INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > Fifa 2004

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 24-06-2003, 09:27 AM   #1
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Puneti fiecare intrebari despre Fifa 2004 si cat de curand, in aprox 2 saptamani acestea va vor fi raspunse de catre cei ce produc acest joc. Va rog nu puneti intrebari tampite, intrebari clare la subiect, despre joc.

Multumesc!
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 24-06-2003, 12:41 PM   #2
sanshine
Member
 
sanshine's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: Bucuresti
sanshine will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to sanshine
Default

am niste idei, dar n-am timp...
I'll be back
__________________
We don't need a fountain of youth. We need a fountain of smart.
sanshine is offline   Reply With Quote
Old 24-06-2003, 10:42 PM   #3
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Nu uitati chestia asta e oficiala, vor fi selectate cele mai bune intrebari, la care vor raspunde producatorii jocului !!!
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 25-06-2003, 12:48 AM   #4
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

va ma fii chestia aia enervanta cand faci un stop pe piept si vrei sa tragi din prima dar iti ia adversarul mingea foarte repede? sau cand prinzi o misge langa linia de aut si o dai afara?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 08-11-2003, 08:15 PM   #5
Bahnoo
Guest
 
Default

Fifa 2004 are multiplayer?....ca sa poate fi jucat in retea???
  Reply With Quote
Old 09-11-2003, 09:15 AM   #6
scandalf
Member
 
Join Date: May 2003
Location: Constanta
scandalf is on a distinguished road
Default

Adica ce vretzi sa spunetzi? ca vor asculta plangerile noastre si vor face alt joc ??
Asta la-au scos la vrajeala asa? sa ne enerveze pe noi? ...bine:
1. Vor scoate un patch care se poate instala normal (nu via web) nu toata lumea are internet la dispozitie)
2. In Creation Centre vei avea posibilitatea sa construiesti un campionat nou de la zero in care poti sa setezi cine retrogradeaza, cine participa la cupele europene..
cu cupa nationala, cu divizii inferioare?
3. Se va putea juca Champions League si Uefa cup independent de modul career?
4. Vor face Campionatul Mondial si Campionatul European cu calificari preliminarii...fara sa intri direct in turneul final?.....cred ca asta ar fi cea mai mare dorintza a mea...
5. Sa faca ca la versiunile anterioare cand iti puteai face propria competitie...."custom cup"....si sa puna chestia asta si in multiplayer cum era la fifa 2001 parca!!!1

Daca r face chestiile astea ar merita sa cumpar FIFA 2004 original si as da si 50$ pe el!!! asa cum e acum nu merita!!!!!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
scandalf is offline   Reply With Quote
Old 09-11-2003, 09:23 AM   #7
terminator"87"
Member
 
Join Date: Aug 2003
Location: Bistrita
terminator"87" is on a distinguished road
Default

inca nu am facut rost de joc dar am o singura intrebare....CUM SE POATE JUCA PE NET???? adik sa joci de acasa cu adversari din toata lumea
__________________
GANDESTE TOT CE SPUI, NU SPUNE TOT CE GANDESTI
terminator"87" is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2003, 12:55 AM   #8
maresal
Member
 
Join Date: Aug 2003
Location: Bucuresti
maresal is on a distinguished road
Default

1-Cine poate sa-mi spuna cum naiba sa trag pe poarta din lovitura libera ca mereu se duce peste.
2-cum sa maresc viteza jocului ca abia se misca jucatorii aia din liga a 3-a engleza?
3-Se poate juca in retea?
4-cum transfer jucatori?
__________________

RELIGION
maresal is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2003, 12:59 AM   #9
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

Pai raspunsurile astea le gasesti si la alte topic-uri
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2003, 12:48 PM   #10
ReKo
Member
 
Join Date: Nov 2003
Location: Bucharest
ReKo is on a distinguished road
Send a message via MSN to ReKo
Default

maresal vrei sa-ti raspund eu la intrebarile astea si sa zik ca am produs joku?
gasesti astea mai pe toate topicurile !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReKo is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:03 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL