INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Sporturi

Reply
 
Thread Tools
Old 14-08-2004, 06:09 PM   #1
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

cum de nu exista topicul asta deja ?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline   Reply With Quote
Old 14-08-2004, 06:54 PM   #2
Tuby
tzac pac..
 
Tuby's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Bucharest
Tuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to Tuby
Default

Acum exista
Ma gandesc ca doar pe la gimnastica...si innot impuscam niste medalii...si poate box....in rest..lasam si la altii :P
De exemplu azi la scrima castigatorul de acum 4 ani (un roman..imi scapa numele) a fost eliminat din sferturi..
Tuby is offline   Reply With Quote
Old 14-08-2004, 07:12 PM   #3
danutz_andrey
Guest
 
Default

Cred ca te referi la Covaliu,parca asha il cheama.....si ma mir,deja a fost eliminat?Mare pacat...
Mai avem sanse la medalie la tenis de masa,si cam atat.
  Reply With Quote
Old 14-08-2004, 08:49 PM   #4
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

cred ca o sa luam cu greu ceva medalii anul acesta, doar la gimnastica si canotaj zic eu ca avem sanse reala, pacat ca la alte sporturi (si de echipa) nu avem reprezentati (ma refer la handbal in special)
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 14-08-2004, 08:56 PM   #5
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

mda...
mai aveam sanse reale la impuscat dar Babii a fost eliminat azi
sa nu uitam de Judo unde una dea noastra a fost eliminata in semifinale de o japoneza dupa care a pierdut si finala mica...macar un bronz acolo daca luam
iar la inot 2 de`ai nostrii nu au reusit sa ajunga in finala

vestea buna e ca la vasle am reusit sa ne calificam in finala cu 2 fete la o distanta de 12 secunde...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline   Reply With Quote
Old 14-08-2004, 10:43 PM   #6
Ady
Member
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucharest
Ady is on a distinguished road
Default

voi pe ce posturi va uitati la olimpiada?
se pare ca in seara englezii au luat argintul la sarituri in apa pentru prima oara dupa 1960 !!!!!!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Ady is offline   Reply With Quote
Old 14-08-2004, 10:46 PM   #7
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

pai azi toata ziua pe tvr-uri a dat din JO
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline   Reply With Quote
Old 15-08-2004, 01:25 PM   #8
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

mie imi pare rau de tot de Dragos Coman de la inot care nu a reusit sa se califice , pacat ca era bun . Il stiu de cand am facut generala mai vorbeam cu el
Cand eu eram a 7 el era parca a 11

Bafta Romanilor si sper ca la gimnastica la fete sila baieti sa le scoatem sportul asta din cap
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 15-08-2004, 04:08 PM   #9
Ady
Member
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucharest
Ady is on a distinguished road
Default

m-am uitat si yo azi la atletism la fete si aia le dadeau numai pe americance
ce nesimtiti
parca ar primi bani in plus dak le arata numai pe alea
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Ady is offline   Reply With Quote
Old 15-08-2004, 07:12 PM   #10
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

probabil vroiai sa scrii gimnastica nu atletism...

e bine ca ne`am calificat in finala si cu baietii si cu fetele (de pe primu loc )
poimaine e finala unde sper sa luam cateva medalii ca pana acum e seceta in celelalte sporturi
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:32 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL