INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 13 > Career Mode Stories
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 23-07-2012, 01:04 PM   #21
sarsaila_fifa
Member
 
sarsaila_fifa's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Rovinari
sarsaila_fifa will become famous soon enoughsarsaila_fifa will become famous soon enough
Default

Arsenal nu mai este o forţă la fel ca acum 3,4 ani dar în continuare este un adversar redutabil . Baftă cu Borussia Dortmund !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sarsaila_fifa is offline   Reply With Quote
Old 23-07-2012, 01:07 PM   #22
Raz3
Member
 
Join Date: Jul 2012
Raz3 is on a distinguished road
Default

Felicitari de rezultatele foarte bune, mai ales cel cu Arsenal!Tu bati Arsenal la 2 goluri cu Steaua iar eu cu Man Utd ma cam chinui cu ei)...felicitari...cu Borusia un 1-0?...iar cu Petrolul 3-0
Raz3 is offline   Reply With Quote
Old 23-07-2012, 03:38 PM   #23
Alecu Valentin
Member
 
Alecu Valentin's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Location: comuna Gorgota
Alecu Valentin is on a distinguished road
Send a message via AIM to Alecu Valentin Send a message via Yahoo to Alecu Valentin
Default

pacat de infrangere cu Asenal totusi este o echipa care are un prim 11 cu jucaotri cu ovr peste 80 era c-am greu sa-i bati dar nu imposibil
Alecu Valentin is offline   Reply With Quote
Old 23-07-2012, 04:49 PM   #24
eXtream
Member
 
eXtream's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: Bucharest
eXtream is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to eXtream Send a message via Skype™ to eXtream
Default

Felicitari pentru rezultatele de pana acum! Vad ca iti merge bine. Tipul care l-ai transferat de la Real da toate golurile vad ^^.
Multa bafta in UCL, o sa ai nevoie mai incolo.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Mr. S. Gates -Manager Mode-

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Lasi comment si iti las si eu
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Origin ID: tHeVip3r2012

Champions Cup: Play By Yourself (Editia I & II) - 3rd
eXtream is offline   Reply With Quote
Old 23-07-2012, 09:11 PM   #25
FreshT
Member
 
FreshT's Avatar
 
Join Date: Jul 2012
Location: Curtea de Arges
FreshT is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to FreshT Send a message via Skype™ to FreshT
Default

Quote:
Originally Posted by Alecu Valentin View Post
pacat de infrangere cu Asenal totusi este o echipa care are un prim 11 cu jucaotri cu ovr peste 80 era c-am greu sa-i bati dar nu imposibil
Valentine =)) nu cred ca ai fost atent =)) , eu i-am batut pe ei cu 2-0 nu ei pe mine =))

---------- Post added at 10:11 PM ---------- Previous post was at 08:52 PM ----------

ETAPA 10 : 0-2
-Un meci destul de greu , dar am reusit sa dominam adversarul si sa marcam 2 goluri prin Callejon [penalty min 12] si Parvulescu cu un sut superb de la 25 de metri in minutul 90 .
-POrtarul Petrolistilor a fost in forma mare si i-a salvat de la o umilinta .
-Vad ca in ultimele meciuri castig doar cu 2-0

Meci UCL:
0-1
-Un meci foarte greu! Poate cel mai greu de pana acum din UCL . Am reusit sa ma apar bine tot meciul si in minutul 83 Parvulescu da o pasa pe sus pentru Callejonn si portarul Burussie iese si respinge pana la Bourceanu care suteaza din prima si marcheaza un gol foarte important pentru echipa. Sunt pe primul loc in grupa cu 9 puncte din 9 posibile si sper sa mai fac macar 4 puncte din cele 9 ramase in joc . Urmeaza un meci extrem de greu in Anglia pe Emirates cu Arsenal , care sunt sigur ca vor juca foarte ofensiv. Eu voi face tot posibilul sa gasesc formula perfecta de joc cu care sa scoateam macar 1 punct .
-Din nou vreau sa il felicit pe Tatarusanu si de aceasta data si pe Chiriches care a fost exemplar .

Urmatoarele meciuri : [away] ; [home] ; [away]
-Vine derby-ul cu Dinamo in Stefan cel Mare !! Abia astept acel meci . Va fi cel mai greu de pana acum .
__________________
Lasi comm , dau si eu garantat!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



aaa..si puteti sa-mi spuneti Teo...

Last edited by FreshT; 23-07-2012 at 09:51 PM.
FreshT is offline   Reply With Quote
Old 24-07-2012, 01:38 AM   #26
MadalinHH
Member
 
Join Date: Jul 2012
Location: Iasi
MadalinHH is on a distinguished road
Default

Urmeaza 3 meciuri grele, bafta, mai ales cu Dinamo.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
MadalinHH is offline   Reply With Quote
Old 24-07-2012, 08:10 AM   #27
Raz3
Member
 
Join Date: Jul 2012
Raz3 is on a distinguished road
Default

Ai o serie de 3 meciuri infernale, cu un Arsenal dornic de victorie si cu rivalele din campionat.Bafta sa vedem ce va fi!
Raz3 is offline   Reply With Quote
Old 24-07-2012, 09:02 AM   #28
sarsaila_fifa
Member
 
sarsaila_fifa's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Rovinari
sarsaila_fifa will become famous soon enoughsarsaila_fifa will become famous soon enough
Default

Două meciuri în deplasare şi unu acasă şi ce meciuri ... Succes !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sarsaila_fifa is offline   Reply With Quote
Old 24-07-2012, 02:11 PM   #29
FreshT
Member
 
FreshT's Avatar
 
Join Date: Jul 2012
Location: Curtea de Arges
FreshT is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to FreshT Send a message via Skype™ to FreshT
Default

ETAPA 11: 2-0 [Josse Callejon min 16 ; min 79]

ETAPA 12: 2-3 [Dinamo : Tucudean - min 14 ; Moti min 34 | Steaua: J.Callejon min 20 ; min 67 ; Quintero min 88]
-Un meci foarte greu in Stefan ce Mare ! Am reusit sa marcam in minutul 88 in gol important in fata rivalei din Stefan cel Mare cu care am si castigat meciul . A cel mai greu meci din campionat de pana acum . In retur pe Ghencea va fi un meci de foc.

Meci UCL: 2-0 [Van Persie min 67; Gervinho min 78]
-Un meci teribil !! Arsenal a jucat foarte bine. Van Persie si Gervinho si-au facut treaba si au marcat. Echipa lui Arsene Wenger a atatat din toate partile , a sutat din toate pozitile si pana la urma au castigat cu scorul de 2-0 .
-Noi am fost sa ne aparam. Altceva nu aveam ce sa facem pentru ca Arsenal cum am presuspus a jucat ofensiv . A avut un cuplu in atac format din Gervinho , Van Perise si Arshavin . AM folosit formatia de joc 5-4-1 , sperand ca ne va ajuta sa scoatem macar un egal.

Clasamentul grupei UCL :
1.Steaua 9 puncte
2.Arsenal 7 puncte
3.O.Marseille 5 puncte
4.Borussia Dormund 1 punct
-Mai sunt 6 puncte disponibile in joc iar eu trebuie sa castig neaparat 3 puncte ca sa fiu sigur de calificare. Asta doar daca O.Marseille va castiga urmatorul meci.

Urmatoarele meciuri : [home] ; [away] ; [away]
__________________
Lasi comm , dau si eu garantat!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



aaa..si puteti sa-mi spuneti Teo...
FreshT is offline   Reply With Quote
Old 24-07-2012, 02:27 PM   #30
Atrium
Member
 
Atrium's Avatar
 
Join Date: Jun 2012
Location: Borsa MM
Atrium is a jewel in the roughAtrium is a jewel in the roughAtrium is a jewel in the roughAtrium is a jewel in the rough
Default

Ma bucur mult ca ai reusit sa castigi in Stefan cel Mare, mai ales ca ai facut-o in tarziu, in min 88. Pacat totusi ca nu ai reusit sa obtii macar un egal in meciul cu Arsenal. Oricum stai bine in UCL si sunt sigur ca vei reusi sa obtii cele 3 puncte de care ai nevoie.
Bafta in urmatoarele 3 meciuri, sunt destul de grele desi daca le comparam cu meciurile din UCL nu par atat de dificile.
__________________
Career Mode of the Year 1st Place
Best Username 1st Place
Cel mai inbunatatit la cariere 2nd Place
Update-ul anului 3rd Place
Atrium is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:21 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL