INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 09

Reply
 
Thread Tools
Old 15-01-2009, 10:39 AM   #1
daci
Nick vechi: Dacy
 
daci's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
daci has a little shameless behaviour in the past
Default Jucatori buni si ieftini

Haideti sa scriem aici ce jucatori buni am gasit si sunt ieftini
__________________
viziteaza:

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
daci is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2009, 12:05 AM   #2
camirez
Member
 
camirez's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
camirez is on a distinguished road
Default

nu cunosc foarte multi dar stiu unul si bun pe care l-am descoperit in Ecuador :CRISTIAN BENITEZ - super atacant - golgeter inascut - tanar - ieftin, il iei cu 3 mil Euro. La prima vedere poate nu arata cine stie ce dar luati-l si va veti convinge. Garantez pt el
camirez is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2009, 12:43 AM   #3
iulian_brutus
Member
 
iulian_brutus's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Dragalina Megapolis
iulian_brutus is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by camirez View Post
nu cunosc foarte multi dar stiu unul si bun pe care l-am descoperit in Ecuador :CRISTIAN BENITEZ - super atacant - golgeter inascut - tanar - ieftin, il iei cu 3 mil Euro. La prima vedere poate nu arata cine stie ce dar luati-l si va veti convinge. Garantez pt el
si eu l-a, luat pr brnitez de vreo 2 ori(in anglia si in germania) dar de fiecare data dupa 6 luni l-am vandut ca nu juca bine.
jucator bun este gustavo bou care joaca prin argentina . are max 21 de ani 4 stele talent si joaca ff bine . are clauza de aprox. 5mil euro si in primele 6 luni o sa-i creasca valoarea la peste 11 mil euro
__________________
RESPECT
iulian_brutus is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2009, 08:10 AM   #4
Florinel1984
Member
 
Florinel1984's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucuresti
Florinel1984 is an unknown quantity at this point
Default

Eu zic ca mai exista un thread pe tema asta si ca ar trebui sa postam acolo, nu sa deschidem 100.
__________________
D I N A M O F O R E V E R ! ! !
Florinel1984 is offline   Reply With Quote
Old 30-01-2009, 09:18 PM   #5
gosu
Member
 
Join Date: Jan 2007
gosu is on a distinguished road
Default

Depinde de echipa, sistem, modul de a juca. Eu sunt in al doilea sezon cu Hoffenheim in Germania, l-am luat in prima iarna si intr-un retur a reusit sa dea 17 goluri devenind golgeter. In al doilea sezon a inscris mai putin, cam 5 goluri in 10 partide.
gosu is offline   Reply With Quote
Old 30-01-2009, 11:19 PM   #6
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by iulian_brutus View Post
si eu l-a, luat pr brnitez de vreo 2 ori(in anglia si in germania) dar de fiecare data dupa 6 luni l-am vandut ca nu juca bine.
jucator bun este gustavo bou care joaca prin argentina . are max 21 de ani 4 stele talent si joaca ff bine . are clauza de aprox. 5mil euro si in primele 6 luni o sa-i creasca valoarea la peste 11 mil euro
Cred ca vroiai sa spui, nivel 8 al talentului!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:18 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL