INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 11
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 14-04-2011, 08:25 PM   #491
Z3US
Member
 
Join Date: Dec 2006
Z3US is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by starky90 View Post
salut! de ce atunci cand joc in online mode, dupa un timp mi se misca incet rau de tot si raman in urma fata de adversar, adica eu vad mingia ca e la mijlocul terenului iar la el imi da gol, si nu imi pot controla jucatorii, e ca un fel de lag apas sa trag la poarta si trage pe ste 10 secunde, si acelash lucru mi se intampla si in gameranger ( in singlepayer imi merge perfect
contactati-ma la aly.ntatul id de mes
multumesc anticipat
Daca in single player iti merge perfect atunci e clar ca problema e de la netul tau (tinand cont ca adversarului i se misca bine).
Z3US is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2011, 05:36 PM   #492
ghostmaster
Member
 
Join Date: Apr 2011
ghostmaster is on a distinguished road
Default

Stie cineva cum sa schimb meniul in limba engleza,fiindca am instalat un patch cu liga sudamericana si s-a schimbat in portugheza.Selectez engleza la start, dar apare portugheza.
ghostmaster is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2011, 03:45 PM   #493
staicut
Member
 
staicut's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
staicut is on a distinguished road
Default

Am si eu o mare problema.Am instalat fifa11,am intrat in joc si am dat play game.
pt cateva secunde imi incarca liniuta aia de la mouse apoi dispare si nu imi intra in fifa...
daca stiti si voi de ce nu merge va rog sa imi spuneti.
staicut is offline   Reply With Quote
Old 01-05-2011, 10:50 AM   #494
Ion123
Member
 
Join Date: May 2011
Ion123 is on a distinguished road
Default

Am si eu o problema la fifa 11 : inainte sa incep un meci sau dupa ce am terminat un meci pur si simplu imi iese din joc si imi da eroarea cu Fifa 11 has stop working . Am reinstalat jocu' si tot la fel patesc. Oare din ce cauza? :|
Ion123 is offline   Reply With Quote
Old 01-05-2011, 01:43 PM   #495
raulik07
Member
 
raulik07's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Hunedoara
raulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to behold
Default

Buna...am si io o nelamurire.. am un gamepad mai puscat.. de obicei joc din tastatura dar acum vreau sa joc contra unui prieten..nu stiti cum mama naibii il fac sa mearga? nu face nici o miscare in joc. Ms anticipat!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

--------------------------------------------------

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


raulik07 is offline   Reply With Quote
Old 04-05-2011, 04:18 PM   #496
sergiu93
Member
 
Join Date: Oct 2009
sergiu93 is on a distinguished road
Default

cine imi explica mai pe indelete cum se face the bridge?am gasit pe net tutoriale dar nu prea m-au lamurit!
sergiu93 is offline   Reply With Quote
Old 09-05-2011, 12:23 PM   #497
clubul_suporterilor
Member
 
Join Date: Apr 2011
clubul_suporterilor is on a distinguished road
Default

daca stie cineva cum scap de dellay , in meciurile pe care le joc cu tunngle sau gameranger
va multumesc
clubul_suporterilor is offline   Reply With Quote
Old 15-05-2011, 09:35 PM   #498
zece
Member
 
Join Date: Mar 2010
zece is on a distinguished road
Default

ieri mi-am updatat driverul de la placa video (8500gt) si am instalat patchul de la hybrid, si de atunci se vede sters(blur) si frameaza foarte rau, inainte mergea perfect si se vedea foarte clar pe 1152/864
zece is offline   Reply With Quote
Old 20-05-2011, 12:07 PM   #499
ra2van
Member
 
ra2van's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Bucuresti
ra2van is on a distinguished road
Default

Stie cineva daca mai e problema acea la liga din Rusia ca echipele care s-au calificat in mod normal sa nu joace in cupele europene ?
__________________
Manager FIFA 09 :


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Manager FIFA 13


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ra2van is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2011, 04:38 PM   #500
cezar7
Member
 
cezar7's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Location: Alba-Iulia Romania
cezar7 is on a distinguished road
Default

salut!Am o problema.
acum o luna sau doua puteam rula fifa 11 la rezolutie maxima si V-Sync on.In momentul de fata la setariile acelea sacadeaza pe rupte.Am reinstalat si windowsul dar fara nici un efect.Driverele sunt tot aceleasi iar in pc nu am modificat nimic.Stie cineva ce pot sa fac?
Configuratia mea:Pentium (R) Dual-Core E5300 2.60Ghz 2.0GB Ram,Ati hd 4350 1024mb
cezar7 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:09 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL