INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 08 > Cariere

Reply
 
Thread Tools
Old 04-08-2012, 01:35 PM   #101
mrs.
Member
 
mrs.'s Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Campulung
mrs. is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to mrs.
Default

Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
Pe asta ti l-au scos cei de la YT.
eu inca-l pot vedea.n-am primit nimic legat de copyright..
mrs. is offline   Reply With Quote
Old 04-08-2012, 02:07 PM   #102
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Da, greseala mea ca nu m-am exprimat cum trebuie. In clipul respectiv se pare ca ai pe coloana sonora o melodie care e blocata in Romania de Spinnin' Records si EMI. Uite ce mesaj imi apare cand vreau sa accesez acel clip.

__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 04-08-2012, 04:07 PM   #103
mrs.
Member
 
mrs.'s Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Campulung
mrs. is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to mrs.
Default

ms ca mi-ai aratat.

aveti video-ul aici: http://www.girlshare.ro/4338510
mrs. is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2012, 06:34 PM   #104
gomej10
Member
 
Join Date: Jun 2012
gomej10 is on a distinguished road
Default

frumoasa cariera dar sunt cateva greseli pe care le-ai facut, fara suparare.
1. nicolita nu trebuie dat. e un jucator perfect pentru primii ani in romania, tanar si de perspectiva care mai si joaca pe toata banda dreapta.
2. tactica nu trebuie schimbata atat de des, imi amintesti de un fost antrenor de la cfr, mandorlinni, care schimba prea des tactica si echipa nu juca nimic
3. nu e prea bine sa schimbi prea mult portarii pentru ca nu progreseaza niciunul
4. in loc sa fii cautat un jucator de banda dreapta (arshavin) cand il aveai pe nicolita, puteai sa incerci sa-ti intaresti partea stanga a ofensivei, caci dupa parerea mea ochirosii e cam slabut.

in rest succes si sper sa ne mai auzim, poate intr-o zii imi voi face si eu un topic cu cariera mea la craiova
gomej10 is offline   Reply With Quote
Old 16-08-2012, 11:20 PM   #105
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by gomej10 View Post
frumoasa cariera dar sunt cateva greseli pe care le-ai facut, fara suparare.
1. nicolita nu trebuie dat. e un jucator perfect pentru primii ani in romania, tanar si de perspectiva care mai si joaca pe toata banda dreapta.
2. tactica nu trebuie schimbata atat de des, imi amintesti de un fost antrenor de la cfr, mandorlinni, care schimba prea des tactica si echipa nu juca nimic
3. nu e prea bine sa schimbi prea mult portarii pentru ca nu progreseaza niciunul
4. in loc sa fii cautat un jucator de banda dreapta (arshavin) cand il aveai pe nicolita, puteai sa incerci sa-ti intaresti partea stanga a ofensivei, caci dupa parerea mea ochirosii e cam slabut.

in rest succes si sper sa ne mai auzim, poate intr-o zii imi voi face si eu un topic cu cariera mea la craiova
2. Gresit! Tactica trebuie schimbata. Daca nu meci de meci, macar la 2 meciuri (maxim). Asta deoarece, daca nu schimbi tactica, AI-ul va invata tactica pe de rost si iti va fi din ce in ce mai greu sa il invingi!
3. Ba din contra. Ambii vor progresa. Astfel eviti riscul de a avea un titular cert si un viitor talent care va scadea sezon dupa sezon din cauza statutului de eterna rezerva. Si daca e tanar, e cu atat mai rau!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:00 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL