INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 09 > Manager Mode

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 05-08-2011, 02:17 PM   #1
oprisan
Member
 
oprisan's Avatar
 
Join Date: May 2011
Location: Buzau
oprisan is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to oprisan
Post Oprisan -un incepator

Salut ! Vreau sa'mi incep si eu o cariera . Sper sa fie vazuta .
Dificultate jucatori & portar : WorldClass
Repriza :4 min
Gameplay:Fast

Last edited by oprisan; 05-08-2011 at 02:35 PM.
oprisan is offline   Reply With Quote
Old 05-08-2011, 02:18 PM   #2
raulik07
Member
 
raulik07's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Hunedoara
raulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to behold
Default

Succes la ros-albastri!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

--------------------------------------------------

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


raulik07 is offline   Reply With Quote
Old 05-08-2011, 03:33 PM   #3
oprisan
Member
 
oprisan's Avatar
 
Join Date: May 2011
Location: Buzau
oprisan is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to oprisan
Default

Stefan Oprisan , este de azi ajutorul lui MM Stoica la Steaua. Gigi
Becali doreste ca acest contract sa fie o rampa de lansare pentru tanarul manager.

Gazeta Sporturilor titreaza aztazi :
Noroc!
Antrenorul ambiţios, trebuie să facă impact imediat!

---------- Post added at 04:10 PM ---------- Previous post was at 03:50 PM ----------

S.Oprisan a insistat ca si fratele sau ,Oprisan Nicusor, sa fie antrenor secund ,deoarece acesta e visul lui , o afacere in familie.

Primul interviu al lui Stefan Oprisan la Steaua
Alaturi de el vor mai fi Mihai Stoica ,manager general Steaua, si secundul Oprisan Nicusor.
MM: Buna ziua tuturor!
R: Buna ziua ,d-le Mihai Stoica.
MM: Conferinta poate incepe . Sa fie rapida si la obiect . Am facut aceasta conferinta pentru a-l prezenta pe noul manager al Stelei , Oprisan Stefan.
R: Foarte bine atunci ,vrem sa aflam cine e acest Oprisan ?
MM: Atuci il las pe d-lui sa va dea aceste detalii.
S: In primul rand , buna ziua tuturor. Dupa cum cred ca stiti, deoarece veniti cu temele facute ,dar sa va informez si eu sa afle intreaga tara eu sunt fostul manager al echipei din Crang, Gloria Buzau , si fost antrenor de juniori tot la Gloria.
R: Ok, d-le Oprisan , ne puteti spune cum de ati ajuns la acest acord cu Steaua?
S: Da, de ce nu?Presedintele Gloriei Buzau ,d.Dan Tulpan ,bun prieten cu domnul Becali,m-a recomandat acestuia si a doua zi cand am venit la munca d. Tulpan m-a informat ca trebuie sa plec la Bucuresti , fiindca sunt noul manager al Stelei.Alte intrebari ?
R: Una singura si puteti pleca:sunt devarate zvonurile ca dv a-ti insistat pentru aducerea fratelui dv , Oprisan Nicusor ca secund la Steaua?
N: Da. E foarte adevarat fratele meu a renuntat chiar si la o suma din bani pentru a ma avea alaturi pe banca tehnica .
MM: Acum chiar trebuie sa plecam. O zi buna!
R: La revedere!

MM-Mihai Stoica
S-Oprisan Stefan
R-reporteri
N-Oprisan Nicusor

---------- Post added at 04:15 PM ---------- Previous post was at 04:10 PM ----------

SOC!!! Mihai Stoica a demisionat de la Steaua impreuna cu Ronny Levi!

Se spune ca principalul motiv pt care a demisionat MM e venirea fratilor Oprisan .
Becali a decis !!!Fratii Oprisan vor prelua Steaua ca principali pana in intersezon . Stefan ca manager general , si Nicusor ca antrenor principal.
[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 04:33 PM ---------- Previous post was at 04:15 PM ----------
oprisan is offline   Reply With Quote
Old 05-08-2011, 03:36 PM   #4
raulik07
Member
 
raulik07's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Hunedoara
raulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to behold
Default

hehe..faci revolutie in Ghencea )
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

--------------------------------------------------

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


raulik07 is offline   Reply With Quote
Old 05-08-2011, 03:41 PM   #5
oprisan
Member
 
oprisan's Avatar
 
Join Date: May 2011
Location: Buzau
oprisan is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to oprisan
Default

Quote:
Originally Posted by raulik07 View Post
hehe..faci revolutie in Ghencea )

[/COLOR]bagati id : stefanutz.bz1995 ... am nijte probleme cine crede ca ma poateajuta contactatima urgent plz
oprisan is offline   Reply With Quote
Old 05-08-2011, 03:42 PM   #6
faustino14
Member
 
Join Date: Aug 2010
Location: Oradea
faustino14 will become famous soon enough
Default

multa bafta la Steaua!!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Daca imi lasi comentariu , iti las si eu
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by faustino14; 05-08-2011 at 09:32 PM.
faustino14 is offline   Reply With Quote
Old 05-08-2011, 06:47 PM   #7
Skat™
Banned
 
Join Date: Oct 2009
Location: Iaşi
Skat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these parts
Default

Quote:
Originally Posted by faustino14 View Post
multa bafta la SteOAIA!!
Ne-ai aratat gradul tau de inteligenta! Ce manageri "dotati" mintali sunt la noi pe forum! Meriti premiul pentru managerul anului! Ne inveti si pe noi tactica de a jigni adversarii?
Skat™ is offline   Reply With Quote
Old 05-08-2011, 09:32 PM   #8
faustino14
Member
 
Join Date: Aug 2010
Location: Oradea
faustino14 will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by Skat™ View Post
Ne-ai aratat gradul tau de inteligenta! Ce manageri "dotati" mintali sunt la noi pe forum! Meriti premiul pentru managerul anului! Ne inveti si pe noi tactica de a jigni adversarii?
Nu invat pe nimeni nimic.Daca te deranjeaza nu voi mai scrie asa.Scuze dar chiar nu puteam sa rezist...Scuze!!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Daca imi lasi comentariu , iti las si eu
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
faustino14 is offline   Reply With Quote
Old 06-08-2011, 12:15 PM   #9
oprisan
Member
 
oprisan's Avatar
 
Join Date: May 2011
Location: Buzau
oprisan is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to oprisan
Default

Oprisan Stefan , prezentat oficial!!!

Oprisan a declarat la iesirea din palat ca are contract pana in iarna ,daca va fi in grafic va ramane pana in vara daca nu va fi demis.

Last edited by oprisan; 06-08-2011 at 12:36 PM.
oprisan is offline   Reply With Quote
Old 06-08-2011, 12:29 PM   #10
raulik07
Member
 
raulik07's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Hunedoara
raulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to behold
Default

bafta...vezi ca la poza..tu ai pus in url nu in img
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

--------------------------------------------------

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


raulik07 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:16 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL