INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Alte jocuri de fotbal > Pro Evolution Soccer / Winning Eleven

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 14-06-2009, 11:27 AM   #1
Caly
Member
 
Join Date: Dec 2007
Location: Dej
Caly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond repute
Default Caly's Career



Inceputul

Tensiunea plutea in aer. Nimeni nu misca ... Stateam in aeroport asteptand. Parca asteptam de un secol, nu doar de 30 min. Timpul trecea greu, iar caldura devenea incet insuportabila...
Dupa inca o ora de asteptat, timp in care studiam temeinic o brosura a sosit si anuntul. Avionul catre Nord-Estul Angliei, catre Newcastle era gata de plecare. Eram foarte tensionat, deoarce urma sa fie prima mea echipa din cariera de antrenor. Imi vine in minte ultima mea vizita din Newcastle, meciul dintre FC Twente si Newcastle United, din Cupa Intertoto. Jucam la Twente pe atunci, dar din pacate am pierdut meciul cu 2-0.
Acum urmeaza sa revin pe St. James Park, dar de data aceasta ca antrenor principal al echipei Newcastle United. Calatoria a fost foarte scurta, deoarece am dormit pe tot parcursul ei.
In sfarsit am ajuns. Stau in fata stadionului si privesc cerul. Sunt nerabdator, dar si un pic speriat. Va fi prima mea echipa, abia astept. Inainte sa ma dezmeticesc, in fata mea si-a facut aparitia directorul Derek Llambias, care m-a condus pe stadion. Am facut un scurt tur al impunatorului stadion St. James, iar apoi am mers in biroul principal pentru a semna un contract pe 2 ani cu Newcastle United, ca antrenor principal.

Echipa tocmai a retrogradat in liga secunda, iar eu mi-am ales obiectivul principal: promovarea in prima liga (adica clasarea pe locurile 1-3). Oricum, un obiectiv second, care nu va fi facut public este castigarea Cupei D2.

Liga Secunda contine urmatoarele echipe :


Iar lotul de care dispun la acest moment este urmatorul:




-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------

Game Settings/Menu
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Caly is offline  
Old 14-06-2009, 12:01 PM   #2
reikko26
Nick vechi: John_Terry
 
reikko26's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Bacău
reikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nice
Default

Frumos, foarte frumos
__________________
Origin: Reikko26

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reikko26 is offline  
Old 14-06-2009, 06:42 PM   #3
Caly
Member
 
Join Date: Dec 2007
Location: Dej
Caly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond repute
Default

Primele 3 meciuri ... 3 victorii din 3 Un inceput perfect!

__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Caly is offline  
Old 15-06-2009, 04:09 PM   #4
Cris
Guest
 
Default

I-a durut pe cei de la Cluj acel 5-0.Bafta in continuare!
 
Old 17-06-2009, 11:49 PM   #5
Daryan01
Member
 
Join Date: Oct 2008
Daryan01 is on a distinguished road
Default

Bravo =D> Succes in continuare
Daryan01 is offline  
Old 23-06-2009, 12:43 PM   #6
Caly
Member
 
Join Date: Dec 2007
Location: Dej
Caly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond repute
Default

Cam asa arata clasamentul dupa 5 etape. Intre timp, ne-am descurcat perfect in cupa trecand de Steaua si calificandu-ne pentru sferturi.

__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Caly is offline  
Old 23-06-2009, 01:06 PM   #7
Varaloi
Guest
 
Default

Imi place ca esti fix la egalitate cu Zenit
 
Old 23-06-2009, 04:47 PM   #8
Caly
Member
 
Join Date: Dec 2007
Location: Dej
Caly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by Varaloi View Post
Imi place ca esti fix la egalitate cu Zenit
Si eu m-am mirat cand am vazut clasamentul. Oricum peste vreo 2 sau 3 etape urmeaza meciul direct si acolo cred ca se va face departajarea (daca nu mai repede, cine stie..)
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Caly is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:21 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL