INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > RLSP

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 10-10-2009, 01:11 AM   #1
InNoc3ntu
Member
 
Join Date: Oct 2009
InNoc3ntu is on a distinguished road
Default Urgent ! :d

Ma baieti mie nu imi arata la Manager Mode toate cele 3 echipamente. Apas pe Home Kit si la fiecare echipa imi arata doar 2 echipamente ( Acasa si deplasare ) Voua va merge ? Haidetsi pls dati si voi un tutorial cu rezolvarea !

Rullzzz Pes Romaniaa !

Inca o problema . In joc nu imi arata sus in staga Scoru De la GSP TV imi arata skinul original , Dar cand dau gol cand scrie Scored by... Imi arata skinul GSP TV Rosu , Alb.

Ce fac ?

Last edited by InNoc3ntu; 10-10-2009 at 01:23 AM.
InNoc3ntu is offline   Reply With Quote
Old 10-10-2009, 09:18 AM   #2
Mimo
Banned
 
Mimo's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Mimo is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by InNoc3ntu View Post
Ma baieti mie nu imi arata la Manager Mode toate cele 3 echipamente. Apas pe Home Kit si la fiecare echipa imi arata doar 2 echipamente ( Acasa si deplasare ) Voua va merge ? Haidetsi pls dati si voi un tutorial cu rezolvarea !

Rullzzz Pes Romaniaa !

Inca o problema . In joc nu imi arata sus in staga Scoru De la GSP TV imi arata skinul original , Dar cand dau gol cand scrie Scored by... Imi arata skinul GSP TV Rosu , Alb.

Ce fac ?
In legatura cu echipamentele.Al 3-lea echipament este la fan shop si il poti cumpara gratis/sau cu bani si dupa ce le cumperi le vei avea si pe al 3lea
In legatura cu scorul de la GSP TV nu stiu.
Mimo is offline   Reply With Quote
Old 10-10-2009, 10:32 AM   #3
InNoc3ntu
Member
 
Join Date: Oct 2009
InNoc3ntu is on a distinguished road
Default

Mersi mult. Raman dator. Dar tie iti arata sus in stanga scoru GSP TV ? Sau cel original ?
InNoc3ntu is offline   Reply With Quote
Old 10-10-2009, 10:50 AM   #4
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

Grafica de sus cu scorul şi minutul nu a fost modificată. Partea asta a jocului e destul de limitată, iar GSP TV e unul din posturile ale căror teme nu pot să arate bine acolo. Şi apoi, din cāte ştiu, postul nici nu are aşa ceva īn realitate.
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline   Reply With Quote
Old 10-10-2009, 12:26 PM   #5
InNoc3ntu
Member
 
Join Date: Oct 2009
InNoc3ntu is on a distinguished road
Default

Si baieti... Daca tot am deschis acest topic haideti sa mai amanuntiam subiectu Fifaromania si Fifa ! Un patch pentru plase sau vreo configuratsie ceva nu puteti face ? Ca deeba se misca plasa aia cand dau gol :| Parqa e din sarma ca la mine la sc )) [ Hadeti va rog frumos un raspuns ] Patch nets ??
InNoc3ntu is offline   Reply With Quote
Old 13-10-2009, 06:33 PM   #6
mikedml2009
Member
 
mikedml2009's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
mikedml2009 is on a distinguished road
Default

pai cred ca au facut plasa din sarma nesimtitii de la EA!
mikedml2009 is offline   Reply With Quote
Old 13-10-2009, 06:41 PM   #7
Robertino_Petrolistu
Member
 
Robertino_Petrolistu's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Robertino_Petrolistu is on a distinguished road
Default

e o idee buna faza cu plasele..nu te poti bucura de un gol in totalitate..va rugam mult echipa FIFARO sa faceti daca puteti..MULTUMIM!
Robertino_Petrolistu is offline   Reply With Quote
Old 13-10-2009, 06:51 PM   #8
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Nu se poate face.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 13-10-2009, 07:13 PM   #9
onix
Member
 
onix's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Location: Lupeni
onix is on a distinguished road
Send a message via ICQ to onix Send a message via MSN to onix Send a message via Yahoo to onix
Default

Asta cu plasele e numa pe varaintaele PC / pe console e alta treaba acolo
onix is offline   Reply With Quote
Old 14-10-2009, 05:23 PM   #10
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by InNoc3ntu View Post
Si baieti... Daca tot am deschis acest topic haideti sa mai amanuntiam subiectu Fifaromania si Fifa ! Un patch pentru plase sau vreo configuratsie ceva nu puteti face ? Ca deeba se misca plasa aia cand dau gol :| Parqa e din sarma ca la mine la sc )) [ Hadeti va rog frumos un raspuns ] Patch nets ??
Sincer nu mi se par asa rigide plasele.Chiar sunt foarte bune.Pai cand dai un gol vrei sa se intinda plasa pana la primul rand de scaune?
Sunt destul de ok.
La fifa manager intradevar este o problema cu plasele ca in mometul in care dai gol parca se izbeste mingea de un perete.Daca ar fi plase ca in fifa as fi foarte multumit.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:08 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL