INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Zona libera

Reply
 
Thread Tools
Old 12-07-2004, 05:06 PM   #21
Sk8erBoy
Member
 
Join Date: Mar 2004
Sk8erBoy is on a distinguished road
Default

aaaaaa
ne bagam pe bAncuri seci , nu ?
iauzi:

Trei pitici numarau o bila , deodata s-au incurcat si au luat-o de la capat. Dupa ce au luat-o de la capat le-a dat cu virgula.

si bag si niste proverbe:
Cine se scoala de dimineata ii e somn toata ziua

Cine rade la urma gandeste mai incet

__________________
[color=red][SIZE=7][b]Viata-i scurta. Daca tot n-o putem lungi , hai s-o facem lata!!!
Sk8erBoy is offline   Reply With Quote
Old 12-07-2004, 05:26 PM   #22
Floyd
Member
 
Join Date: May 2004
Location: Bucuresti
Floyd is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Floyd
Default

Uite doua bancuri scurte cu olteni. No offence!
Stiti cum prinde olteanul un iepure?
Se baga in tufish si face ca morcovul!
-------------------------------------------
Stiti ce facu olteanu' cand vazu prima data trenu'?
Alerga dupa el cu coceni, sa-i dea sa manince!
Floyd is offline   Reply With Quote
Old 12-07-2004, 06:17 PM   #23
Ady
Member
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucharest
Ady is on a distinguished road
Default

lol
fara bancuri seci ca sunt cele mai naspa
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Ady is offline   Reply With Quote
Old 12-07-2004, 06:52 PM   #24
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

Ca tot venii vb de bancuri, este admis sa postez bancuri cu si despre stelisti/dinamovisti?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 12-07-2004, 07:06 PM   #25
Ady
Member
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucharest
Ady is on a distinguished road
Default

lol
te iei si tu dupa floyd nu?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Ady is offline   Reply With Quote
Old 18-07-2004, 01:27 AM   #26
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

baga blue, daca stii.
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline   Reply With Quote
Old 18-07-2004, 02:15 AM   #27
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

atata timp cat nu sunt cu rapidisti poti sa bagi
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline   Reply With Quote
Old 20-07-2004, 01:57 PM   #28
vali16_84
Member
 
Join Date: Feb 2004
vali16_84 is on a distinguished road
Send a message via MSN to vali16_84
Default

da cu olteni avem voie??
__________________
FORZA STEAUA
vali16_84 is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2004, 03:51 AM   #29
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

Kirita, Fl Petre si Andone sunt prinsi pe acoperisul unei case in flacari din Craiova. Imediat pompierii sosesc la fata locului tinand o patura pe care sa sara cei de pe acoperis.
Primul care se hotaraste sa sara pentru ca ceilalti erau speriati si ca sa dea un exemplu este Andone, numai ca in ultimul moment pompierii trag patura si Andone se imprastie pe asfalt.
Inca razand pompierii ii striga lui Fl. Petre sa sara urmatorul. Sare, pompierii iar misca patura asa ca se face si el una cu asfaltul.
Ultimul trebuie sa sara Kirita, dar nu vrea cu nici un chip:
"O sa miscati patura", le striga.
"Nu o s-o miscam" i se raspunde.
"Nu va cred, nu am incredere in voi, o sa miscati patura din nou", striga Kirita
"Sari odata prostule" striga pompierii.
"Bine sar", raspunde dinamovistul, "dar mai intai puneti patura jos si indepartati-va la cel putin 10 m de ea..."


-De ce isi trimite NASA astronautii sa se antreneze in "Stefan cel Mare"?
-Pentru ca este singurul loc din lume fara pic de atmosfera!

cu de toate pt toti

Un fan stelist naufragiaza pe o insula pustie cu o oaie si un caine. Nu dupa multa vreme oaia incepe sa-i para atragatoare stelistului, dar de fiecare data cand incearca sa se apropie de ea cainele incepe sa maraie amenintator. Intr-o zi nemaiputand sa reziste "nurilor" oitei, se hotaraste sa ia cainele si sa-l duca in cealalta parte a insulei lasandu-i ceva de mancare pentru a-l distrage. Fuge cat poate de repede inapoi la oita, numai pentru a gasi cainele maraind si aratandu-si coltii din nou la el. Nestiind ce sa mai faca, improvizeaza o lesa pentru caine si il leaga strans de un copac, dar cand se intoarce la mioara gaseste cainele cu lesa rupta atarnandu-i in jurul gatului si latrand la el. Cu fiecare zi care trece incepe sa devina din ce in ce mai trist si mai frustrat, pana cand in cele din urma pare sa-i surada iarasi norocul: din mare apare o femeie superba in costum de baie. Il intreaba cine este si facandu-i-se mila de el ii spune sa-i ceara orice si o va face pentru el. In culmea fericirii, auzind ca poate sa-i ceara orice ii zice: "Poti sa iei cainele si sa-l plimbi putin?"


and for da finishing touch....

Andone il viziteaza pe Mircea Lucescu la Besiktas pentru a examina succesul echipei in campionatul din Turcia si pentru a pregati o strategie asemanatoare pentru Dinamo. Asa ca il intreaba pe Lucescu cum a fost posibil sa aiba succes pe tot parcursul sezonului, atat in campionat cat si in uefa.
Lucescu ii spune "pentru a-i pastra pe jucatori in forma maxima, trbuie pregatiti atat fizic dar si mental". Andone e nelamurit asa ca Lucescu ii spune ca obisnuieste, inainte de meciuri, sa le zica jucatorilor ghicitori.
Ca sa-i exemplifice il cheama pe Pancu si il intreaba: "Fiul tatalui tau nu e fratele tau - cine este?" Pancu se gandeste putin si spune: "Pai e usor, eu sunt."
Impresionat, Andone se intoarce in Romania, hotarat sa puna in aplicare metodele lui Lucescu. Il cheama la el pe capitanul echipei, pe Kirita si ii zice: "Uite, de acum incolo o sa-i pregatesc pe jucatori si mental, am un test la care trebuie sa raspunzi". Kirita da din cap si Andone continua: "fii atent, asta e intrebarea - fiul tatalui tau nu e fratele tau, cine este?"
Kirita se scarpina in cap si ii cere lui Andone sa-l pasuiasca pana a doua zi la antrenament, cand ii va raspunde. Andone e de acord asa ca totul e lasat pentru ziua urmatoare.
Ajuns in parcare, Kirita il vede pe Danciulescu, care tocmai vroia sa se urce in masina. Alearga dupa el si ii zice: "Asteapta putin, sa ma ajuti cu ceva. Uite cum sta treaba, m-a intrebat antrenorul chestia asta foarte grea si trebuie sa-i raspund pana maine - este fiul tatalui tau, dar nu este fratele tau, cine este?"
Danciulescu sta putin in cumpana si ii zice "eu sunt", dupa care pleaca.
A doua zi la antrenament, Kirita foarte increzator in sine se duce la Andone si ii spune ca stie raspunsul. "Deci cine este?" il intreaba Andone. "A, pai este Danciulescu", zice Kirita.
Aproape instictual, Andone reactioneza cu mare nervozitate la auzul raspunsului si striga "Nu idiotule! Este Pancu!"
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 25-07-2004, 12:07 PM   #30
Ady
Member
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucharest
Ady is on a distinguished road
Default

hmmmmm
aia cu stelistul e tare
da alealalte sunt naspa :P
plus ca pe asta ultima am citit-o aici in topicul cu dinamo
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Ady is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:06 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL