb,vad ca cariera in care eram nu mai merge,cum dau load carier ma scoate din joc cu eroare.e pacat sa incep cariera de la inceput acum dupa ce am facut 6ani.ma gandeam ca merge peste ala.la sfarsitul turului imi aleg o echipa romaneasca si continui cariera.sa inteleg ca nu se poate?
si inca ceva,ce naiba sa fac sa apara mutu in loc de teodor ala.mersi
blader is offline   Reply With Quote
Old 20-01-2006, 01:34 PM   #7
romania_team
Member
 
Join Date: Mar 2004
romania_team is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally posted by blader@Jan 20 2006, 01:52 PM
am instalat si eu acum rlsp2006.ce vreau sa va intreb,vad ca cariera in care eram nu mai merge,cum dau load carier ma scoate din joc cu eroare.e pacat sa incep cariera de la inceput acum dupa ce am facut 6ani.ma gandeam ca merge peste ala.la sfarsitul turului imi aleg o echipa romaneasca si continui cariera.sa inteleg ca nu se poate?
si inca ceva,ce naiba sa fac sa apara mutu in loc de teodor ala.mersi
Blader, tata, esti la furat
Citeste mai intai toate subiectele din forum si apoi vino cu intrebari din astea
romania_team is offline   Reply With Quote
Old 28-01-2006, 03:33 PM   #8
Blade@Sniphe
Member
 
Join Date: Nov 2005
Location: Bacau
Blade@Sniphe is on a distinguished road
Default

Ca sa apara mutu in loc de teodor la Juventus tre sa iei patch care actualizeaza echipa nationala a romani ei.
Blade@Sniphe is offline   Reply With Quote
Old 22-02-2006, 02:21 PM   #9
aurolaku
Member
 
Join Date: Feb 2006
aurolaku is on a distinguished road
Default

ma dupa ce instalez patch-ul.......nu pot sa joc nici un maci.....imi iesie..........c sa fac?zicetzi-mi shi mie plsss...........
aurolaku is offline   Reply With Quote
Old 22-02-2006, 02:40 PM   #10
sdc
Member
 
sdc's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Focsani
sdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally posted by Blade@Sniphe@Jan 28 2006, 04:33 PM
Ca sa apara mutu in loc de teodor la Juventus tre sa iei patch care actualizeaza echipa nationala a romani ei.
[snapback]72319[/snapback]
sau se poate folosi CREATION CENTER,eu asa am facut
sdc is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:22 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL