INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 09

Reply
 
Thread Tools
Old 03-02-2009, 09:54 PM   #21
camirez
Member
 
camirez's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
camirez is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by aryan View Post
fratilor yo unu miam rezolvat problema cu sackingul
Frate pai problema erai tu nu sackingul Oricum ma bucur ca ti-ai cumparat jocul
camirez is offline   Reply With Quote
Old 06-03-2009, 05:29 PM   #22
Remy
Member
 
Join Date: Mar 2009
Remy is on a distinguished road
Smile Manager

Salut,

Am auzit mai multe zvonuri cum ca poti fi manager in mai multe echipe in acelasi timp. Sunt curios daca este adevarat si daca da, cum pot face si eu asta?

Multumesc.
Remy is offline   Reply With Quote
Old 06-03-2009, 05:51 PM   #23
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Nu, nu poti fi manager la mai mult de 1 echipa.

Si apropo, se spune ".... poti fi manager LA mai multe echipe ... " !!!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 07-03-2009, 09:20 AM   #24
papimig
Member
 
papimig's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Constanta
papimig is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Remy View Post
Salut,

Am auzit mai multe zvonuri cum ca poti fi manager in mai multe echipe in acelasi timp. Sunt curios daca este adevarat si daca da, cum pot face si eu asta?

Multumesc.
Poti fi manager la 2 echipe: una de club si una nationala. Asta e singura posibilitate
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
papimig is offline   Reply With Quote
Old 07-03-2009, 09:27 AM   #25
Varaloi
Guest
 
Default

Sau se poate sa joci cu alt jucator la acelasi calculator, probabil ca asta ai auzit tu. Adica tu sa ai o echipa si celalalt jucator sa aiba o alta echipa si sa concurati pe acelasi calculator.
  Reply With Quote
Old 08-03-2009, 09:38 PM   #26
Remy
Member
 
Join Date: Mar 2009
Remy is on a distinguished road
Default

Am inteles, multumesc.

Ma interesa sa cresc valoarea cluburilor ca sa cresc si valoarea tarii la capitoul "Five Year Assessment". Pentru ca doar echipa mea castiga prin campionate iar celelalte echipe romanesti pierd din primele meciuri, Romania a cazut pe 14, ceea ce nu imi convine. Chiar daca eu castig, tot nu reusesc sa ajung din urma Anglia care are 7 echipe mereu cu premii, iar Romania doar 1 (adica echipa mea). Ma interesa o metoda sa urc Romania in topul Five Year Assessment. Am inceput sa cumpar jucatori buni si sa ii dau pe la cluburile slabe sa le ridic, dar tot nu reusesc sa castige nimic. P.S. Am descoperit FM 08 si 09 acum cateva luni, asa ca sunt cam nou in acest domeniu dar ma stradui sa invat.
Remy is offline   Reply With Quote
Old 08-03-2009, 09:58 PM   #27
mikkel
Member
 
mikkel's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Bucuresti
mikkel will become famous soon enoughmikkel will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to mikkel
Default

pai in cazul asta, sa stii ca poti face in felul urmator:
adaugi 4 jucatori in joc, fiecare antrenand o echipa romaneasa...in acest fel, poti controla 4 echipa romanesti si poti imprumuta/vinde jucatori intre cele 4 echipe...teoretic, ai 4 conturi de antrenor, dar practic, tu le controlezi pe toate...bafta!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mikkel is offline   Reply With Quote
Old 08-03-2009, 10:39 PM   #28
papimig
Member
 
papimig's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Constanta
papimig is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Remy View Post
Am inteles, multumesc.

Ma interesa sa cresc valoarea cluburilor ca sa cresc si valoarea tarii la capitoul "Five Year Assessment". Pentru ca doar echipa mea castiga prin campionate iar celelalte echipe romanesti pierd din primele meciuri, Romania a cazut pe 14, ceea ce nu imi convine. Chiar daca eu castig, tot nu reusesc sa ajung din urma Anglia care are 7 echipe mereu cu premii, iar Romania doar 1 (adica echipa mea). Ma interesa o metoda sa urc Romania in topul Five Year Assessment. Am inceput sa cumpar jucatori buni si sa ii dau pe la cluburile slabe sa le ridic, dar tot nu reusesc sa castige nimic. P.S. Am descoperit FM 08 si 09 acum cateva luni, asa ca sunt cam nou in acest domeniu dar ma stradui sa invat.
Eu cumpar jucatori tineri de la tineret si ii cresc, dupa care ii vand cluburilor din liga I si liga a II-a. Pot sa spun ca termen lung da rezultate. Eu am ajuns cel mai bine pe locul 5 la FM09(pe 1 la fm0 si echipele romanesti au avut rezultate notabile: castigatoare de cupa uefa, echipe care trec de UCL + alte rezultate surpriza gen eliminari ecdhipe mari
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
papimig is offline   Reply With Quote
Old 08-06-2009, 12:36 PM   #29
cardash
Member
 
Join Date: Aug 2008
cardash is on a distinguished road
Default

ma...cu pirateria....deja lumea..o face ..asha din placere...nush dak ii doar impresia mea...da in ultima vreme...astia cu jocurile lor...atata se chinuie...numa la grafica..sa fie film...sa-si upgradeze lumea..calcu...sa mearga treba...da..spuneti-mi voi un joc din ultimii ani..care v-a lasat masca...ma refer la gamelpay...la astea...majoritatea is praf...eu nu am mai jucat ceva ff tare...de pe la gothic 2...sincer....unde vroiam sa ajung...o sa inceapa sa se sature si baietii care pierd saptamni prin linii de cod...sa mai sparga un alta...si mi-am adus aminte....ultimul hit-fallout 3...place la lume...pt k majoritatea le-au jcat pe celelalte...k dak era primu din serie nu avea nici pe departe asha succes.....zic eu..
cardash is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:57 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL