INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 09

Reply
 
Thread Tools
Old 06-01-2009, 11:04 PM   #1
pop_ciprian_zet
Member
 
Join Date: Nov 2008
pop_ciprian_zet is on a distinguished road
Default Mare Problema

Nu mai pot intra in salvarea mea. Cand se incarca dupa cateva secunde imi apre eroare cu send , salvarea asta e cu 4 zile jucate, mai am una cu 1 zi si aia merge. Se poate rezolva cumva? Ca nu vreau sa o iau de la capat.
pop_ciprian_zet is offline   Reply With Quote
Old 06-01-2009, 11:24 PM   #2
kata_to
Member
 
kata_to's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Location: Pitesti
kata_to can only hope to improve
Default

E bine sa ai 2-3 salvari si sa salvezi pe rand.Nu cred ca mai poti face ceva cu
salvare aia.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
kata_to is offline   Reply With Quote
Old 06-01-2009, 11:28 PM   #3
bgd
Member
 
bgd's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Iasi
bgd is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by pop_ciprian_zet View Post
Nu mai pot intra in salvarea mea. Cand se incarca dupa cateva secunde imi apre eroare cu send , salvarea asta e cu 4 zile jucate, mai am una cu 1 zi si aia merge. Se poate rezolva cumva? Ca nu vreau sa o iau de la capat.
Asa....hai ca-s expert in problema asta...am stricat 2 jocuri pana acum din cauza asta..ambele cu cate 3 sezoane jucate
Nu mai da overwrite la salvari, si fa quicksave-uri..alea se incarca. Si tot timpul sa ai mai multe.
__________________
In White Rooms

Join Romania

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
bgd is offline   Reply With Quote
Old 07-01-2009, 12:02 AM   #4
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Solutia lui bgd este cea mai buna. Aveam aceeasi problema si de cand folosesc "salvarile rapide" nu mai am nicio problema!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 07-01-2009, 12:29 PM   #5
pop_ciprian_zet
Member
 
Join Date: Nov 2008
pop_ciprian_zet is on a distinguished road
Default

dar exista vreo sansa sa mai reusesc sa joc salvarea aia?
pop_ciprian_zet is offline   Reply With Quote
Old 07-01-2009, 12:48 PM   #6
rabesandratana
Banned
 
Join Date: Sep 2008
rabesandratana will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
Solutia lui bgd este cea mai buna. Aveam aceeasi problema si de cand folosesc "salvarile rapide" nu mai am nicio problema!
ai spus-o exact ca aia din reclame ("inainte aveam numai probleme dar acum de cand folosesc noile tampoane ma simt mult mai confortabil iar viata mea s-a schimbat"). Acu serios vb si eu am avut prob asta si de cand folosesc noile salvari rapide viata mea s-a schimbat. (@ciprian) Iti recomand sa pui de la setari quiqsave every week si o sa se dea dupa fiecare etapa jucata, mai precis in ziua de luni cate un autosave. Vechea salvare numai poate fi recuperata, si va trebui sa incepi un nou joc. Atentie insa sa ai mereu loc liber pe Hdd pt ca mananca destul loc acele autosaveuri + salvarea initiala sau daca mai ai si alte salvari mai vechi, eu depasisem vreo 2 gb deja cu ele si mai aveam doar vreo 800 mb liber si incepea sa imi iasa din joc pt ca nu aveam suficient spatiu sa ruleze corect Fifa M.

Last edited by rabesandratana; 07-01-2009 at 12:52 PM.
rabesandratana is offline   Reply With Quote
Old 07-01-2009, 02:52 PM   #7
zangerini
Member
 
Join Date: Jan 2009
zangerini is on a distinguished road
Default

salut cine imi spune si mie cum pot juca fifa manager 09 cu fusion sa controlez toti jucatori din echipa ce program trebuie un link care lati folosit si voi si functioneaza bine in fusion ms mult
zangerini is offline   Reply With Quote
Old 08-01-2009, 01:15 PM   #8
zangerini
Member
 
Join Date: Jan 2009
zangerini is on a distinguished road
Default

am instalat un patch sa joc fusion si exita o problema cand misc sagetile imaginea se duce inainte si jucatoru in urma deci cum pot face sa mearga jocul in 3D ca la fifa,as vrea sa mearga imaginea in ritm cu jucatorul nu sa o ia inainte cand dau pe sageti.
zangerini is offline   Reply With Quote
Old 08-01-2009, 01:31 PM   #9
iulian_brutus
Member
 
iulian_brutus's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Dragalina Megapolis
iulian_brutus is an unknown quantity at this point
Default

eee....nu e chiar asa. mie personal mi s-a intamplat si cu autosave-urille sa imi iasa din joc si sa imi dea don't send si cu quick saveurile(F9) . dar am observat ca cu save as se intampla cel mai rar(daca am patit-o de 2 ori pe cand cu restul de cel putin 10 ori de cand joc fm09) . Cred ca cel mai bine este sa le folosesti pe toate trei. E greu si urat dar e "safe"
__________________
RESPECT
iulian_brutus is offline   Reply With Quote
Old 08-01-2009, 04:07 PM   #10
bgd
Member
 
bgd's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Iasi
bgd is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by iulian_brutus View Post
eee....nu e chiar asa. mie personal mi s-a intamplat si cu autosave-urille sa imi iasa din joc si sa imi dea don't send si cu quick saveurile(F9) . dar am observat ca cu save as se intampla cel mai rar(daca am patit-o de 2 ori pe cand cu restul de cel putin 10 ori de cand joc fm09) . Cred ca cel mai bine este sa le folosesti pe toate trei. E greu si urat dar e "safe"
Din 6 salvari care le am tot timpul..toate quicksave...numai 1 nu mi-a mers. In schimb la salvarile normale...s-a intamplat ca toate 6 sa nu-mi mearga. De aia zic ca e mai sigur cu quicksave-urile. Insa presupun ca depinde de la joc la joc.
__________________
In White Rooms

Join Romania

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
bgd is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:21 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL