INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 09

Reply
 
Thread Tools
Old 04-01-2009, 12:05 AM   #31
papimig
Member
 
papimig's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Constanta
papimig is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by iulian_brutus View Post
Nu am zis Gravediga ca ar fi de la programele piratate(ca ar fi culmea ca la sfarsitul primului sezon sa iti apara--saked because your windows is not genuinesau asa ceva).Probabil ca programul crapa din cauza uneror resurse hardware sau software pe care si FM si Visual C++ le impart .
AM mai descoperit inca un bug(v-am zis ca imi e frica sa mai ma joc)Jucam in Spania in Primera sau cum s-o mai chema cu Deportivo La Corunia si in Secunda FC BARCELONA ""B"" a terminat pe primul loc si in urmatorul sezon nu a promovat . Ma intreb , nu trebuia sa promoveze in prima liga??sau ma insel eu si nu e bug??
Si mai am o intrebare pentru toti doritorii sa imi raspunda. Sistemul este meu are un AMD Phenon triple core 2.2GH si 2GB ram 667GHz .Cate ligi imi recomandati sa bag sa imi merga jocul acceptabil . Eu am introdus maxim liga 1 si 2 fara rezerve bifate din anglia italia germania si spania . dar nu m-as supara daca mai s-ar putea vreo 2-3 ligi . Ca as incerca eu sa bag mai multe ligi daram observat ca in primul an merge mai repede dar cand sezoanele trec merge din ce in ce mai greu(si eu in FM 08 am ajuns si prin 2050 ). RESPECT
Ca iti alegi ligile la inceput iti zice jocul singur cat de bine merge cu numarul de ligi selectate de tine. Asta scrie pe undeva pe jos pe la jumatate parca, o sa vezi tu
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
papimig is offline   Reply With Quote
Old 04-01-2009, 05:10 AM   #32
gravediga
Member
 
gravediga's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Constanta
gravediga is on a distinguished road
Default

din cate am citit ....am obs pe forumul oficial al lor k e o solutie la eroare aia k microsoft visual c++ runtime library doar la sistemul de operare vista....de xp nimic pomenit......



......cine stie ceva legat de asta sami spuna si mie......ca din cauza jocului am pus intro sapt sistemu de operare de 4 ori............

Last edited by gravediga; 04-01-2009 at 05:43 AM.
gravediga is offline   Reply With Quote
Old 04-01-2009, 10:45 AM   #33
iulian_brutus
Member
 
iulian_brutus's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Dragalina Megapolis
iulian_brutus is an unknown quantity at this point
Default

atunci gravediaga ai 3 optiuni :
1. bagi vista pe calculator (cu licenta)
2.incerci ce xp cu fara nici un program(doar drivere si STRICTUL necesar) .
3.trimite xxxx mailuri la EA caci aia ar trebui sa te ajute daca intampini o problema cu jocul .
Apropo , sper ca ai dezinstalat FM-ul inainte sa bag sistemul de operare .
STIMA

Multam papimig pt raspuns . Am vazut chestia aia de care zici tu . si la ligile pe care le bag eu imi zica ca este "still ok ...." ma gandeam ca aproximarea aceasta a jocului nu este foarte exacta .

Last edited by iulian_brutus; 04-01-2009 at 10:48 AM.
iulian_brutus is offline   Reply With Quote
Old 05-01-2009, 08:34 AM   #34
papimig
Member
 
papimig's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Constanta
papimig is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by iulian_brutus View Post
Multam papimig pt raspuns . Am vazut chestia aia de care zici tu . si la ligile pe care le bag eu imi zica ca este "still ok ...." ma gandeam ca aproximarea aceasta a jocului nu este foarte exacta .
eu si la FM08 tineam cont de asta si merge foarte bine. Pot sa zic ca FM09 merge mai bine la "Progres", se salveaza mai repede, se incarca mai repede la fel si lista de transferuri dupa mai multe sezoane. La 08daca eram prin 2022ma duceam s iau paine si el tot nu imi incarca lista de transferuri.
Inca o data eu consider ca este cel mai bun FM de pana acum, dar cu putin peste FM08.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
papimig is offline   Reply With Quote
Old 05-01-2009, 09:12 AM   #35
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by papimig View Post
eu si la FM08 tineam cont de asta si merge foarte bine. Pot sa zic ca FM09 merge mai bine la "Progres", se salveaza mai repede, se incarca mai repede la fel si lista de transferuri dupa mai multe sezoane. La 08daca eram prin 2022ma duceam s iau paine si el tot nu imi incarca lista de transferuri.
Inca o data eu consider ca este cel mai bun FM de pana acum, dar cu putin peste FM08.
Ooo da. Imi aduc foarte bine aminte de chestia aia!
Ca sa nu mai astepti atata sa se incarce lista aia, trebuia sa bifezi la filtre "only realistic transfers" si sa reduci acolo varsta si sa cresti nivelul si sigur nu mai stateai atat ca sa ti se incarce!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:48 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL