INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > Fifa 2005 > RLSP 2005
Register FAQ Community Calendar

Notices

View Poll Results: Va rezolva acest patch problemele de iesit din joc sau blocat computer acest patch?
Da 21 75.00%
Nu 7 25.00%
Voters: 28. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 05-03-2005, 04:50 PM   #11
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

daca bagi alte patchuri dupa instalarea fixului rlsp iar va crapa pentru ca majoritatea patchurilor ce folosesc fisierele .fat si .bh regenerate de FatbhBuilder si/sau Creation Center corup fisierele si RLSp iar va crapa.

Deci sub nici o forma nu mai instalati alte patchuri ce folosesc fatbuilder sau NU DATI SUB NICI O FORMA yes cand creation center va intreaba daca sa regenereze fat si bh (deci nu importati grafica cu creation center)

Daca tot va mancat curu sa instalati toate cacaturile de patchuri si rlsp iar carapa dati pe install.bat din folderul fifa 2005 si atunci poate iar isi va reveni jocul
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 05-03-2005, 06:24 PM   #12
ZapPy
Member
 
ZapPy's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
ZapPy is on a distinguished road
Default

mns eu ma gandeam ca.....daca am instalat RLSP ala care "crapa" am folosit fatbuilder si apoi fix'u asta si merge.Daca bagam patchuri..folosim fatbuildem si apoi iara bagam fix'u n-ar merge.Eu la asta ma gandeam
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ZapPy is offline   Reply With Quote
Old 05-03-2005, 06:37 PM   #13
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

hai sa te intreb ceva...ce nu intelegi din fraza "nu mai folositi fatbhbuilder si creation center" ...
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 05-03-2005, 08:01 PM   #14
ZapPy
Member
 
ZapPy's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
ZapPy is on a distinguished road
Default

Na o ultima chestie.faza ca imi apara aia albastra si cu scris alb....si apoi face restart e de la joc sau de la windows???
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ZapPy is offline   Reply With Quote
Old 05-03-2005, 08:34 PM   #15
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

iti apare chestia aia si acum dupa fixul asta?
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 05-03-2005, 10:31 PM   #16
Emil Sandoi
Member
 
Emil Sandoi's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Titan,Bucuresti
Emil Sandoi is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally posted by ZapPy@Mar 5 2005, 09:01 PM
Na o ultima chestie.faza ca imi apara aia albastra si cu scris alb....si apoi face restart e de la joc sau de la windows??? * *
Omule tu cred ca ai probleme grave cu driverele sau ceva incompatibilitati hardware...Probleme cu RLSP am avut si eu,nu zic nu dar mie doar imi iesea din joc daca faceam schimbari ...Atat nu ecrane albastre si restartari de sisteme...Tu ai bube mari tati ...Serios vorbesc.Iar amu mere jocu de rupe pot sa schimb si arbitrii ca tot merje ..

La buna vedere domnilor...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Emil Sandoi is offline   Reply With Quote
Old 05-03-2005, 11:55 PM   #17
cHiMi
Member
 
Join Date: Oct 2004
cHiMi is on a distinguished road
Default

merge perfect Fixu' a rezolvat si problema aia de la simulare si schimbarile acuma nu vad alte probleme defapt mie imi placea si pana acuma...

bravo baietzi

P.S. Cam ce probleme a avut Emil_Sandoi am avut si eu si acuma sau fix-at
__________________
BANATUL TERITORIU VIOLET
cHiMi is offline   Reply With Quote
Old 06-03-2005, 10:01 AM   #18
ZapPy
Member
 
ZapPy's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
ZapPy is on a distinguished road
Da imi merge bine fixu dar aia ma eneveaza ca face restart.Dar nu stiu de la ce e aia.Numa la SP2 patzesc asa
Nush ce sa fac
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ZapPy is offline   Reply With Quote
Old 06-03-2005, 02:02 PM   #19
cHiMi
Member
 
Join Date: Oct 2004
cHiMi is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally posted by ZapPy@Mar 6 2005, 11:01 AM
Da imi merge bine fixu dar aia ma eneveaza ca face restart.Dar nu stiu de la ce e aia.Numa la SP2 patzesc asa*
Nush ce sa fac
si eu am SP2 si merge fara probleme...poate ai un virus ceva...
__________________
BANATUL TERITORIU VIOLET
cHiMi is offline   Reply With Quote
Old 06-03-2005, 07:53 PM   #20
Ronaldo
Guest
 
Default

nu am bagat inca fixul (deci nu am votat inca), dar tin sa va felicit pt realizari, deoarece vad foarte multe probleme fixate aici pe forum de la diferiti oameni. BRAVO! Sper sa imi fac timp astazi sa joc un meci cu RLSP 2005 si o sa va spun rezultatul!
PS: Trebuie sa reinstalez FIFA de la capat? Sau peste RLSP, ca dac ainstalezi RLSP trebuie sa dai pe fatbhbuilder? Si nu am spus ca patcul de de kkt, ci ca e ff reusit, mai putin ca iesea cand faceam schimbari, ceea ce voi incerca acum sa vad daca s-a rezolvat. MULTUMESC FFF MULT!!!
  Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:13 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL