INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > RLSP

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 13-09-2010, 06:42 PM   #671
cristycoollboy
Member
 
cristycoollboy's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
cristycoollboy is on a distinguished road
Default

stie cineva de ce mi se innegresc fetele jucatorilor la rlsp2010v2 in rest e super patchul
dar chiar nimeni nu imi zice acesta problema?

Last edited by cristycoollboy; 14-09-2010 at 11:10 AM.
cristycoollboy is offline   Reply With Quote
Old 13-09-2010, 08:44 PM   #672
uly
Member
 
Join Date: Sep 2010
uly is on a distinguished road
Default

Bravo pentru ultimul set de fete facut chiar adac spuneti ca e ultimu mias dori sa vad cat mai multi jucatori din liga 1 si din celelalte campionate cum ar fi rusia ropotan si nu inteleg de ce GHIONEA si BUCUR nu apar la FC ROSTOV si KUBAN KRASNODAR si altceva ar mai fi ca spuneati ca pe IONUT RADA IL GASESC LA MANAGER MODE LIBER DE CONTRAC EI BINE nu este!
uly is offline   Reply With Quote
Old 13-09-2010, 09:16 PM   #673
aLexBN
Member
 
aLexBN's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Bistrita , Romania
aLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by uly View Post
Bravo pentru ultimul set de fete facut chiar adac spuneti ca e ultimu mias dori sa vad cat mai multi jucatori din liga 1 si din celelalte campionate cum ar fi rusia ropotan si nu inteleg de ce GHIONEA si BUCUR nu apar la FC ROSTOV si KUBAN KRASNODAR si altceva ar mai fi ca spuneati ca pe IONUT RADA IL GASESC LA MANAGER MODE LIBER DE CONTRAC EI BINE nu este!
Nu la Manager Mode. În Creation Master la Free Agent.
__________________
aLexBN
FifaRomania facemaker
aLexBN is offline   Reply With Quote
Old 13-09-2010, 09:26 PM   #674
uly
Member
 
Join Date: Sep 2010
uly is on a distinguished road
Default

ok mersi mult bafta si sper sa ma mai ajutati cu intrebari cand mai e nevoie dar totusi mai am o nelamurire de fiecare data cand vreau sa joc cu Romania sil pun pe RAT jocul se incarca apoi la un moment dat da eroare si iese la fel si daca incerc sal editez e o problema de la voi? sau nu stiu ca am instalat si windowsu si apoi am pus din nou tot si tot asa daca ma poti lamuri si cu asta!
uly is offline   Reply With Quote
Old 21-09-2010, 11:33 AM   #675
alexunicat
Member
 
alexunicat's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Galati
alexunicat is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to alexunicat
Default

salut , cand apare ultimul pach cu transferurile la zi ? va multumesc
alexunicat is offline   Reply With Quote
Old 21-09-2010, 12:28 PM   #676
stefan
Guest
 
Default

Nu va exista o alta versiune a RLSP 2010.
  Reply With Quote
Old 24-09-2010, 09:08 AM   #677
sheriff
Banned
 
Join Date: Aug 2010
sheriff is an unknown quantity at this point
Default

..dar daca FIFA 11 nu va merge la multi din cauza cerintelor veti scoate patch RLSP ptr editia 10-11...la FIFA 10 ( LIGA 1) ?
sheriff is offline   Reply With Quote
Old 24-09-2010, 09:13 PM   #678
alinkovacs
Member
 
Join Date: Sep 2010
alinkovacs is on a distinguished road
Default

tocmai am downloadat RLSP v2 si cand vreau sa-l instalez imi apare "invalid data"...de ce oare...si am si reinstalat fifa, am sters toate fisierele din Documents si tot degeaba....ma ajuta cineva va rog?
alinkovacs is offline   Reply With Quote
Old 24-09-2010, 10:27 PM   #679
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Incearca sa-l descarci din nou.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 25-09-2010, 12:07 AM   #680
Boddynight
Member
 
Boddynight's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Slatina
Boddynight is just really niceBoddynight is just really niceBoddynight is just really niceBoddynight is just really niceBoddynight is just really nice
Default

Quote:
Originally Posted by sheriff View Post
..dar daca FIFA 11 nu va merge la multi din cauza cerintelor veti scoate patch RLSP ptr editia 10-11...la FIFA 10 ( LIGA 1) ?
Daca Fifa 11 full va avea acelaeasi cerinte ca si demo cred ca jocul va rula pe destul de multe sisteme chiar si mai slabe.Adica vrea sa spum ca mie mia rulat pe u laptop cu placa video de 64 mega , procesor de 2 giga si 2 giga ram ceea ce cre eu ca e cam PC standard din zilele astea. Prin comparatie fifa 10 mia rulat doar un pic mai bn asa ca daca tia mers 10 probabil iti va merge si 11.
Boddynight is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:48 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL