INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 10

Reply
 
Thread Tools
Old 07-11-2009, 09:36 AM   #11
reikko26
Nick vechi: John_Terry
 
reikko26's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Bacău
reikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nice
Default

Eu joc cu Barcelona si nu imi place ca, cam toate meciurile le termin cu scoruri exagerate(8-2; 5-0; 6-1 etc...). Ce m-a amuzat a fost ca de curand am avut meci cu Real Madrid in campionat, la mine acasa. Dupa prima repriza era 3-0 pentru Real, si in a doua repriza a revenit echipa mea si am castigat cu 5-3 ) E amuzant, dar totusi scorurile astea nu sunt prea reale. Sunt la inceputul sezonului 2010-2011 cu o echipa formata in mare parte din pusti de pana in 20 de ani, si rup tot. Dupa 10 etape am 30 de puncte.

Imi place ca acum poti sa vinzi jucatori pe bani multi si in primul sezon. De exemplu, in iarna sezonului 2009-2010 l-am vandut pe Henry pe 31 de milioane de euro la Chelsea, chestie pe care personal n-am reusit-o la FM 09.
__________________
Origin: Reikko26

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reikko26 is offline   Reply With Quote
Old 07-11-2009, 10:24 AM   #12
Blue_Taty
Member
 
Blue_Taty's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Blue_Taty is on a distinguished road
Default

Si eu am inceput un sezon cu Barca dar nu am reusit in afara de un 7-0 cu Twente in CL niciun scor exagerat. Poate doar ca am batut pe Real cu 5-1 la mine acasa, dar mi-a mancat nervii meciul ala... Eram cu ochii cat cepele la schimbarile lor de tactica sa pot sa fac marcaj corect om la om si sa pot sa scap pe contra-atac. In rest nu am castigat cu mai mult de 2,3 la 0.
Legat de cei care se plang de un "gameplay" mai bun... ma asteptam si la argumentari serioase... Ce vi se pare aiurea? Concret...
Blue_Taty is offline   Reply With Quote
Old 07-11-2009, 11:52 AM   #13
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Nu e vorva de ce este aiurea la el.Dar in comparatie cu patchurile pentru gameplay sunt mult mai slabe gameplayurile din joc.
Dupa ce te obisnuiesti sa joci fifa manager 09 cu un gameplay foarte bun si apoi incepi sa joci fifa manager 10 ai sa vezi o mare diferenta in calitatea jocului.
Singura solutie este sa asteptam un patch care sa introduca un gameplay mai bun.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 07-11-2009, 02:06 PM   #14
Ultra_ss
Member
 
Ultra_ss's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Ultra_ss is on a distinguished road
Default

imi place la fifa manager 10 ca in sfarsit am reusit sa cooperez cu niste cluburi.

Sunt cu Millwall si am semnta contracte de cooperare cu Manchester United, Bayern Munchen si Panathinaikos Atena
Ultra_ss is offline   Reply With Quote
Old 07-11-2009, 04:28 PM   #15
papimig
Member
 
papimig's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Constanta
papimig is on a distinguished road
Default

Si le-ai dat bani, ceva?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
papimig is offline   Reply With Quote
Old 07-11-2009, 05:19 PM   #16
cojo05
Member
 
cojo05's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Location: Constanţa, Romānia
cojo05 is on a distinguished road
Send a message via MSN to cojo05 Send a message via Yahoo to cojo05 Send a message via Skype™ to cojo05
Default

mie imi place că au mărit sumele pentru televizare, īn Romānia iei 10m dacă o să cāştigi campionatul. 5m de bază, şi 5 din drepturi.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
cojo05 is offline   Reply With Quote
Old 07-11-2009, 06:20 PM   #17
Ultra_ss
Member
 
Ultra_ss's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Ultra_ss is on a distinguished road
Default

nu le-am dat niciun ban doar am bifat sa pot imprumuta jucatori tineri de la ei si sa jucam 1amical pe an..
Ultra_ss is offline   Reply With Quote
Old 11-11-2009, 12:34 PM   #18
Razvee
Member
 
Razvee's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucharest
Razvee is on a distinguished road
Default

Un mare minus la rezolutii...mi se pare o gluma proasta acea rezolutie de 1680x1050..nu sunt ganditer deloc..la 1024x768 stai sa dai de mouse stanga-dreapta-sus-jos sa vezi acele widgets..la 1680 te chiorasti efectiv la unele optiuni..jenant..
Razvee is offline   Reply With Quote
Old 11-11-2009, 03:16 PM   #19
undertaker
Member
 
Join Date: Aug 2007
undertaker is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Blue_Taty View Post
Mie nu mi s-a intamplat sa paseze aiurea dar mi s-a intamplat sa incerce sa dribleze tot, pana si portarul si evident sa ii fie prinsa mingea.
Daca tot am inceput sa zic ce nu imi place mai pot adauga ca nu imi place raportul de faulturi pe meci sau de cartonase galbene. Se intampla sa joc si 20 meciuri si ai mei sa nu ia niciun cartonas galben chiar daca i-am setat agresivi.
la mn e invers, mai ales daca joc la text mode iau minim 3 cartonase galbene pe meci
undertaker is offline   Reply With Quote
Old 18-11-2009, 06:23 PM   #20
Blue_Taty
Member
 
Blue_Taty's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Blue_Taty is on a distinguished road
Default

Cea mai tare chestie de pana acum de cand joc FIFA Manager. A primit portarul advers cartonas rosu chiar din minutul 2 (in 3D).
Pana acum nu imi puneam pe lista de rezerve niciodata un portar pentru ca nu se accidenta deci nu aveam motive de a-l inlocui. Acum clar am... mi se poate intampla si mie ca portarul meu sa ia un rosu si va trebui sa bag pe cineva in poarta.
Ce nu imi place e exact ce am zis mai sus... portarii nu se accidenteaza niciodata Asta nu e prea realist
Blue_Taty is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:56 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL