INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 12
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 22-07-2011, 06:20 PM   #11
cezar7
Member
 
cezar7's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Location: Alba-Iulia Romania
cezar7 is on a distinguished road
Default

ca sa fiu si eu banal ca ceilalti: Pe un sistem Pentium(R) Dual-Core E5300 2.60Ghz 2Gb ram si ATI HD4350 1Gb imi merge?....daca as schimba placa video cu una Leadtek PX8800GT 512mb DDR3 256bits ar merge mai bine?ATI-ul e de 64bits si DDR2
cezar7 is offline   Reply With Quote
Old 22-07-2011, 06:55 PM   #12
adyb
Member
 
adyb's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: Ramnicu Valcea
adyb is just really niceadyb is just really niceadyb is just really niceadyb is just really nice
Default

Cred ca era o intrebare retorica nu? Proasta alegere acea placa video, nu trebuie sa te uiti doar dupa dimensiunea memoriei, conteaza mai mult latimea de banda(256 bit=4*64 bit), frecventa procesorului grafic si frecventa memoriei placii video(GDDR2<=667 GDDR3>=800 Mhz). In fine, cu ambele configuratii sunt convins ca vei putea juca la detalii maxime Fifa 12 fiindca ai exact cerintele de sistem recomandate de cei de la EA.
P.S. Sper ca alti useri vor intelege retorica noastra si nu-si vor mai posta de acum incolo fiecare in parte configuratia PC-ului, asteptand confirmari sau laude de la altii. In orice caz, nu prea ii vad rostul topicului..

Last edited by adyb; 22-07-2011 at 07:02 PM.
adyb is offline   Reply With Quote
Old 22-07-2011, 11:24 PM   #13
Pan3L
Member
 
Pan3L's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Location: Iaşi,Romānia
Pan3L is on a distinguished road
Default

@cezar7 Ce buget ai ?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Pan3L is offline   Reply With Quote
Old 22-07-2011, 11:40 PM   #14
cezar7
Member
 
cezar7's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Location: Alba-Iulia Romania
cezar7 is on a distinguished road
Default

Pan3L: buget nu am deloc deoarece nu am de gand sa mai bag bani in pc pentru jocuri, cat ma mai duce e bine si asa doar fifa mai joc, cand nu ma mai duce il vand...Leadtek-ul l-am primit pentru laptop insa nu mi se potriveste.
adyb: imi pare bine ca ti-ai dat seama ce am vrut sa insinuez cu acel mesaj
cezar7 is offline   Reply With Quote
Old 24-07-2011, 12:42 PM   #15
OxiiGeN
Member
 
Join Date: Oct 2010
Location: Slatina
OxiiGeN is on a distinguished road
Default

Deci cam la fel ca la fifa 11.
OxiiGeN is offline   Reply With Quote
Old 24-07-2011, 01:01 PM   #16
derrick88
Member
 
derrick88's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Location: resita
derrick88 can only hope to improve
Default

cezar7@ esti ca si in situatia mea, nu ma laud ca am un calculator puternic asa cum fac "alti" fifa ce mai joc, foarte rar cand mai prind un joc fain si il joc dar in rest nici eu nu prea vreau sa mai bag bani in calculator,decat cand va fi nevoie pana atunci ma multumesc cu ce am.
derrick88 is offline   Reply With Quote
Old 24-07-2011, 06:15 PM   #17
cezar7
Member
 
cezar7's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Location: Alba-Iulia Romania
cezar7 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by derrick88 View Post
cezar7@ esti ca si in situatia mea, nu ma laud ca am un calculator puternic asa cum fac "alti" fifa ce mai joc, foarte rar cand mai prind un joc fain si il joc dar in rest nici eu nu prea vreau sa mai bag bani in calculator,decat cand va fi nevoie pana atunci ma multumesc cu ce am.
ma bucur ca mai sunt uni ca tine derrick...care gandesc ca mine
cezar7 is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2011, 09:06 PM   #18
dorutu3
Member
 
dorutu3's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
dorutu3 is infamous around these parts
Default

Quote:
Originally Posted by derrick88 View Post
cezar7@ esti ca si in situatia mea, nu ma laud ca am un calculator puternic asa cum fac "alti" fifa ce mai joc, foarte rar cand mai prind un joc fain si il joc dar in rest nici eu nu prea vreau sa mai bag bani in calculator,decat cand va fi nevoie pana atunci ma multumesc cu ce am.
Te inteleg, eu am vazut acum cateva luni de exemlpu fifa 08 sau 09 pe siteul ea la 9.23 $ sau cam asa am fost uimit
P.S:Pe criza asta nu se mai merita sa dai bani pe jocuri pt PC gen fifa eu personal la i-au de pe torrente
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

You never home alone!!!!!!!!!
dorutu3 is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2011, 08:24 PM   #19
sor2n
Member
 
Join Date: Jul 2011
sor2n is on a distinguished road
Default

nu este foarte pretentions jocul. De-abia il astept.




http://www.anunturilegratuite.ro
sor2n is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2011, 10:20 PM   #20
Barca11
Member
 
Join Date: Sep 2010
Barca11 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by dorutu3 View Post
Te inteleg, eu am vazut acum cateva luni de exemlpu fifa 08 sau 09 pe siteul ea la 9.23 $ sau cam asa am fost uimit
P.S:Pe criza asta nu se mai merita sa dai bani pe jocuri pt PC gen fifa eu personal la i-au de pe torrente
Cam toata lumea il i-a de pe torente !
Barca11 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:31 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL