INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > Fifa 2005 > RLSP 2005
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 29-03-2005, 12:43 AM   #11
Criss
Member
 
Join Date: Aug 2004
Criss is on a distinguished road
Default

Pai din moment ce Steaua evolueaza cu un asemenea echipament inseamna ca are un al treilea echipament , chiar daca este o combinatie intre primele doua.E o aberatie sa spui ca nu are daca echipa evolueaza cu un alt echipament decat cele doua standard.Plus ca e belea echipamentul.
__________________
Criss
Criss is offline   Reply With Quote
Old 29-03-2005, 01:43 AM   #12
Emil Sandoi
Member
 
Emil Sandoi's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Titan,Bucuresti
Emil Sandoi is on a distinguished road
Default

In primul rand un roster update varianta RLSP n-ar strica...La fel un face pack cu jucatorii importanti ar fi placut....Nu neaparat necesar,ca ma uit ca pana si EA n-a prea reusit mare lucru aci,si asta nu doar la nivelul Romaniei...
Ca sursa de inspiratie la fetele celor de la Universitatea Craiova puteti sa va uitati aici
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Emil Sandoi is offline   Reply With Quote
Old 29-03-2005, 10:21 AM   #13
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally posted by Criss@Mar 29 2005, 12:43 AM
Pai din moment ce Steaua evolueaza cu un asemenea echipament inseamna ca are un al treilea echipament , chiar daca este o combinatie intre primele doua.E o aberatie sa spui ca nu are daca echipa evolueaza cu un alt echipament decat cele doua standard.Plus ca e belea echipamentul.
Ala nu e al treilea echipament, e doar o combinatie taraneasca specifica romaniei...
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 29-03-2005, 10:29 AM   #14
micutzu
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: iasi
micutzu is on a distinguished road
Default

Eu nu vreau decat update RLSP sa aduceti la zi transferurile si echipamentele( unde e cazul ) In rest tineti-o tot asa!!
__________________
Whatever People Say I Am, That's What I'm Not
micutzu is offline   Reply With Quote
Old 31-03-2005, 01:47 PM   #15
pitzi
Member
 
Join Date: Feb 2005
pitzi is on a distinguished road
Default

un update la loturi,skilluri si daca s-ar putea niste fete personalizate la jucatorii mai importanti .
un update la lotul echipei nationale si niste skilluri mai mici pt fosilele de la nationala, si daca se poate baga un stil de joc 4-4-2 batranesc...

pitzi is offline   Reply With Quote
Old 31-03-2005, 10:02 PM   #16
cristi1306
Member
 
Join Date: Nov 2004
cristi1306 is on a distinguished road
Default

Eu personal as vrea Divizia B intr-o versiune de update la RLSP.
Ati intrrebat, va raspund. In rest, ce altceva care sa merite downloadat ati putea pune? <_< Chiar nu-mi dau seama.
cristi1306 is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2005, 09:07 PM   #17
gorghette
Member
 
gorghette's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Craiova
gorghette is on a distinguished road
Default

mah, am eu neste programe pt facut stadioane dar eu nu prea stiu sa le folosesc
Am Stadium Builder cu care construiesti stadioanele si STADIUM CONVERTER 2005 cu care le convertesti pt fifa 2005
Facetzi macar 1 stadion de proba

P.S. mai scadetzi-mi si mie din warn level pls
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


"Suntem singura echipa care ar fi putut sa nu joace, pentru ca nu aveau loc spectatorii pe stadion !"
Petre Deselnicu
gorghette is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2005, 09:20 PM   #18
stefan
Guest
 
Default

stadium converter ii aiurea de folosit, inca ii beta, si le converteste pe alea afcute cu stadion builder pt 2003 :P
  Reply With Quote
Old 04-04-2005, 09:42 PM   #19
gorghette
Member
 
gorghette's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Craiova
gorghette is on a distinguished road
Default

pai da si nu putetzi sa facetzi ?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


"Suntem singura echipa care ar fi putut sa nu joace, pentru ca nu aveau loc spectatorii pe stadion !"
Petre Deselnicu
gorghette is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2005, 09:47 PM   #20
stefan
Guest
 
Default

NU
  Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:11 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL