INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 10

Reply
 
Thread Tools
Old 13-09-2010, 02:13 PM   #501
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by boggy-arsenal View Post
Am instalat jocul,update 5 si apoi RLSP si inca 2 patchuri,pentru calificari reale la Cupa Mondiala si pentru ultimele transferuri.Jocul merge perfect doar ca nu pot intra in editor,imi da eroare "An unhandled exception occured.Do you want to save a diagnostic file?".Precizez ca am windows 7.Ma poate ajuta cineva?
S-ar putea sa fie de la unul din acele patchuri ,ai mai bagat alte patchuri de pe alte fan site-uri slave cumva?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Facebook-ul e un mare gay parade unde toți cerșesc mai mult sau mai puțin strident atenție.

George Moise
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 13-09-2010, 05:59 PM   #502
LoLzZz
Member
 
LoLzZz's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
LoLzZz is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by LoLzZz View Post
Imi strica jocu RLSPFM2010_FifaRo .... am instalat jocu , am intrat in el , si-a facut update ... am intrat in editor , i-am dat yes ... write curent curent database for game ... am intrat in joc si merge perfect .... am instalat RLSP , am asteptat sa instaleze tot si cmd-ul , tot....am deschis iar editor si i-am dat write curent curent database for game... si cand intru in joc zice chestia aia cu ea sports dupaia ecran alb si imi apare chestia cu press any key, apas si nu se intampla nimic si ramane ecranu alb. Stiti ceva ??? din ce cauza?

Nimeni nu stie de ce?
LoLzZz is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2010, 03:11 PM   #503
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by boggy-arsenal View Post
Nu merge nici dupa restart.Acceasi eroare imi da.
Reinstaleaza jocul dupa care instalezi update 5 si RLSP FifaM10 daca joci cu acest patch, iar dupa fiecare patch instalat deschide editorul sa vezi care patch este cauza acelei errori. Alta solutie nu vad.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2010, 09:29 PM   #504
the godfather
Member
 
the godfather's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Location: Galati
the godfather is on a distinguished road
Default

Am o problema instalez FifaM 10 apoi update 5 apoi RLSP FifaM 10,totul e ok pana aici.Deschid editorul insa aici apar problemele:dupa ce apas write current database for game insa mi se blocheaza editorul(am lasat si o ora editorul deschis dupa ce ii dau write current database for game dar nu se intampla nimic- nu-mi mai apare nimic).Am incercat si fara write current database for game am intrat in joc am urmat pasii din fiserul ReadMe
insa numi apare sa selectez liga a 3a .Ma poate ajuta cineva sa rezolv aceasta problema ?
the godfather is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2010, 11:21 PM   #505
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Fara sa apesi acel buton (write database) n-ai cum sa exporti baza de date din rlsp in joc. Incearca o reinstalare a jocului > intra in joc, dupa care instalezi update 5 > intri in joc si dupa aceea instaleaza update 5. O fi ceva de la joc. De asemenea, asigura-te ca ai drepturi de administrator pe contul tau de windows.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 17-09-2010, 08:36 PM   #506
LoLzZz
Member
 
LoLzZz's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
LoLzZz is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by LoLzZz View Post
Nimeni nu stie de ce?

Am rezolvat ... am reinstalat windows-ul din alte motive si am instalat iar FIFAM10 si RLSP , si merge perfect ... din putinu ce am vazut ... ati facut o treaba foarte buna ... MULTUMIM



P.S. Keep Up the Good Work
LoLzZz is offline   Reply With Quote
Old 17-09-2010, 10:48 PM   #507
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Ma bucur ca ti-ai rezolvat problema si iti multumim pentru aprecieri!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 19-09-2010, 12:20 AM   #508
boggy-arsenal
Member
 
Join Date: May 2010
boggy-arsenal is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by boggy-arsenal View Post
Am instalat jocul,update 5 si apoi RLSP si inca 2 patchuri,pentru calificari reale la Cupa Mondiala si pentru ultimele transferuri.Jocul merge perfect doar ca nu pot intra in editor,imi da eroare "An unhandled exception occured.Do you want to save a diagnostic file?".Precizez ca am windows 7.Ma poate ajuta cineva?
Se pare ca problema era acel patch cu transferurile din aceasta vara. Multumesc pentru sfaturi Danny79, alexis1016 si Astristul.

Mai am si eu o intrebare legata de acest patch: de ce levelul managerilor cand incepi cariera este 1 sau 20 indiferent de tara sau liga? Cand selectezi ligile cu care vrei sa joci in cariera si te uiti la echipe la staf, acolo managerii au leveluri diferite(intre 1 si 20), dar dupa ce iti alegi echipa si incepi sa joci, managerii celorlalte echipe au level 1 sau level 20 iar tu ca manager ai direct level 20.
boggy-arsenal is offline   Reply With Quote
Old 19-09-2010, 11:47 AM   #509
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Cu placere!

Acel "bug" este prezent doar in varianta piratata a jocului!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 21-09-2010, 05:28 PM   #510
Razvan14
Member
 
Join Date: Dec 2009
Razvan14 is on a distinguished road
Default

La mine nu sunt transferurile actualizatespre ex: este sorin ghionea,dayro moreno.etc,echipele din ligiile inferioare(liga 3)nu au jucatori) ma poate ajuta cineva?? apropo am varianta piratata oare sa fie de asta?
Razvan14 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
fifa manager 10, fifam, fifam 10, rlsp, rlsp fifam, rlsp fifam 10

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:14 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL