INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 12

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 02-10-2011, 12:16 PM   #1
pyg29
Member
 
Join Date: Jan 2011
pyg29 is an unknown quantity at this point
Default Cariera Fifa 12

Salut am si eu o problema cand ma joc la manager mode termin campionatul pe un loc de cupa europeana da sezonul viitor nu imi da sa joc nici in ucl nici in europa league stie cineva de la ce poate fi
pyg29 is offline   Reply With Quote
Old 02-10-2011, 12:19 PM   #2
messi10.alex
Member
 
Join Date: May 2011
messi10.alex has a little shameless behaviour in the past
Default

sigur ai terminat campionatul pe un loc de cupa europeana?
messi10.alex is offline   Reply With Quote
Old 02-10-2011, 12:24 PM   #3
pyg29
Member
 
Join Date: Jan 2011
pyg29 is an unknown quantity at this point
Default

sigur sigur de exemplu am terminat cu manchester united pe locul 3 si cu psg pe locu 2 dar n-am indeplinit cerintele contractului eu la asta ma gandesc adica cu manchester si psg ziceau sa castig campionatul
pyg29 is offline   Reply With Quote
Old 02-10-2011, 04:07 PM   #4
reMMMuseL
Member
 
reMMMuseL's Avatar
 
Join Date: May 2011
reMMMuseL is an unknown quantity at this point
Default

am si eu o problema cu manager mode,am jucat amicalele super cupa cu barca[eu fiind la real[ un meci de campionat si azi cand sa intru in cariera mi-a iesit fara sa imi dea nici un fel de eroare!
stie cineva de ce??
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Boboc
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reMMMuseL is offline   Reply With Quote
Old 02-10-2011, 04:55 PM   #5
cata cfr
Member
 
cata cfr's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Cluj-Napoca, Jamaica
cata cfr is just really nicecata cfr is just really nicecata cfr is just really nicecata cfr is just really nice
Default

UCL se numeste defapt Champions Cup... in FIFA 12
__________________
Quote:
"Stiu ca ati venit sa ma omoriti. Trageti, veti ucide doar un om"


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
cata cfr is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2011, 10:42 AM   #6
ktlin84
Member
 
Join Date: Oct 2011
ktlin84 is on a distinguished road
Thumbs up F tare comparativ cu Fifa 11

Cred ca aici e cel mai potrivit loc sa postez legat de virtual pro pt ca include si modul Career.
Cea mai misto diferenta la modul career mode comparativ cu Fifa 11, este ca poti alege sa joci Career mode (as a player, as a manager, as player / manager). La fifa 11 am jucat f mult Be a pro, chestia nasoala e ca erai limitat la 4 sezoane, iar acum (nu sunt f sigur de asta) modul Career Mode (as a player) iti da sansa sa joci mai mult de atat (asa cred odata ce nu iti zice nimic ca ai fi limitat). Am ramas frumos impresionat de modul in care sunt adaugate stiri le gate de club/transferuri si alte chestii.
De ex eu am inceput sa joc la Udinese (joc la profesional), am inceput sa joc ca varf de creatie, am marcat 9 goluri si am dat 5 pase de gol si am obtinut o medie a notelor de 7.8. La finalul sezonului antrenorul a zis ca e multumit de mine si ca si-ar dori sa raman in continuare (aveam valoare de 1.3 mil de euro). In iarna nu am primit nici o oferta de transferuri (nush daca poti primi sau nu atunci) dar in vara am primit mai multe oferte printre care si de la Real Madrid, normal ca m-am transferat acolo. Diferenta a fost simtita de la inceput, felul cum te angajeaza in anumite faze coechipierii, e diferenta intre o echipa mai slabuta si una mai buna (cu toate ca sunt dexzamagit de aparare, am jucat in preliminariile Euro League cu echipa de 2,5 stele ai au avut posesie 64% iar aparatorii mei doar se plimbau pe langa ei si foarte rar incercau deposedari). Dupa 4 meciuri, pe final de meci, stamina era la pamant si am sprintat spre poarta adverasa si m-am accidentat. Nu am fost disponibil 3 luni.
Sincer sunt foarte multumit de cum e jocul acum (cel putin la modul in care il joc eu). Iti ofera o idee de realitate prin accidentari, prin faptul ca antrenorul te odihneste daca esti f obosit, prin faptul ca iti poti vedea valoarea pe piata, stirile si gameplay-ul (la gameplay poate sunt mai impresionat si pt ca mi-am luat un gamepad calumea ).
Per ansamblu Fifa 12 RULES !!!
ktlin84 is offline   Reply With Quote
Old 15-10-2011, 07:32 PM   #7
ducku
Member
 
ducku's Avatar
 
Join Date: Oct 2011
ducku is on a distinguished road
Default

eu am alta problema...cand dau kick off si restul merge totul perfect...dar la cariera se vede totul gri... ceva pareri?
ducku is offline   Reply With Quote
Old 22-10-2011, 11:27 AM   #8
Alexinho10
Member
 
Join Date: Oct 2011
Alexinho10 is on a distinguished road
Default

Quote:
Salut am si eu o problema cand ma joc la manager mode termin campionatul pe un loc de cupa europeana da sezonul viitor nu imi da sa joc nici in ucl nici in europa league stie cineva de la ce poate fi
Asta mi se intampla si mie stie cineva dc?
Alexinho10 is offline   Reply With Quote
Old 24-10-2011, 07:00 PM   #9
cccatalyn
Member
 
Join Date: Oct 2011
cccatalyn is on a distinguished road
Default

salut am si eu o problema la fel ca a lui reMMMusel va rog daca ti putea sa ma ajutati
cccatalyn is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2011, 01:40 PM   #10
mihai_alexandru10
Member
 
Join Date: Dec 2009
mihai_alexandru10 is on a distinguished road
Default

Va salut am si eu o problema,editez jucatorii in edit player din joc, salvez editarea, si dupa ce termin de editat jucatorii cum vreau eu cu ghete de care vreau jambierele mai sus mai jos etc...
Vreau sa joc in cariera la manager si acolo nu imi raman jucatori editati, din ce cauza?

Si se salveaza editarea Jucatorilor ca, cand joc amicale jucatori sunt editati cum vreau eu da in manager nu raman editatii.
Astept raspunsul din ce cauza?
mihai_alexandru10 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:32 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL