INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Sporturi

Reply
 
Thread Tools
Old 11-09-2012, 09:33 AM   #521
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by Cătălin View Post
S-au intamplat multe in ultima vreme in lumea tenisului. Andy Roddick s-a retras, Andy Murray a castigat titlul olimpic, iar Rafa Nadal are mari probleme la genunchi. Cam astea ar fi cele mai importante stiri.

In alta ordine de idei, in aceasta seara e si finala masculina de la US Open. Murray-Djokovic. Nu pot sa zic ca am un favorit, dar parca as vrea sa castige britanicul.
Hr hrm ... si Federer ? A castigat Wimbledon-ul si a redevenit numarul 1 mondial depasindu-l astfel si pe Sampras la numarul total de saptamani in fruntea clasamentului, stabilind un nou record.

Am repostat pe forum dupa o perioada mai lunga de absenta , doar pentru ca s-a redeschis acest topic. Foarte frumoasa finala de aseara, recunosc ca n-am vazut-o in intregime insa primele 3 seturi au fost bune de tot. M-am bucurat pentru Murray cand am vazut ca a castigat, mai ales in 5 seturi, de la 2-2 clar Djokovic avand prima sansa. Intr-un fel parca nu merita asa mult britanicul, jocul lui e unul de uzura , mai mult returneaza si asteapta greseala adversarului, insa de data aceasta a avut mult de muncit cu Djokovic. Sunt curios ce era in mintea lui dupa ce sarbul l-a egalat la seturi... Oricum, tot respectul ca a reusit sa faca fata presiunii.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Razor is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2012, 10:01 AM   #522
kevin10
Member
 
kevin10's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Piatra - Neamt
kevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to behold
Default

Nole a inceput sa se trezeasca mai ales pe la sfarsitul setului 2. Cand a facut re-break am zis ca poate, poate. Murray a stiut sa profite de greselile sarbului. Imi pare rau de acest deznodamant..
kevin10 is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2012, 10:06 AM   #523
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default

Asta stie Murray cel mai bine, sa profite de greselile adversarilor. De aceea nici mie nu mi-e prea simpatic, insa de data aceasta nu-mi pare rau, a suferit si el destule infrangeri in finale, nu vroiam sa mai aiba parte de inca una.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Razor is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2012, 11:23 AM   #524
Cătălin
Nick vechi: cata_dinamo
 
Cătălin's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Cătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant future
Default

L-am subestimat pe Murray. Credeam ca va ceda psihic dupa ce Djokovic l-a intors, el avand un adevarat complex in finalele de mare slem, dar se pare ca n-a fost asa. Probabil urmatoarea sa tinta va fi castigarea turneului de la Wimbledon, in fata propriilor fani.
__________________
DARUIRE
IUBIRE
NOROC
ALTRUISM
MAGIE
ONOARE
Cătălin is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2012, 06:42 PM   #525
kevin10
Member
 
kevin10's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Piatra - Neamt
kevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to behold
Default

Si va reusi oare ?!
kevin10 is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2012, 08:58 AM   #526
Raz3
Member
 
Join Date: Jul 2012
Raz3 is on a distinguished road
Default

Sincer nu-mi prea place de Djocovic deci m-am bucurat ca a castigat Murray...Nu am vazut decat primele 3 seturi dar m-am bucurat cand am vazut cine a castigat!
__________________
Diavol Rosu
Raz3 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
tenis

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:37 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL