INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 23-08-2006, 11:30 PM   #101
ionut_blue_lion
Member
 
Join Date: Mar 2006
ionut_blue_lion is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to ionut_blue_lion
Default

pai daca are la semnatura SILENZIO STAMPA cum ai vrea sa`l vada lumea daca nu posteaza?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ionut_blue_lion is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2006, 07:21 PM   #102
pikciu
violetul
 
pikciu's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Pitesti
pikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to pikciu Send a message via Skype™ to pikciu
Default

am auzit ca netoiu va fi cercetat penal pentru vanzarea Craiovei in 2002. Cred ca e o veste foarte buna pentru voi, pentru ca stiu ce ura ii purtati "comandantului"...
__________________
A tot schimbat, de zeci de ori
Īn cariera-i agitată
Şi fanioane, şi-antrenori,
Dar clubul Argeş niciodată.
pikciu is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2006, 06:27 AM   #103
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

O veste buna pt intreg fotbalul romanesc si daca se va face ceva desii sunt slabe sanse, poate o sa scapam de un gunoi.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2006, 11:41 AM   #104
sisu_stelistul
Member
 
sisu_stelistul's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Bucuresti
sisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to sisu_stelistul
Default

Decat sa-i vinda echipa lui Staicu, mai bine o tinea el, nu?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sisu_stelistul is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2006, 04:53 PM   #105
d'AmpezzO
Member
 
Join Date: Apr 2006
d'AmpezzO is on a distinguished road
Send a message via AIM to d'AmpezzO Send a message via MSN to d'AmpezzO Send a message via Yahoo to d'AmpezzO
Default

Etapa a 6-a, Craiova a jucat in deplasare la Bistrita. Primul 11 al Universitatii a fost: Mircea - Velcovici, Dorele, Mitchell, Dananae - Craciunescu , Stavaru, Stanga, Saceanu - Pirvu si Braid. Singurul gol al Universitatii si primul sau gol in divizia A a fost marcat cu capul de catre Mitchell, care intra in lista de marcatori a noastra printre: Pirvu,Saceanu,Rose,Dina. Din nefericire pentru noi si pentru circa 100 de suporteri veniti sa vada meicul din tribunele stadionului Gloria , Universitatea Craiova pierde in fata Bistritei cu scorul de 4-1.
Schimbari: Rose in locul lui Stanga, Dina in locul lui Braid, Gargalie in locul lui Craciunescu accidentat.
Tristete mare la craiova 8 goluri primite in 2 meciuri, si etapa viitoare intalnim Poli Iasi
__________________
07238879773321749
d'AmpezzO is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2006, 05:09 PM   #106
ScorpionX
Member
 
Join Date: Mar 2003
Location: Craiova
ScorpionX is on a distinguished road
Default

E groaznica situatia, mai ales cand te gandesti ca si Pandurii au batut pe Gloria. Probabil ca Mititelu va veni iar cu o declaratie frumoasa de genul:
"Nu-i nimic. Noi am jucat mai bine si am avut mai multe ocazii, plus ca si arbitrul a tras cu ei. Echipa este inca tanara si are nevoie de meciuri si de sustinere. Media echipei este de doar 22 de ani, va promit eu ca in urmatoarele etape vom bate, iar la finalul sezonului vom fi in primele 5 echipe!"
O asemenea declaratie dupa o asemenea umulinta ne-ar umple dinou de "optimism".
Pt echipa asta nu face nimeni nimic....Asta n-ar doi lei in buzunar...Si lautarul de la primarie ii blocheaza pe cei care ar dori sau si-ar fi dorit sa faca ceva pt echipa.
Sa speram ca "marele" nostru patron mititel isi va da jos ochelarii aia obscuri si va vedea si el realitatea...
Eu nu stiu cum s-ar putea uita in ochii baietilor care s-au dus pana acolo sa incurajeze echipa si sa-i amageasca iarasi.
__________________
SUNTEM CEI MAI BUNI DINTRE ROMANI,
SUNTEM OLTENI,
SI INTODEAUNA VOM STRIGA
HAI CRAIOVA!
ScorpionX is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2006, 05:39 PM   #107
yahoo
김정일
 
yahoo's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: North Korea
yahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to behold
Send a message via MSN to yahoo Send a message via Yahoo to yahoo
Default

Quote:
Originally posted by ScorpionX@Sep 10 2006, 06:09 PM
E groaznica situatia, mai ales cand te gandesti ca si Pandurii au batut pe Gloria.
Voi chiar credeti ca Pandurii au castigat corect cu Gloria?! Pai mafiotul ala de condescu la cati bani a bagat ca sa ramana in I, nici nu m-ar mira sa-i fi dat si lui padureanu. Acolo e fieful mafiotilor, coruptiei.
yahoo is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2006, 05:43 PM   #108
pikciu
violetul
 
pikciu's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Pitesti
pikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to pikciu Send a message via Skype™ to pikciu
Default

e groasa situatia si la voi, si la noi. pai avem conduceri foarte bune, ce au cumparat jucatori foarte buni... vrajeli. sa speram ca ne revenim si unii si altii, ca doar noi suntem ultimele 2 campioane ale provinciei.
__________________
A tot schimbat, de zeci de ori
Īn cariera-i agitată
Şi fanioane, şi-antrenori,
Dar clubul Argeş niciodată.
pikciu is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2006, 09:23 PM   #109
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

Sa revina Ionescu , Costea si Ciuca !! si atunci va fi diferit . Oricum ce s-a intamplat azi a fost de toata jena , apararea a fost inexistenta , noroc cu Bornescu ca altfel se termina de la 6-1 in sus
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 10-09-2006, 09:29 PM   #110
d'AmpezzO
Member
 
Join Date: Apr 2006
d'AmpezzO is on a distinguished road
Send a message via AIM to d'AmpezzO Send a message via MSN to d'AmpezzO Send a message via Yahoo to d'AmpezzO
Default

Ciuca va revenii in retur, in meciul cu Iasiul se poate ca Andrei si Costea sa joace, sa-l vedem in sfarsit ce poate pe Florin, chiar daca l-a antrenamente el confirma statutul de golgeter. Noroc si ne-noroc cu Mircea, nu stiu daca ai vazut golul 3 si 4, au fost ca in curtea scolii. De la meciul cu Rapid Mircea nu a mai confirmat la asemenea nivel de forma.
Sper sa nu ratez meciul cu Iasiul si deja imi fac programari pentru sfrasitul de saptamana urmator.
__________________
07238879773321749
d'AmpezzO is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
alearga dina, anti mititelu, craiova maxima, oblemenco


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:33 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL