INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > Fifa 2005 > RLSP 2005
Register FAQ Community Calendar

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 25-07-2005, 08:32 PM   #21
yahoo
김정일
 
yahoo's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: North Korea
yahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to behold
Send a message via MSN to yahoo Send a message via Yahoo to yahoo
Default

...si greu sa pui in aplicare
yahoo is offline  
Old 07-08-2005, 10:44 PM   #22
Blue Shark
Member
 
Join Date: Apr 2005
Blue Shark is on a distinguished road
Default

Acum ca a inceput campionatu cand o sa apara RLSP 2.0 ????
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
[COLOR=blue][B][SIZE=14]
Blue Shark is offline  
Old 07-08-2005, 11:30 PM   #23
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

Cat de curand va fi posibil... dar nu imediat.
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline  
Old 10-08-2005, 07:51 PM   #24
stefan
Guest
 
Default

cand o sa zboare porcu, nu-mi f*t restu vacantzei cu patchurile voastre
 
Old 11-08-2005, 04:09 AM   #25
hagi2006
Member
 
Join Date: Mar 2005
hagi2006 is on a distinguished road
Default

frumos, multumim anticipat ptr raspuns draga mod.

pe viitor probabil ca nici noi nu o sa ne mai futem timpu' multumind unora dintre voi care lucreaza la patch.
hagi2006 is offline  
Old 11-08-2005, 07:35 PM   #26
stefan
Guest
 
Default

pana o sa dati voi bani pe patch o sa asteptati sa zboare porcu..... si vedeti sa nu va doara gura de la cat ne-ati multumit pentru patch, ca deh, e mult mai greu sa dai din gura decat sa faci patchul :P
 
Old 11-08-2005, 08:27 PM   #27
hagi2006
Member
 
Join Date: Mar 2005
hagi2006 is on a distinguished road
Default

1. Nu cred ca am mai auzit pe cineva care face patch-uri ptr fifa sa se planga atata de bani chiar si in gluma (dar pe voi va scuz ca sunteti romani....tipic romanesc).
2. Daca faci ceva, nu o a faci ca sa scoti ochii cuiva, o faci de placere, nu ca sa te lauzi sau sa te crezi zeu. dar tie vad ca iti place sa fi pupat mult in fund ptr ceva.
3. Din bun simt, trebuia sa citesti mesajele utilizatorilor, am fost mai multi care v-am multumit, si unii chiar ne-am oferit sa va ajutam cu ceva, daca putem.
4. Pana la urma tu ce vrei? Nu e vorba decat de un patch nu ti-a cerut nimeni un plaman sau un rinic. Daca iti mai face placere sa lucrezi la urmatorul bine, daca nu, nu cred ca ai fost singurul care ai lucrat la el.
5. Pacat ca unii dintre noi, in timp au uitat sa mai fie oameni....de aici si teoria lui Darwin ca ne tragem din maimuta (sau cel putin o parte).

enjoy the rest of your hollyday

hagi2006 is offline  
Old 11-08-2005, 09:06 PM   #28
stefan
Guest
 
Default

daca fac un patch gratis il fac cand vreau eu si cum vreau eu. si la cat am fost injurat si facut in toate felurile ca de ce patchu nu a aparut nushcand, ca de ce nushce echipa de 2 lei are skilu asa de mic, nu mai e nici o placere. da vad ca unii nu inteleg asta si ma *** in continuare la cap cu toate aberatiile :P
 
Old 12-08-2005, 10:33 AM   #29
Robertinho
Member
 
Join Date: Aug 2005
Robertinho is on a distinguished road
Default

sal ! eu sunt nou pe aici ! acum am aflat si eu cum sa ma inregistrez in forumul acesta ! si in le gatura cu RLSP v 2.0 as avea si eu o mica sugestie : as vrea ca (Bratu , Niculescu , Petre , Grigorie , Tamas de la Dinamo) (Moldovan , Osei , Silvasan , Popa , Contra de la Poli) si de la Steaua F.Dumitru si cine credetzi voi sa fie un pic mai puternici decat sunt acum ! dak se poate si cons voi ca e bine ce spun eu OK dak nu facetzi ce vretzi ! eu am dat doar un sfat ! sper sa nu va suparatzi pe mine ca io-s mai nou
Robertinho is offline  
Old 12-08-2005, 11:19 AM   #30
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Haideti sa analizam situatia, ca vad ca unii pur si simplu nu inteleg.

Ganditi-va la urmatoarea situatie. Eu sunt gazda si vin la mine musafiri, eu fiind o gazda buna ii poftesc in casa, incerc sa ii fac sa se simta bine si chiar ii servesc cu ceva. Acum, musfairii vin si-mi dau mie in cap pentru ca le-am servit ceaiul prea rece, ciorba prea calda, sau sarmalele prea sarate pentru gustul lor...si apoi ma injura si ma fac idiot.

FifaRomania e un site privat, noi suntem gazdele si voi sunteti musafirii nostrii, asadar trebuie sa respectati regulile noastre sau daca nu sunteti de acord puteti pleca. Nu va tine nimeni aici.

Acum sa ne intoarcem la patchuri. Pe nici un site strain nimeni din echipa ce lucreaza la patchuri nu baga in seama gunoaiele si porcariile pe care trebuie noi sa le inghitim si sa va mai si raspundem la ele. De ce? Pentru ca patchul este gratis...il iei asa cum este...fiti siguri ca multe din sugestiile utilizatorilor le luam in considerare. Dar nici unul dintre voi nu intelege urmatorul lucru. Noi da, facem patchul din placere si avem timpul limitat. In momentul in care toti desteptii te injura ca nu a aparut patchul sau ca sunt ei prosti si nu stiu sa dea next - next - finish sa-l instaleze. Voua nu va pasa ca in momentul in care am scos patchul, noi am lucrat zi si noapte...eu aveam facultate si ceilalti 3 scoala...dupa ce a aparut patchul, si cu toate ca pe 3 computere pe care a fost testat mergea foarte bine, toti spuneau ca nu-i bun...eh...eu puteam ca roman ce sunt sa il las asa si ma durea undeva de voi...doar il fac din placere si mi-am satisfacut placerile...dar nu...am mai stat 2 saptamani si am mai scos cam 5 sau 6 fisiere de optimizare si reparare a patchului...asta nimeni nu vede.

Apoi...patchul a aparut in primavara...cand Steaua juca in cupele europene, elimina valencia, campionatul nici nu era inceput...nu aveam de unde sa stim ce pot multi jucatori noi adusi in campionat, mai ales cei de la national de care multi ne-au batut la cap. Si acum cand patchul are deja cateva luni bune tot ne dati in cap ca un ilustru necunoscut de atunci la care nimeni nu ii stia nici macar ziua de nastere are in patch 40 in loc de 90 cum vor toti...toti vin si zic ca de ce Cristea care atunci practic a calificat Steaua are asemenea ratinguri si Fl. Petre sau altii au mai putin cand ei jucau in perioada aia meciuri de pregatire cu echipe de mana a treia si isi aratau adevarata valoare in superbe meciuri de campionat cu Gloria Bistrita si Apulum Alba Iulia.

Veniti aici ca si cum totul vi s-ar cuveni si sunteti indreptatiti sa faceti si sa vorbiti cum doriti voi...eh, nu e asa...patchul este GRATUIT, il facm din placere ABSOLUT CUM CONSIDERAM NOI CA E BINE si voi puteti sa il luati si sa il jucati (iar daca vedeti erori "OBIECTIVE" ni le semnalati <ca si cum a fost cazul cu atributele mult prea mici de la Poli Timisoara din veriunea 1 a RLSP - care au fost corectate> si noi le reparam, dar nu vom accepta toate poracriile si impresile voastre cum ca toti jucatorii din divizia a trebuie sa fie de 80-90) sau puteti sa plecati foarte frumos si sa cautati sau sa va facti singuri campionatul.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline  
Closed Thread

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:06 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL