INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 12

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 24-04-2012, 04:09 PM   #61
pufosu
Member
 
Join Date: Feb 2008
pufosu is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by derrick88 View Post
se pare ca a aparut expansion pack pentru uefa euro 2012.am jocul original si care e chestia pana la urma trebuie sa mai dau ceva bani ca sa pot avea acces la expansion pack euro 2012?
Da, trebuie sa cumperi si DLC-ul, fie el pe PC, Xbox360 sau PS3.
pufosu is offline   Reply With Quote
Old 24-04-2012, 05:14 PM   #62
derrick88
Member
 
derrick88's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Location: resita
derrick88 can only hope to improve
Default

astia nu stiu decat sa ia bani de la lume.:|
derrick88 is offline   Reply With Quote
Old 24-04-2012, 07:10 PM   #63
Razvee
Member
 
Razvee's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucharest
Razvee is on a distinguished road
Default

Bai de 3 pagini citesc numai commenturi de la oameni frustrati care se tot cearta pe subiectul PC vs PS3 vs XBOX.... Ce ar fi daca se sesizeaza un moderator si muta discutia in OFFTOPIC..sa se balacareasca cat vor acolo...

Vreau si eu sa vad commenturi despre acest DLC, cum se achizitioneaza (am inteles ca trebuie sa intri in joc si iti apare acolo download), daca l-a instalat cineva. Mi se pare cam ciudata modalitatea de abordare a acestui titlu dedicat Campionatului European.
Ma intereseaza subiectul si chiar eram curios daca sa optez pentru varianta de PC sau PS3 (detin ambele). Sunt curios daca exista diferente si cum e mai accesibil de procurat.

Sa auzim de bine!
Razvee is offline   Reply With Quote
Old 24-04-2012, 07:18 PM   #64
kicsihari23
Member
 
kicsihari23's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
kicsihari23 is on a distinguished road
Default

pretul acestui DLC este unul foarte mare, fifa 12 costa 20 de euro si un DLC care nu aduce nimic in materie de gamplay ci doar face un nou "tournament mode" si cateva stadioane noi costa tot 20 de euro, nu mi se pare corect sa trebuiasca sa platesti iar o asemenea suma. Din cauza asta nu voi cumpara DLC-ul, e mult prea scump pentru ceea ce ofera, oare cand va aparea pe torrente DLC-ul?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
kicsihari23 is offline   Reply With Quote
Old 24-04-2012, 07:37 PM   #65
AdryanSteaua
Banned
 
AdryanSteaua's Avatar
 
Join Date: Aug 2011
AdryanSteaua will become famous soon enough
Default

care ar putea sa-mi zica si mie parola de la euro 12
AdryanSteaua is offline   Reply With Quote
Old 24-04-2012, 07:47 PM   #66
Razvee
Member
 
Razvee's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucharest
Razvee is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by AdryanSteaua View Post
care ar putea sa-mi zica si mie parola de la euro 12
Nu exista torrent cu DLC EURO 2012. Ce luati voi cu parole sunt FAKE-uri..asa ca aveti grija mai bine asteptati.

Ca idee, pentru cei cu PS3, exista un TRIAL VERSION pe PLAYSTATION STORE. Se poate lua si incerca sa vedeti care e atmosfera.
Razvee is offline   Reply With Quote
Old 24-04-2012, 08:46 PM   #67
Bogdy43
Member
 
Bogdy43's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Arad
Bogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud of
Default

Quote:
Originally Posted by kicsihari23 View Post
fifa 12 costa 20 de euro
Daca te referi la EA Store,el costa 50 de euro,este redus la 25 doar pt. o perioada.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Legenda - Argint
Turneul anului - Bronz(A-League)
Bogdy43 is offline   Reply With Quote
Old 24-04-2012, 08:51 PM   #68
Razvee
Member
 
Razvee's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucharest
Razvee is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Bogdy43 View Post
Daca te referi la EA Store,el costa 50 de euro,este redus la 25 doar pt. o perioada.
Exista o promotie in derulare tocmai ca sa atraga lumea sa cumpere FIFA12 impreuna cu EURO 2012. Va fi valabila cateva zile. Nu puteau sa scoata un DLC la acelasi pret cu jocul, insa acuma cei care au avut FIFA12 piratat sau nu au avut pot achizitiona jocul original + DLC-ul la pretul jocului original FIFA12. Totul tine de marketing
Razvee is offline   Reply With Quote
Old 24-04-2012, 10:09 PM   #69
sergiu93
Member
 
Join Date: Oct 2009
sergiu93 is on a distinguished road
Default

mi se pare absurd sa dau 80 si ceva de lei pe un dlc cand pe joc in sine am dat 100, nu se merita cateva stadioane si kituri, nu are nimic deosebit.
sergiu93 is offline   Reply With Quote
Old 24-04-2012, 10:53 PM   #70
Theo1948
Member
 
Theo1948's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Oltenita
Theo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant future
Send a message via Yahoo to Theo1948
Default

L-am incercat acum cateva minute. Daca nu va asteptati la nimic spectaculos, nu dezamageste deloc. Reda destul de bine atmosfera turneului final, in special datorita comentariului. Costa 16 euro, la fel ca majoritatea DLC-urilor care au aparut in ultimul timp. Eu inca astept o varianta fizica.
Theo1948 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:33 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL