INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 12 > Editare

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 21-07-2012, 08:08 PM   #1
CasT
Member
 
CasT's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Braşov
CasT is on a distinguished road
Default CasT`s Minikits

Salutare, am revenit dupa o perioada indelungata pe forumul FifaRomania, si tot odata voi reveni si in editare, va voi prezenta mai jos primul meu minikit dupa o lunga perioada in care nu am mai facut nimic legat de editare.

Steaua București - Minikit deplasare
Sezon 2012/2013




Sper sa va placa, daca gasiti ceva ce nu am facut bine la minikit, sa-mi spuneti si voi repara. , voi revenii cu mai multe minikits data viitoare.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
CasT is offline   Reply With Quote
Old 22-07-2012, 10:12 AM   #2
Luis_Figo
Member
 
Luis_Figo's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Location: Constanta
Luis_Figo has a spectacular aura aboutLuis_Figo has a spectacular aura about
Default

In primul rand echipamentul Stelei e in doua culori, galbenul de jos nu urmeaza cusatura, ai o linie in partea stanga pe guler, iar in jurul stemei nu e griul ala. Incearca sa adaugi si restul detaliilor, cum ar fi cusaturile si T-ul ala de cauciuc de la umeri, chiar si steaua aia din interiorul gulerului.
Uite aici poze in detaliu cu echipamentul: http://www.facebook.com/media/set/?s...al_comments=76
Btw, unde apar minikit-urile in FIFA 12, ca acolo cand alegi echipamentul la meci, au facut ca la PES, sa apara jucatorul... ?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Luis_Figo is offline   Reply With Quote
Old 22-07-2012, 11:21 AM   #3
CasT
Member
 
CasT's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Braşov
CasT is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Luis_Figo View Post
In primul rand echipamentul Stelei e in doua culori, galbenul de jos nu urmeaza cusatura, ai o linie in partea stanga pe guler, iar in jurul stemei nu e griul ala. Incearca sa adaugi si restul detaliilor, cum ar fi cusaturile si T-ul ala de cauciuc de la umeri, chiar si steaua aia din interiorul gulerului.
Uite aici poze in detaliu cu echipamentul: http://www.facebook.com/media/set/?s...al_comments=76
Btw, unde apar minikit-urile in FIFA 12, ca acolo cand alegi echipamentul la meci, au facut ca la PES, sa apara jucatorul... ?
Nu am lucrat foarte mult la Minikit, griul de pe stema este asa de efect iar minikit l-am facut ca nu aveam ce face, stiu ca nu apare niciun minikit in fifa 12 dar eu la asta ma pricepeam cat de cat, la kituri nu prea ma pricep
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
CasT is offline   Reply With Quote
Old 22-07-2012, 02:24 PM   #4
Luis_Figo
Member
 
Luis_Figo's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Location: Constanta
Luis_Figo has a spectacular aura aboutLuis_Figo has a spectacular aura about
Default

Ok, daca vrei sa mai continui cu minikit-urile ia in considerare ce ti-am spus si baga mare.
In Creation Master apar si minikit-urile, si ma gandeam ca poate apar si in joc pe undeva.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Luis_Figo is offline   Reply With Quote
Old 22-07-2012, 02:34 PM   #5
stefan
Guest
 
Default

In joc apar minikituri doar in modul Online deci daca vrei sa faci minikituri fa pentru echipele care sunt in FIFA.
  Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:02 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL