INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 11 > Manager Mode
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 22-12-2010, 10:18 PM   #11
Qu!nt0
Banned
 
Join Date: Oct 2010
Location: -Spain-
Qu!nt0 is on a distinguished road
Default

Felicitari pt transfer! Vad ca ti-am fost de folos! Dar liber? nu ai dat bani pe el? Bafta mai departe!
Qu!nt0 is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2010, 10:37 PM   #12
Brian And Stewie
Member
 
Brian And Stewie's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Brian And Stewie is an unknown quantity at this point
Default



Clubul Tottenham Hotspur a anunţat, marţi, pe site-ul oficial, că s-a înţeles cu gruparea Chelsea FC pentru transferul internaţionalului portughez José Bosingwa.

"Tottenham Hotspur şi Chelsea FC au ajuns la un acord pentru transferul jucătorului Bosingwa", se arată pe site-ul clubului englez.

Informaţia este confirmată şi de gruparea Chelsea FC, la care Bosingwa a evoluat în ultimii doi ani. Cele două grupări nu au precizat durata şi valoarea contractului.

---------- Post added at 11:29 PM ---------- Previous post was at 11:22 PM ----------



Fundaşul lui AS Roma, John Arne Riise, a semnat un contract cu vice-campioana Angliei, Tottenham Hotspur, informează presa engleză. Norvegianul de 30 de ani a sosit miercuri în Tottenham, şi a început negocierile cu clubul englez, după ce Tottenham Hotspur a primit permisiunea din partea grupării italiene de a discuta direct cu jucătorul.

Conform presei engleze, Riise a semna un contract pe 4 ani cu Tottenham Hotspur, iar gruparea engleză va plăti celor de la AS Roma suma de 5 milioane de euro.

---------- Post added at 11:37 PM ---------- Previous post was at 11:29 PM ----------



Tottenham Hotspur au trecut cu 5-0 (3-0), de englezii de la Blackpool, în cel de-al doilea meci de verificare din turneul din Austria.

Golurile echipei din Premier League au fost marcate de Defoe '28;36';76, Palacios '34 şi Van der Vaart '60.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Brian And Stewie is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2010, 12:34 AM   #13
cotoy8
Member
 
cotoy8's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Location: In lumea mea...
cotoy8 is a jewel in the roughcotoy8 is a jewel in the roughcotoy8 is a jewel in the roughcotoy8 is a jewel in the rough
Default

Defilezi in meciurile de pregatire.Transferurile mi se par excelente.Desi Riise mi se pare un jucator fantastic,nu cred ca trebuia adus.Il ai pe Assou Ekotto,chiar si pe Bale pe postul de fundas stanga.Succes in continuare!
__________________
Niciodata sa nu te cobori la nivelul prostului,cu siguranta te va invinge cu experienta lui!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
cotoy8 is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2010, 12:36 AM   #14
Qu!nt0
Banned
 
Join Date: Oct 2010
Location: -Spain-
Qu!nt0 is on a distinguished road
Default

Felicitari! Faci o treaba excelenta la Tottenham! Sper sa o tii tot asa! Bafta multa!
Qu!nt0 is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2010, 07:01 AM   #15
Brian And Stewie
Member
 
Brian And Stewie's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Brian And Stewie is an unknown quantity at this point
Default



Jucătorii antrenaţi de tehnicianul Iftimescu Sebastian au obţinut o nouă victorie în meciurile amicale programate în cantonamente. Joi seara, fotbaliştii de la Tottenham Hotspur au câştigat partida programată cu formaţia italiană AS Bari.

Aceasta activează în prima divizie în ţara de origine. Scorul final al disputei a fost de 2 – 0 pentru Tottenham Hotspur.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Brian And Stewie is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2010, 10:08 AM   #16
Qu!nt0
Banned
 
Join Date: Oct 2010
Location: -Spain-
Qu!nt0 is on a distinguished road
Default

Felicitari pt aceasta victorie! Acum bafta multa in meciurile oficiale!
Qu!nt0 is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2010, 10:24 AM   #17
Brian And Stewie
Member
 
Brian And Stewie's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Brian And Stewie is an unknown quantity at this point
Default



Tottenham Hotspur a invins formatia germana VfL Wolfsburg cu scorul de 4-2, miercuri, in ultimul meci amical de fotbal al stagiului de pregatire din Austria.

Echipa lui Iftimescu Sebastian s-a impus prin golurile marcate de Crouch ('35;'66;'77) si Huddlestone ('37). Wolfsburg a marcat cele doua goluri din penalty de Džeko in minutele '19 si '34.

In precedentele 4 partide amicale pe care Tottenham le-a sustinut in Austria, acestia au inregistrat 4 victorii, cu Wolverhampton, scor 3-0, de Blackpool, scor 5-0, de AS Bari, scor 2-0, si de Wolfsburg, scor 4-2.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Brian And Stewie is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2010, 10:27 AM   #18
Qu!nt0
Banned
 
Join Date: Oct 2010
Location: -Spain-
Qu!nt0 is on a distinguished road
Default

Felicitari pt aceasta ultima victorie din perioada de pregatiri! Bafta multa in campionat!
Qu!nt0 is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2010, 04:08 PM   #19
Brian And Stewie
Member
 
Brian And Stewie's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Brian And Stewie is an unknown quantity at this point
Default



Tottenham a început campionatul cu o victorie de 4-1!

Tottenham a început campionatul Angliei cu victorie 4-1, obţinută în faţa echipei Stoke City. Înaintea întîlnirii a avut loc ceremonia de înmânare a trofeului pentru golgeterul campionatului, care a devenit atacantul lui Tottenham Aaron Lennon, în ediţia precedentă a marcat 16 goluri.

Crouch ('14;'21), Huddlestone ('22) şi Defoe ('31) au fost marcatori pentru Tottenham, iar Etherington ('19) a dat golul de onoare prin penalty pentru Stoke.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Brian And Stewie is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2010, 04:25 PM   #20
waynee
Banned
 
Join Date: Dec 2010
waynee will become famous soon enough
Default

ai inceput campionatul cu dreptul ceea ce este foarte bine.sa speram ca vei mentine ritmul.
waynee is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:24 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL