INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Alte jocuri de fotbal > Pro Evolution Soccer / Winning Eleven

Reply
 
Thread Tools
Old 28-03-2010, 12:11 AM   #1
zece
Member
 
Join Date: Mar 2010
zece is on a distinguished road
Default Niste intrebari

1. Mi-am downloadat niste fetze de jucatori/mingi/ghete si nu stiu cum sa le instalez... daca puteti sa-mi aratati un tutorial mai explicit, ceva
Am inteles ca trebe sa le instalez in fisierele alea .iso din img.doc dar nu stiu cum :|

2. Cum adaug jucatori la echipele nationale ?
zece is offline   Reply With Quote
Old 01-04-2010, 03:13 PM   #2
Caly
Member
 
Join Date: Dec 2007
Location: Dej
Caly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond repute
Default

1. Spune-mi exact ce patch ai descarcat (eventual pune si un link), ca sa te pot ajuta. Teoretic ar trebui puse in folderul img al kitserver-ului.

2. PES2010 -> Edit -> Team -> Register Player -> selectezi Nationala Romaniei -> Selectezi un jucator -> Enter -> il inlocuiesti cu altul.
Jucatori nu pot fi adaugati, doar inlocuiti cei existenti.
Caly is offline   Reply With Quote
Old 02-04-2010, 08:54 PM   #3
zece
Member
 
Join Date: Mar 2010
zece is on a distinguished road
Default

a, credeam ca pot fi inlocuiti, mai am o problema

am luat Patchul 2.3 cel nou, inainte aveam 2.2,2.1,2.0,1.9 dar nu gasesc echipele classice [argentina,brazilia,franta,anglia,italia,germania] ... in pes editor apar, vreo solutie ?
zece is offline   Reply With Quote
Old 02-04-2010, 09:25 PM   #4
Caly
Member
 
Join Date: Dec 2007
Location: Dej
Caly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond repute
Default

Ai instalat bine patch-ul? Ma refer la faptul ca de data aceasta trebuie instalat pe "curat", fara alte versiuni precedente.
Caly is offline   Reply With Quote
Old 22-04-2010, 11:47 AM   #5
cosstian
Member
 
Join Date: Apr 2010
cosstian is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by zece View Post
1. Mi-am downloadat niste fetze de jucatori/mingi/ghete si nu stiu cum sa le instalez... daca puteti sa-mi aratati un tutorial mai explicit, ceva
Am inteles ca trebe sa le instalez in fisierele alea .iso din img.doc dar nu stiu cum :|

2. Cum adaug jucatori la echipele nationale ?
intra pe [***] la pes tutorials ai 2 tutoriale unul pentru Become a legend cum sa-ti pui fata ta din .bin file cu explicatii si imagini si unul pentru cum sa-ti faci fata cel din urma este video

Last edited by Caly; 22-04-2010 at 12:08 PM.
cosstian is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:16 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL