INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 12
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 24-10-2011, 06:46 PM   #151
xman
Member
 
Join Date: Feb 2009
Location: arad
xman is on a distinguished road
Default

o sa faceti anul asta rlsp? ceva concret ,genul celui din 2010
__________________
xman
xman is offline   Reply With Quote
Old 27-10-2011, 08:21 AM   #152
Mutu
Member
 
Join Date: Oct 2004
Mutu is on a distinguished road
Default

Este schimbat foarte putin dar tot e varza ..pacat ca nu baga Football fusion era mai interesant .. mie nu imi place 3d mai bine e la football manager e mai realist parca !
__________________
Forza REal MAdrid !
Mutu is offline   Reply With Quote
Old 27-10-2011, 12:39 PM   #153
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Cred ca se poate, dar avem nevoie de un indrumar, ceva, din partea celor de la BF in acest sens.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 27-10-2011, 05:38 PM   #154
sorin
Super Moderator
 
sorin's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Bucureşti
sorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant future
Default

Quote:
Originally Posted by J@mrock View Post
Abea astept sa il incerc si eu numai sa imi strang bani......sper ca 3d-ul sa nu fie chiar asa rau cum ziceti voi desi nu prea am mari sperante.......la fifa manager 11 ma enerveaza la culme aceleasi si aceleasi faze la infinit e aiurea rau....sper sa mai fi schimbat ceva baieti!!
Mie nu mi se pare ca mai e chiar atat de repetitiv. Un minus destul de mare mi se pare insa meniul din stanga jos, un joc de manager serios ar trebui sa iti ofere optiuni cat mai detaliate chiar si in 3d, nu 3-4 butoane principale.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sorin is offline   Reply With Quote
Old 27-10-2011, 08:40 PM   #155
americanu197
Member
 
americanu197's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Location: On the dark side
americanu197 is on a distinguished road
Default

Din ce am jucat pana acum jocul e ...digerabil
Dar ma enerveaza doua lucruri
Nu vad indicatorii de tactica ( pressing counter-attack passing ) vad decat pe cel general din training dar separat ii vad decat cand aranjez un cantonament
M-am bucurat ca au adus vechiul sistem de antrenament eu pe vremuri imi customizam mult antrenamentele in functie de ce aveam nevoie in saptamana respectiva dar la asta e mai greu pentru ca nu am cum sa vad urmatoarea saptamana dinainte trebuie sa pun totu din long-term si eventual sa opresc timpu si sa schimb ceva cand saptamana a inceput deja
americanu197 is offline   Reply With Quote
Old 27-10-2011, 10:07 PM   #156
J@mrock
Member
 
J@mrock's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Lugoj
J@mrock will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to J@mrock
Default

Da....deci dupa doar cateva ore de joc mi se pare ceva mai bine lucrat si ma refer la modul 3d......nu se mai dau atat de multe goluri din centrari in schimb se dau foarte multe goluri din afara si interiorul careului,sa lucrat la driblingurile jucatorilor care fura ochi si dau un aer mai realist jocului....goluri frumoase din foarfeca faze lucrate frumos.....deci e mai bine ca 11-le.....insa este foarte enervent antrenamentul.......e bine ca poti selecta antrenamentele dorite insa au pus atat de multe chestii......de exemplu la Fitnes ai 8 sau 9 faze la tactica ai 9 sau 10...e bine asa dar prea multe sincer nici nu stii ce sa alegi de acolo,eu zic ca 4 sau 5 erau de ajuns......Am inceput o cariera cu o echipa din liga a 2-a engleza si cea ce mi-a placut a fost......daca nu folosesti cum trebuie tactica ajungi sa pierzi la scoruri uimitoare si cu echipe slabe........abea dupa cateva meciuri si zeci de tactici folosite am reusit sa dau echipei un joc calitativ......iar cea ce nu mi-a placut si nu imi place este........odata ce ai reusit sa induci o tactica buna si sa tii de ea jocul echipei este foarte bun si chiar prea bun........nu pot sa imi inchipui o echipa ca Watford invingand pe West Ham United cu scorul de 9 la 0 iar apoi 2 meciuri consecutive cu 8 la 0 respectiv 8 la 2......adevarat ca am si pierdut ceva meciuri dar dupa ce am gasit tactica nimeni nu a mai stat in calea acestei echipe........per total jocul este bunicel insa inca lipseste realismul(nu ca as vrea sa fie realitate curata insa cat de cat)....si probabil ca in urmatori 10 ani baieti de la EA vor gasi o solutie si eu o voi astepta rabdator ca si pana acum......ops inca nu am verificat daca se pot face mai multe tabere de juniori in acesi tara(sper macar atat)...Spor la joc,si sa inceapa postarile cu cariere!!!!!!))Peaceee

Last edited by Astristul; 14-11-2011 at 05:49 PM.
J@mrock is offline   Reply With Quote
Old 27-10-2011, 10:39 PM   #157
Dergos
Member
 
Join Date: Apr 2010
Dergos is on a distinguished road
Default

Astristul ,crezi ca este posibil ca anul acesta sa avem un rlsp si la fifa manager 12 precum am avut la fifa manager 10 ?
Dergos is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2011, 10:47 AM   #158
Marius Sibiu
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Sibiu
Marius Sibiu is on a distinguished road
Default

In afara faptului ca jucatorii sunt extrem de mici,mai este o problema:nu se mai dau goluri cu capul,in schimb 90% din goluri sunt doar la vinclu.Iar arbitrajele sunt foarte slabe:aproape la fiecare fault ori iei galben,ori rosu,in conditiile in care am setat pe "carefull" la tackling.Din pacate fata de Fifa Manager 2011,putine lucruri noi,gameplayul putin schimbat.Raman la parerea ca Fifa Manager 2008 este cel mai bun joc,dar din pacate de cand au preluat cei de la Bright Future,totul a luat-o in jos.Trebuiau doar sa imbunatateasca FM 08,nu sa-l distruga.Pacat.O zi faina la toata lumea.
Marius Sibiu is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2011, 01:06 PM   #159
Robert17
Member
 
Join Date: Sep 2010
Robert17 is on a distinguished road
Default cariera

salut
inainte sa incep cariera am intrat in editorul jocului si am bifat in italia sa pot participa cu echipa de rezerve a milanului in serie B
dupa 2 sezoane in care am castigat ligile inferioare si automat am promovat , in sezonul 3 am terminat cu echipa de rezerve pe primul loc in Serie C dar ,echipa a fost retrogradata de tot in ultima liga , mentionez ca nu am avut probleme cu bugetul..
Robert17 is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2011, 03:30 PM   #160
Mutu
Member
 
Join Date: Oct 2004
Mutu is on a distinguished road
Default

baieti aveti idee poti sa joci cu maneta ?? as vrea sa joc la fel ca in fotbal fusion !
__________________
Forza REal MAdrid !
Mutu is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:43 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL