INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern

Reply
 
Thread Tools
Old 09-05-2004, 08:31 PM   #21
-Razvan-
Guest
 
Default

La Steaua deocamdata toate merg bine pentru k exista rezultate! Dar ati observat k Radoi nu mai e asa sigur in aparare; Dinita nu a mai marcat de...mult; Rachita e lent iar Curt si Mutica nu sunt solutii prea stralucite; Stoica greseste mult, Nesu inca nu are experienta, desi vointa are (eu cred in Bichon); Paduret merge iara prost, iar Aliuta nu mai prinde echipa. Poate sunt eu pesimist, da` asta mi se pare mie situatia. IN REST: HAI STEAUA!!!!!!
  Reply With Quote
Old 09-05-2004, 11:02 PM   #22
dj-cata
Member
 
Join Date: Aug 2003
dj-cata is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to dj-cata
Default

in mare parte ai si tu dreptate...dar nu pot sa fie toti in forma..mai fac si ei cu schimbu

degeaba tot batem noi daca la fel face si dinamo.....si zic ca nu prea mai avem nici o sansa la titlu...in urmatoarele 2 et noi avem meciuri foarte grele pe cand dinamo face un blat cu bistrita ca de obicei....dupa care vine petrolul....
__________________
Grupul STELISTILOR care sunt pe PRIMUL LOC IN CLASAMENT saluta celelalte echipe din campionat si suporterii lor
dj-cata is offline   Reply With Quote
Old 10-05-2004, 10:02 AM   #23
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

Pe mine ma enerveaza la culme linia asta de mijloc a lu' Piti, cu Paraschiv si Paduret in centru. Inca il consider pe Aliuta cel mai valoros jucator al Stelei (mai valoros decat Mirel, fiind mijlocas si mai valoros decat Dorinel, datorita varstei); este un jucator foarte rafinat si elegant; are cel mai frumos stil de joc din Divizia A; sta, insa, prost cu conditia fizica. Paduret pare sa se inteleaga bine cu Dinita... si atat. Nu cred ca este un jucator care sa poata fi titular in locul lui Aliuta la o echipa ca Steaua (care are numai 2 mijlocasi centrali buni, insa aceia de supervaloare). Paraschiv... hmm... a marcat in ultima vreme ceva goluri, insa jocul lui nu mi s-a parut extraordinar. Sa vedem ce va face Piturca, acum ca a revenit Dorinel; cred ca Munti s-ar intelege superbine cu Aliuta si ar forma cu Dica si cu Fl. Dumitru de departeee cea mai buna linie de mijloc din Divizia A.
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline   Reply With Quote
Old 11-05-2004, 10:06 PM   #24
Andrei_C
Member
 
Andrei_C's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Andrei_C is on a distinguished road
Default

Nu stiu ce are in cap piturca cand il baga pe paduret in locul lui aliuta ...
La Piatra Neamt Aliuta era cel mai bun om de pe teren si piti la schimbat ! DE CE?
In rest suntem cei mai buni si :
HAI STEAUA !
Andrei_C is offline   Reply With Quote
Old 12-05-2004, 01:18 AM   #25
dj-cata
Member
 
Join Date: Aug 2003
dj-cata is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to dj-cata
Default

nici eu nu pot sa inteleg de ce nu joaca aliuta...dar atata vreme cat echipa castiga e bine sa vedem ca facem acum fara dica in meciu cu national...
__________________
Grupul STELISTILOR care sunt pe PRIMUL LOC IN CLASAMENT saluta celelalte echipe din campionat si suporterii lor
dj-cata is offline   Reply With Quote
Old 12-05-2004, 08:54 AM   #26
Tuby
tzac pac..
 
Tuby's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Bucharest
Tuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to Tuby
Default

Cred ca ati auzit si voi ca se vehiculeaza un transfer Aliuta la Dinamo...se pare ca daca Becali nu il mai are la suflet ,pustiu la sfarsitul sezonului nu va mai fi la Steaua..si daca nu la Dinamo sigur prin strainatate...Ce mi-a atras atentia a fost suma de transfer a acestuia. 1 milion $ ....suma care mie personal mi se pare foarte mica pentru un jucator ca Aliuta
Tuby is offline   Reply With Quote
Old 12-05-2004, 02:36 PM   #27
r5m
Member
 
Join Date: Nov 2003
r5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to behold
Default

dacal ia pe alinuta asta yo sar de la etaj

mai ales cal da pe florentin petre
__________________


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
r5m is offline   Reply With Quote
Old 12-05-2004, 10:09 PM   #28
Andrei_C
Member
 
Andrei_C's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Andrei_C is on a distinguished road
Default

lui aliuta i-a luat interviu protvu si a zis ca nu pleaca de la echipa ...
Andrei_C is offline   Reply With Quote
Old 13-05-2004, 12:12 AM   #29
dj-cata
Member
 
Join Date: Aug 2003
dj-cata is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to dj-cata
Default

nu se duce aliuta la dinamo

azi iara am castigat...cu 2-0...inca mai speram

a fost o atmosfera superba....28.000 de spectatori asa ceva nu se vede decat pe ghencea
__________________
Grupul STELISTILOR care sunt pe PRIMUL LOC IN CLASAMENT saluta celelalte echipe din campionat si suporterii lor
dj-cata is offline   Reply With Quote
Old 13-05-2004, 02:13 PM   #30
r5m
Member
 
Join Date: Nov 2003
r5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to beholdr5m is a splendid one to behold
Default

da

la fel ca noroiu :P
__________________


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
r5m is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
banel, campioana romaniei, cea mai frumoasa echipa, cel mai tare stadion, dodel, gigi becali, steaua pana la moarte!, suflet pentru culori, super echipa, super fotbal, the best, tiki taka, tiki-taka barcelona, tikitroaca, trup si suflet!

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:41 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL