INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 11

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 13-09-2010, 03:37 PM   #61
Fifa.Fan
Member
 
Fifa.Fan's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Fifa.Fan is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by mns View Post
Pai pe principiul asta, daca nu iti permiti sa cumperi jocul, du-te la scoala si invata sau du-te la munca, nu iti pierde timpul jucand un joc (care mai e si piratat) ce nu-ti aduce niciun beneficiu.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Fifa.Fan is offline   Reply With Quote
Old 13-09-2010, 06:13 PM   #62
mist'
Member
 
mist''s Avatar
 
Join Date: Sep 2010
mist' is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by alyn_basshunter View Post
Daca nici pe asta nu il cumparam atunci pe care?
Are foarte mare dreptate
__________________
FIFA 11 Carrer -
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
- We Are 11

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mist' is offline   Reply With Quote
Old 13-09-2010, 06:28 PM   #63
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by demonikul View Post
ce tampenii am auzit aici,nu-mi vine sa cred
unii spun:daca nu cumparati fifa 11,nu mai scot aia fifa 12 pe pc
noi suntem 20 mil de loc.,majoritatea muritori de foame
multi de abia isi duc traiul,pierd locuri de munca si voi,mari demagogi ce sunteti,sfatuiti ce sa faca unul si altul
asta era important in romania,sa cumparam si sa jucam fifa 11
multi dintre voi sunteti inca la scoala,eu zic sa taceti,ca nu munciti voi sau nu cautati de munca,primiti bani de buzunar
romania se imprumuta cu milioane de euro pe luna ca sa plateasca niste pensii,asta ca nu fie haos,daca nu s-ar imprumuta ar creste drastic taxele la salariati,ceea ce ar fi dramatic,deja un sfert din salariu merge la stat,nu cred ca ati vrea ca jumate din salariu sa mearga la stat
cine are bani sa cumpere,cine n-are sa se descurce
ea sports nu depinde de romania,ci de europa(tarile bogate),canada,sua,australia si cateva tari din asia
iar faza cu liga 1,nu depinde de piraterie,ci de fondurile lor
licentele ligilor se cumpara de la federatii,plus ca in romania nu inteleg de ce mai exista LPF???nu era de ajuns doar FRF???probabil si LPF(liga lu' mitica) cer bani,nu doar FRF,de asta nu s-a ajuns la un acord comun cu ea sports
unii nu stiti in ce tara traim,treziti-va din vise la realitate
cand va castiga romanul de rand un salariu minim de vreo 700 euro,atunci poti sa spui ca e al dracului,ca e nesimtit
Subscriu total spuselor lui demonikul.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Razor is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2010, 03:37 AM   #64
demonikul
Banned
 
demonikul's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
demonikul is on a distinguished road
Default

cei 3 ati inteles gresit
cine are bani sa cumpere si sa-si faca aceasta placere(nu-i condamna nimeni),iar cine nu are bani,sa se descurce,adica ori castiga jocul printr-un concurs/tombola,ori si-l ia de pe tracker
fiecare se adapteaza situatiei materiale,iar pentru asta nu trebuiesc pusi la zid
daca unul din voi ar lucra pentru firma ea sports,as fi inteles de ce ati fi atat de revoltati
dar cum nu lucrati pentru ei,nu inteleg de ce va agitati,fiti bucurosi ca voi va permiteti sa va cumparati
din fericire,unii oameni(rari oameni) care isi permit sa cumpere fifa 11,isi cumpara in 2 exemplare,apoi fac tombola/concurs si premiaza castigatorul cu jocul original
din octombrie va incepe un concurs pentru fifa 11 pe gamoholic.net(sunt foarte seriosi,dau jocuri atat pc ,cat si pentru console)
deci cine nu-si permite sa cumpere si ar dori gratis sa aibe jocul,sa fie atent cand va fi concursul ca este site romanesc si te va costa doar transportul,intre 10-30 lei
probabil voi lua disable pentru acel site,dar cine stie,poate unul din voi va reusi sa puna mana pe joc
sau poate se va face si aici o tombola,ramane de vazut
demonikul is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2010, 09:51 AM   #65
HBK
Member
 
HBK's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: Galati - Romania
HBK is on a distinguished road
Default

va fi misto Fifa11!!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
HBK is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2010, 02:04 AM   #66
vladuttz18
Member
 
Join Date: Sep 2010
vladuttz18 is on a distinguished road
Default

de unde as putea sa iau si eu fifa 2011 sa il cumpar si cam cat mar costa stie cnva ?
vladuttz18 is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2010, 01:45 PM   #67
Fifa.Fan
Member
 
Fifa.Fan's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Fifa.Fan is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by vladuttz18 View Post
de unde as putea sa iau si eu fifa 2011 sa il cumpar si cam cat mar costa stie cnva ?
Pai daca o sa fie si in Octombrie livrare gratuita, eu 200% de aici o sa il comand http://www.emag.ro/jocuri-precomanda...pc--pEA1010167
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Fifa.Fan is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:50 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL