INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Sectiunea IT

Reply
 
Thread Tools
Old 29-06-2011, 12:26 PM   #1
Caly
Member
 
Join Date: Dec 2007
Location: Dej
Caly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond repute
Default Google+



Distribuirea evenimentelor din viaţa reală, regândită pentru web.


Ha? You mean another facebook, don't you? Serios pare foarte asemanator ca si concept: fotografii, cercuri de prieteni, hangouts, etc. Ce parere aveti? O sa-l incercati? Eu ma gandesc ca n-o sa aiba succesul scontat, dar poate sa ma insel si sa se sparga conducta cu utilizatori si aici.
Caly is offline   Reply With Quote
Old 29-06-2011, 04:15 PM   #2
kl@udiu
Member
 
kl@udiu's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Sudul nenorocit
kl@udiu will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to kl@udiu
Smile

Nu stiu ce sa zic...am vazut si eu azi pe realitatea.net L-am si incercat... dar,facebook a ajuns prea departe. Greu sa-i detronezi,chiar daca e vorba de Google
Analistii spun ca va fi destul de dificil ca internetul sa adere la o noua retea de socializare online.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Original by Kl@udiu
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
kl@udiu is offline   Reply With Quote
Old 05-07-2011, 02:11 AM   #3
ovidiu200
Member
 
ovidiu200's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
ovidiu200 has a little shameless behaviour in the past
Default

Google + este în faza de teste și cu toate astea capacitatea care este destul de mare (nu știu exact) a fost depășita. Deci Facebook tinete bine ca vine Google+ cu o viteza în +
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ovidiu200 is offline   Reply With Quote
Old 05-07-2011, 08:07 PM   #4
mrromaniac
Member
 
mrromaniac's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
mrromaniac is a jewel in the roughmrromaniac is a jewel in the roughmrromaniac is a jewel in the rough
Default

Ar putea fi si Facebook detronat. Un fel de MySpace. Dar totul e cu conditia ca Google sa vina cu ceva inovator.
mrromaniac is offline   Reply With Quote
Old 24-07-2011, 12:51 AM   #5
extreme24
Member
 
Join Date: Feb 2010
extreme24 is on a distinguished road
Default google

interesant
extreme24 is offline   Reply With Quote
Old 23-02-2012, 11:49 PM   #6
RaZeR.Pro
Member
 
Join Date: Apr 2009
RaZeR.Pro is on a distinguished road
Default

Pe mine mă seacă facebookul și nu l-am suportat niciodată. Să sperăm că Google+ mă va atrage îndeajuns de mult încât să mă înscriu și să-mi petrec mai mult de 2 săptămâni cu contul pe el.
RaZeR.Pro is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:03 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL