INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 21-11-2009, 06:58 PM   #121
BughyRy
Member
 
BughyRy's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Baia Mare, Romānia
BughyRy will become famous soon enoughBughyRy will become famous soon enough
Default

Ce windows ai?
__________________
Thierry Henry for life !! Alez Henry !


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
BughyRy is offline   Reply With Quote
Old 22-11-2009, 10:50 AM   #122
sergiu93
Member
 
Join Date: Oct 2009
sergiu93 is on a distinguished road
Default

as vrea sa ma ajutati si pe mine va rog frumos,de curand am avut probleme cu calculatorul si am fost nevoit sa-l rebutez,mi-am reinstalat fifa 10 si nu pot juca online,adica intru in meniu la online game modes si cand vreau sa selectez o optiune din meniu imi da eroare:
http://www.postimage.org/image.php?v=aVWY1Xr

am windows xp sp3,internet prin fibra optica...nu am nici un patch instalat!VA ROG AJUTATI-MA!MULTUMESC!

p.s.:mentionez ca pana sa rebutez pc-ul puteam juca fifa10 si online si la direct ip,acum pot juca doar la direct ip!

Last edited by sergiu93; 22-11-2009 at 04:27 PM.
sergiu93 is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2009, 11:00 PM   #123
sergiu93
Member
 
Join Date: Oct 2009
sergiu93 is on a distinguished road
Default

ma poate ajuta cineva?imi tot apare porstia aia de eroare cu don't send cand dau la online game modes,ce-i de facut?am instalat Adobe Shockwave Player si nimic ZERO!
Va rog frumos ajutati-ma,ma simt asa de frustrat si stresat ca nu pot juca online!
sergiu93 is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2009, 11:09 PM   #124
BughyRy
Member
 
BughyRy's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Baia Mare, Romānia
BughyRy will become famous soon enoughBughyRy will become famous soon enough
Default

reinstaleaza fifa, sterge registrii legati de fifa, sterge salvarile, instaleaza ultimele drivere video.
__________________
Thierry Henry for life !! Alez Henry !


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
BughyRy is offline   Reply With Quote
Old 24-11-2009, 04:02 PM   #125
sergiu93
Member
 
Join Date: Oct 2009
sergiu93 is on a distinguished road
Default

am rezolvat,greseala a fost a mea cand am umblat la fifa10.exe am dat click dreapta si bifasem sa ruleze pentru windows 98/me am debifat si merge!MIRACOL!
sergiu93 is offline   Reply With Quote
Old 25-11-2009, 12:09 AM   #126
cosminu99
Member
 
Join Date: Nov 2009
cosminu99 is on a distinguished road
Default fifa de toata jena....

deja ma satur sa ma joc online,chiar daca acesta a fost considerentul de a-mi cumpara fifa10 original,dar se pare ca in modul online din 10 jucatori care pierd 8 iasa fortat fara a imi da seama cum reusesc asta si nu imi contoizeaza meciurile...cand apare vre-un patch impotriva lasilor sau cand ca daca mai e mult arunc la gunoi fifa si caut alt joc de fotbal...sau ma reprofilez pe alte jocuri...
cosminu99 is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2009, 09:09 AM   #127
vlad_floryn_FIFA
Member
 
vlad_floryn_FIFA's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
vlad_floryn_FIFA is on a distinguished road
Default

Este o alta tampenie a jocului....si eu daca ies dintr-un meci sunt slabe sanse sa contorizez o infrangere.
vlad_floryn_FIFA is offline   Reply With Quote
Old 30-11-2009, 10:40 AM   #128
El Ninio Torres
Member
 
El Ninio Torres's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Location: Romania / Bucuresti
El Ninio Torres can only hope to improve
Send a message via Yahoo to El Ninio Torres
Default

gata fratilor...fifa 10 a luat sfarsit....e o gluma de joc.....la care cei de la EA nici nu s-au chinuit mai mult de 2 luni........ganditiva sau mai degraba rugativa la Dumnezeu ca 2011 sa fie mai de doamne ajuta......daca nu 2012 e ultima lor sansa deoarece vine apocalipsa si nu mai au timp pana in 2020 sa treaca si ei la Next-Gen
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
El Ninio Torres is offline   Reply With Quote
Old 30-11-2009, 06:45 PM   #129
BughyRy
Member
 
BughyRy's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Baia Mare, Romānia
BughyRy will become famous soon enoughBughyRy will become famous soon enough
Default

ne-a facut placere sa te avem printre noi
__________________
Thierry Henry for life !! Alez Henry !


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
BughyRy is offline   Reply With Quote
Old 03-12-2009, 12:56 AM   #130
jacko
Member
 
jacko's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: CV
jacko is just really nicejacko is just really nicejacko is just really nicejacko is just really nice
Send a message via Yahoo to jacko
Default

un gameplay incalcit&enervant...chiar dinamica jucatorului&fizica mingii par nefinisate...din 5"loading"screen,daca apuc un meci...raspunsul la comanda tastelor extrem de greoi...a,ca intotdeauna,toata lumea alege barcelona,manchester,milan,real madrid...sunt amator de fifa,dar gameplay'ul nu ma incanta...
jacko is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:30 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL