INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal extern si discutii generale
Register FAQ Community Calendar

View Poll Results: Cine credeti ca va castiga?
Franta 8 21.05%
Spania 3 7.89%
Olanda 5 13.16%
Portugalia 5 13.16%
Italia 4 10.53%
Cehia 1 2.63%
Germania 1 2.63%
Anglia 4 10.53%
Croatia 0 0%
[alta] 7 18.42%
Voters: 38. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 05-07-2004, 12:03 AM   #191
Floyd
Member
 
Join Date: May 2004
Location: Bucuresti
Floyd is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Floyd
Default

Grecii au castigat Euro pe merit! Cel mai important zeu al lor a fost antrenorul Rehhagel care a aplicat o tactica foarte bine pusa la punct si a imprimat echipei Greciei un joc care imi aminteste de prestatiile Germaniei de pana acum 5-6 ani, dar mai ales din anii 80. Singura deosebire e ca ei marcau mai mult decat grecii si asta vine din diferenta de valori individuale pe care le aveau nemtii si, evident, din curajul atacului unei echipe faimoase.
Raman cu dezamagirea ca acest Euro a fost unul lipsit de spectacol fotbalistic, spectacol ce a fost inlocuit de jocuri foarte pragmatice, foarte inchise care si-au aratat reversul, aducand rezultate defavorabile echipelor care le-au prestat. Din aceasta categorie ar putea face parte si Grecia, dar ea a fost exceptia de la regula.
Floyd is offline   Reply With Quote
Old 05-07-2004, 06:32 AM   #192
danutz_andrey
Guest
 
Default

A fost o finala fara spectacol.....fara mai nimik....singurul momenten interesant a fost acela cand a intrat suporterul Barcei pe teren si i-a aruncat in fatza lui Figo,steagul Barcei!
  Reply With Quote
Old 05-07-2004, 12:08 PM   #193
dj-cata
Member
 
Join Date: Aug 2003
dj-cata is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to dj-cata
Default

slab meci....slaba finala..poate una dintre cele mai slabe din istoria europenelor. tot acest campionat a fost slabutz...si nu am vazut decat 4-5 meciuri cu adevarat frumoase (por-spa, ang-por, sue-ita, por-ola, ola-ceh..)

grecii au stricat mai toate meciurle...aparandu-se toate cele 90 de min...dar macar si-au atins scopul si au castigat un troufe pe care nu cred ca il vor mai castiga vreodata. Grecia este singura echipa care s-a aparat si nu a pierdut pt ca restu care au mizat pe pastrarea rezultatului au pierdut.

felicitari greciei..

p.s. lasa ca noi luam mondialul din 2006....sunt sigur de asta
__________________
Grupul STELISTILOR care sunt pe PRIMUL LOC IN CLASAMENT saluta celelalte echipe din campionat si suporterii lor
dj-cata is offline   Reply With Quote
Old 05-07-2004, 12:25 PM   #194
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

Floyd. te astepta, cu informatii despre competitiile de cricket... :P
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:34 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL