INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 12 > RLSP 2012

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 02-03-2012, 11:16 PM   #21
paulinius
Member
 
Join Date: Mar 2012
paulinius is on a distinguished road
Default

am instalat patch cu fifa db si fara si tot numi apare campionatul romaniei?
oare dc?
paulinius is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2012, 11:17 PM   #22
aLexBN
Member
 
aLexBN's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Bistrita , Romania
aLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by rolly_nojorid View Post
e dezastru la capitolul tactica si skill-urile jucatorilor...parca e facut in graba...la cfr, mijlocasii si atacantii sunt suprapusi ...la dinamo, rus e fundas central
Care mijlocasi si atacanti sunt suprapusi? Si Rus e fundas de meserie, daca e folosit in linia mediana e alta chestie.
__________________
aLexBN
FifaRomania facemaker
aLexBN is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2012, 11:18 PM   #23
stefan
Guest
 
Default

Quote:
Originally Posted by paulinius View Post
am instalat patch cu fifa db si fara si tot numi apare campionatul romaniei?
oare dc?
L-ai instalat in directorul principal al jocului?
  Reply With Quote
Old 02-03-2012, 11:19 PM   #24
rolly_nojorid
Member
 
Join Date: Mar 2012
rolly_nojorid is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by Maxi Lynx View Post
De aceeai parere! Sunt care au peste 90 la unele atributii! Cand am intrebat acum cateva zile pe ce baza pun ovr au spus ca sunt nu stiu ce etc...
pai nu se poate ca latovlevic sa aiba jumping 90, iar chiriches care-i fundas central doar 64...poate avea 450 de minifete daca jocul nu reflecta cat de cat realitatea...sunt dezamagit...il si sterg
rolly_nojorid is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2012, 11:19 PM   #25
paulinius
Member
 
Join Date: Mar 2012
paulinius is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by stefan View Post
L-ai instalat in directorul principal al jocului?
da am urmat toate instructiune si am urmat toti pasii
si tot numi apare

Last edited by paulinius; 02-03-2012 at 11:39 PM.
paulinius is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2012, 11:23 PM   #26
ROKY
Member
 
Join Date: Oct 2010
ROKY is on a distinguished road
Default

In prima casuta de sus din stanga am pus d:\Jocuri\FIFA 12 cum arata in poza si in a 2a de sub ea am pus c:\Documents and Settings\Dynamo\My Documents\FIFA 12 asa cum arata si acolo trb sa bifez si origin ,, daca nu am jocul original, ca nu prea am inteles din ce scrie acolo, PS> nu toti intelegem tot in viata!
ROKY is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2012, 11:28 PM   #27
Maxi Lynx
Member
 
Join Date: Feb 2012
Maxi Lynx is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by rolly_nojorid View Post
pai nu se poate ca latovlevic sa aiba jumping 90, iar chiriches care-i fundas central doar 64...poate avea 450 de minifete daca jocul nu reflecta cat de cat realitatea...sunt dezamagit...il si sterg
Latovlevici are extrem de mari abilitatile!

Sincer cred ca in acest an FR a comis o greseala grabind lansarea. Prea aiurea jucatorii facuti.
Maxi Lynx is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2012, 11:36 PM   #28
duTzZa
Member
 
Join Date: Mar 2012
duTzZa is on a distinguished road
Default

am instalat tot dupa cum scria in "ReadMe" am asezat fisierele in folderul FIFA12 am instalat DB Changer si am intrat in joc.Aici au aparut urmatoarele probleme:
1.Cand trebuie sa selectez la career mode sau la oricare alta categorie nu ma lasa sa aleg eu si se tot invarte de sus in jos incontinuu.
2.Dupa ce am reusit cu greu sa intru in new tournament,si la liga din romania,acolo nu imi aparea nici cupa nici campionat(adica imi aparea "undefinied" iar cand intram acolo imi zicea ca sunt prea putine echipe pentru a putea incepe acel tournament,iar in toate spatiile acelea unde trebuiau sa apara numele echipelor era "Empty".
Va rog sa ma ajutati in rezolvarea acestor probleme
Va MULTUMESC!
duTzZa is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2012, 11:39 PM   #29
jacko
Member
 
jacko's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: CV
jacko is just really nicejacko is just really nicejacko is just really nicejacko is just really nice
Send a message via Yahoo to jacko
Default

cred ca atributiile jucatorilor care vi se par ca nu reflecta realitatea se pot schimba,inainte de a incepe o cariera cu RLSP,din joc la 'edit player' sau prin Creation Master 12 ...
ca un mic sfat: preferabila instalarea versiunii fara DB CHANGER pentru cei care nu au jocul original ...
__________________
id UK(PS3&Origin) : wackorine
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
jacko is offline   Reply With Quote
Old 02-03-2012, 11:39 PM   #30
SorinS
Member
 
Join Date: Jan 2012
SorinS is on a distinguished road
Default

Totusi trebuie sa intelegeti cai n 4-5 oameni e greu de facut atribute, fete, stadioane skinnuri etc. Probabil o sa apara pe viitor update-uri care o sa imbunatateasca calitatea jocului...probabil.
SorinS is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:57 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL