INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 11

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 27-10-2010, 11:20 PM   #1
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default Patch 1.01 pentru Fifa 11 PC

More...
mns is offline   Reply With Quote
Old 27-10-2010, 11:43 PM   #2
David 96
Member
 
David 96's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: Paşcani
David 96 will become famous soon enough
Default

Am patch-ul cu echipa nationala a Romaniei. Eu vad ca apare o eroare cand vreau sa instalez patch-ul 1.01. Trebuie sa reinstalez jocul? Daca da, pot sa mai pun echipa Romaniei dupa instalarea patch-ului 1.01?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by David 96; 27-10-2010 at 11:49 PM.
David 96 is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2010, 12:00 AM   #3
Sylver Cheetah 53
Banned
 
Join Date: May 2009
Location: Milky Way
Sylver Cheetah 53 is on a distinguished road
Send a message via ICQ to Sylver Cheetah 53 Send a message via AIM to Sylver Cheetah 53 Send a message via MSN to Sylver Cheetah 53 Send a message via Yahoo to Sylver Cheetah 53 Send a message via Skype™ to Sylver Cheetah 53
Red face

Am o īntrebare. Afectează jocul on-line?
Sylver Cheetah 53 is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2010, 12:25 AM   #4
cristy ingerul
Member
 
cristy ingerul's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
cristy ingerul is on a distinguished road
Default

nu vad nicio diferenta la faza cu sacadarea din joc tot asa merge... am windows7 x64 si tot asa merge asta e joc de aruncat la wc
cristy ingerul is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2010, 12:43 AM   #5
Sylver Cheetah 53
Banned
 
Join Date: May 2009
Location: Milky Way
Sylver Cheetah 53 is on a distinguished road
Send a message via ICQ to Sylver Cheetah 53 Send a message via AIM to Sylver Cheetah 53 Send a message via MSN to Sylver Cheetah 53 Send a message via Yahoo to Sylver Cheetah 53 Send a message via Skype™ to Sylver Cheetah 53
Smile

Nu au cum să rezolve scadatul cu un patch de 20 mb. Mă apucă rīsul cīnd citesc cīte grozăvii se presupune că ar face patch-ul ăsta. Praf īn ochi!
Sylver Cheetah 53 is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2010, 12:50 AM   #6
BughyRy
Member
 
BughyRy's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Baia Mare, Romānia
BughyRy will become famous soon enoughBughyRy will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by Sylver Cheetah 53 View Post
Am o īntrebare. Afectează jocul on-line?
daca tu on-line te referi pe lan cu piratii, da, afecteaza daca unul din jucatori nu are patchul.

Quote:
Originally Posted by Sylver Cheetah 53
Nu au cum să rezolve scadatul cu un patch de 20 mb. Mă apucă rīsul cīnd citesc cīte grozăvii se presupune că ar face patch-ul ăsta. Praf īn ochi!
Eu observ o calitate si o miscare a jucatorilor mult mai fluenta. Ori de la ultimele drivere nvidida 260.99 ori de la patch.

PS : Au rezolvat problema celor cu ATI. Mergeti la Game Settings-Display Configuration si bifati ATI Micro stuttering.
__________________
Thierry Henry for life !! Alez Henry !


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
BughyRy is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2010, 12:52 AM   #7
cristy ingerul
Member
 
cristy ingerul's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
cristy ingerul is on a distinguished road
Default

bine ca au rezolvat macar problemele astea •erori legate de iesirea din joc dupa un meci in Manager Mode sau meci amical
•afisarea incorecta a echipelor in clasamentele din Manager Mode
•pozitionarea indicatorului de scor pe monitoarele widescreen
•probleme legate de vremea din Manager Mode

oricum eu am lasat balta faza cu sacadarea din joc am incercat cu toate driverele si tot asa imi merge, ce naibi pana la urma este un joc nu trebuie sa disperam eu m-am obisnuit cu sacadatul conteaza ca imi merge jocul si il joc si nu stau sa ma amagesc cum faci alti care nu le merge deloc jocul... si pana la urma portarea de pe consola a fost facuta proasta nu vedeti ca au copiat multe chesti de la pes 2011 puteau si ei sa vina cu ceva de la 0 insa in fine!
cristy ingerul is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2010, 03:07 PM   #8
Skat™
Banned
 
Join Date: Oct 2009
Location: Iaşi
Skat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these parts
Default

Este adevara ca pentru a instala acest patch trebuie sa am jocul original?
Skat™ is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2010, 03:50 PM   #9
unom
Member
 
Join Date: Aug 2010
unom is an unknown quantity at this point
Default

astept si eu un mesaj de la cei carora le sacada inainte de a instala patchu si acum cu instalarea patchului le merge mai cursiv.
unom is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2010, 04:13 PM   #10
BadBoy_Damyan
Member
 
BadBoy_Damyan's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Bucuresti
BadBoy_Damyan is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to BadBoy_Damyan
Default

Quote:
Originally Posted by unom View Post
astept si eu un mesaj de la cei carora le sacada inainte de a instala patchu si acum cu instalarea patchului le merge mai cursiv.
e aceeasi mancare de peste ////
eu am scos si galeria am luat si Game Booster si tot degeaba ...
joc 60 de minute cursiv dupa incep sacadarile ... pana in min 65-70 sa spunem ca pot juca dar dupa min 70 sacadeaza in draci nici 2 pase nu mai pot da ...
BadBoy_Damyan is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:04 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL