INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 09 > RLSP

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 14-04-2009, 06:35 PM   #111
BuLLeT
Member
 
Join Date: Mar 2009
BuLLeT is on a distinguished road
Default

Asa e...si eu cred ca Ogararu merita mai mult, un 80-81 sau chiar 82, ca totusi, a jucat la Ajax si a fost titular la nationala, cat despre Goian, l`ati subapreciat merita 82-83.
BuLLeT is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2009, 07:32 PM   #112
cristishady
Member
 
cristishady's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: PLOIESTI
cristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of light
Send a message via Yahoo to cristishady
Default

cred ca mns si cu stefan s-au plictisit pana peste cap de lucrurile astea.Auzi,ogararu macar 82-83..nu,trebuia sa-i dea 90!Garry Neville,il stie cineva pe Neville?ARE 79 skill,si e doar titular,de atatia ani,la manchester,si capitan,in acelasi timp.Giggs,iar,banuiesc ca-l stiti?are 81,si daca stau sa ma uit 5(cinci)minute la skillurile date de ea,mai gasesc inca vreo 20 de ovr'uri date aiurea.Overallurile au fost date mult mai bine de fifa romania,si sa stiti si voi ca nimeni nu da ovr'ul dupa ce a facut(sau nu a facut,in cazul lui ogararu la ajax-apropo,la ajax,anul trecut,ogararu avea 68...) in trecut.Totul se da pe evolutiile recente,iar atunci,fotbalistii cfr'ului erau cei mai in forma.Totusi,sunt campioni en-titre,si nu au luat bataie la scoruri mici,ci si-au jucat sansa pana la capat,de la egal la egal.Este o mica diferenta...

Last edited by cristishady; 14-04-2009 at 07:52 PM.
cristishady is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2009, 08:41 PM   #113
Omega
Tunar
 
Omega's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Urziceni
Omega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond repute
Default

Mă entuziasmez cānd văd că mai sunt şi oameni corecţi şi cu capul pe umeri .
__________________
I probably got a couple of screws up in my head loose.
Omega is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2009, 10:46 PM   #114
Ultras_Stelist
Member
 
Ultras_Stelist's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Forzza Steaua !
Ultras_Stelist is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by cristishady View Post
cred ca mns si cu stefan s-au plictisit pana peste cap de lucrurile astea.Auzi,ogararu macar 82-83..nu,trebuia sa-i dea 90!Garry Neville,il stie cineva pe Neville?ARE 79 skill,si e doar titular,de atatia ani,la manchester,si capitan,in acelasi timp.Giggs,iar,banuiesc ca-l stiti?are 81,si daca stau sa ma uit 5(cinci)minute la skillurile date de ea,mai gasesc inca vreo 20 de ovr'uri date aiurea.Overallurile au fost date mult mai bine de fifa romania,si sa stiti si voi ca nimeni nu da ovr'ul dupa ce a facut(sau nu a facut,in cazul lui ogararu la ajax-apropo,la ajax,anul trecut,ogararu avea 68...) in trecut.Totul se da pe evolutiile recente,iar atunci,fotbalistii cfr'ului erau cei mai in forma.Totusi,sunt campioni en-titre,si nu au luat bataie la scoruri mici,ci si-au jucat sansa pana la capat,de la egal la egal.Este o mica diferenta...
si ce Steaua nu si`a jucat sansa ?

cand ai meciu in mana cu fiorentina , lyon .. bayern (tur) ... da noh... asta e .. se pot schimba skilurile

si zici ca sunt cfr campioni ... pai Steaua cand o fost de 2 ori campioana la rand si nici atunci n`au avut la un loc cum leau dat cfr`ului acu`...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by Ultras_Stelist; 14-04-2009 at 10:49 PM.
Ultras_Stelist is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2009, 11:45 PM   #115
cristishady
Member
 
cristishady's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: PLOIESTI
cristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of light
Send a message via Yahoo to cristishady
Default

sezonul asta,steaua si-a jucat sansa rau de tot.In meciul cu Bayern de acasa,nu au facut nimic,nemtii controland jocul de la un capat la altul.Despre meciul cu Lyon,mai bine sa-l uitam.Nici petrolul nu cred ca ar fi luat cinci goluri,daca ar fi avut 2-0.Si sezonul asta,steaua a avut o serie de 13 jocuri fara victorie.Nu te supara,dar eu zic sa fi-ti multumiti ca nu au facut-o mai slaba si decat Dinamo.Trecutul,nu se pune.Mai bine nu am scormoni pe acolo,ca nu se stie peste ce am da.Aici intervine subiectivismul,si mandria oamenilor."Adica,cum,sa fie aia mai buni decat ceilalti?"-nu ma refer neaparat la tine,sau la Steaua.Pe nimeni nu am vazut care sa spuna ca cutare a jucat ca un leu sezonul ASTA,s-a luptat,a avut evolutii remarcabile,si voi ia-ti dat 50,cand merita 100.Nu,au fost critici de genul:daca x are 80,pai y ar trebui sa aiba 89,nu 73,ce conteaza ca nu a facut nimic,el a fost smecher,a dat 3 goluri pentru nationala romaniei in 6 ani,din care unu cu luxemburg,si 2 cu cipru,si gata acum,e cel mai bun. Sau ca asta creste putin domne,si respectivul nu mai jucase nimic de vreo doi ani.Dar,ce conteaza?avusese evolutii acceptabile acum 15 ani,si gata,e jucator de viitor acum.Aici este problema,incercati sa priviti lucrurile obiectiv,si le ve-ti da dreptate celor de la fifaromania.Bine,ca acum or mai fi gresit si ei o chestie-doua,asta e,mai greseste omul,dar nu au facut-o din rautate,sau intentionat,ca au avut ceva cu Steaua,Dinamo etc...Din contra,te asigur,ar fi fost ultimii care sa nu faca tot posibilul sa dea corect skillurile,pentru ca stiau ce-i asteapta.Cel putin,aici vi s-a raspuns civilizat,si s-a incercat purtarea unui dialog,nu ati fost pusi cu botul pe labe,cum poate unii ar fi meritat,si trimisi la plimbare,adica multumiti-va cu ce aveti,si ciocu mic.Pacat ca nimeni nu a adus un argument solid impotriva ovr'lului jucatorilor,sau ratingului echipelor.Ca pana la urma,aici a fost problema.Daca CFR ar fi fost la egalitate cu steaua si cu dinamo,fac pariu ca nici Ogararu nu merita 99(s-a facut multa gura pe aici de ogararu...),nici altcineva nu a avut rezultate mai bune,si ar fi fost cel mai bun patch din univers.Pentru ca au fost obiectivi,echipa si-a luat injuraturi nemeritate.Si dupa aia ne intrebam de ce nu vor sa-si mai consume timpul editand fifa...
ps:daca va supara atributele unui jucator,s-au inventat tot felul de chestii,ca de exemplu creation master,si manager master,ca sa le editati singuri,la cat considerati voi ca este normal.Nu trebuie sa injurati atat aici...

Last edited by cristishady; 15-04-2009 at 02:07 AM.
cristishady is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2009, 06:56 AM   #116
BuLLeT
Member
 
Join Date: Mar 2009
BuLLeT is on a distinguished road
Default

Mha pai asa, Gabi Muresan sa aiba 81? :-O e cam mult...
Pereira 83...deci Gabi Muresan este la acelasi nivel cu Ryan Giggs
si Pereira este peste Gary Neville si Brown...
Ti se pare corect, chiar daca au facut si ei eventul...?
BuLLeT is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2009, 08:22 AM   #117
Ultras_Stelist
Member
 
Ultras_Stelist's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Forzza Steaua !
Ultras_Stelist is an unknown quantity at this point
Default

Lasai ma ca pentru ei daca au iesit odata campioni in 100 de ani e ceva magnific ...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Ultras_Stelist is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2009, 09:10 AM   #118
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by BuLLeT View Post
Mha pai asa, Gabi Muresan sa aiba 81? :-O e cam mult...
Pereira 83...deci Gabi Muresan este la acelasi nivel cu Ryan Giggs
si Pereira este peste Gary Neville si Brown...
Ti se pare corect, chiar daca au facut si ei eventul...?

Da mi se pare corect sa aiba skill de 80 - 85.Dar asta numai atunci cand vor ajunge in sferturile sau semifinalele Ligii Campionilor macar 4 ani cosecutiv.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2009, 10:50 AM   #119
cristishady
Member
 
cristishady's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: PLOIESTI
cristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of light
Send a message via Yahoo to cristishady
Default

exact ce am zis mai sus...este vorba de subiectivism..bullet,tu te-ai contrazis singur la faza asta:pereira ,peste neville,dar parca ziceai de ogararu ca ar trebui sa aiba 82.Vezi cum e mentalitatea noastra?voi ati vazut ce facea Culio din apararea lui Chelsea?Perreira,Tony,Muresan,cand vreodata sezonul asta a jucat vreun fotbalist roman,in liga1,asa?Dar,cum a observat si kal-el pe la inceputul topicului,numai stelistii fac gura.De ce sa fie cfr'ul mai bun decat voi?chiar asa,uitandu-va la evolutiile stelei,si ale cfr'ului,de ce ar trebui sa fie?Am inteles si eu de ce nu va mai raspunde nici unul din echipa fifaromania,nu are rost sa-si toceasca tastele aiurea...Eu unul nu cred ca va mai raspund nimic,pentru ca incet-incet discutia degenereaza in cearta,si eu nu vreau sa ma cert cu voi.Atata timp cat ve-ti fi subiectivi,o discutie in contradictoriu nu se merita,nu ati adus nici un argument bazat pe evolutiile jucatorilor actuale,asa ca,renunt...
ps:daca vreti skilluri cat de cat reale si la nivel international,incercat un patch din strainatate,o sa vedeti acolo cat ar t trebui sa aiba Henry,Giggs,Neville si multi alti jucatori,si intr-unul din acele patchuri erau cfr si steaua,cfr'ul avea skilluri un pic mai bune pe alocuri decat cele date in rlsp...degeaba o dati in altceva,daca ar fi avut si goian82,Ogararu 80,si Zapata84,nu ar fi fost nici o problema...in sfarsit

Last edited by cristishady; 15-04-2009 at 03:52 PM.
cristishady is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2009, 11:06 AM   #120
RF7
Nick vechi: roby_Fabregas07
 
RF7's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Orastie
RF7 is just really niceRF7 is just really niceRF7 is just really niceRF7 is just really nice
Default

Nici un jucator din Liga 1 nu merita peste 80 asta e clar.Ce naiba va credeti in Premier League?
RF7 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:34 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL